Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    Luna cestitke🎉🥳
    SanLeptira nadam se da su obje dobitne. 🙂Slažem se s Jurky, škrtare s informacijama, sve moras sama pitati, nista neće reći sami od sebe.
    Srculence sretno, brzo ce i 10.mjesec💪

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Tera super 🥰🥰 neka i kombinirani prođe dobro da malo odahneš 😘
    Sanleptira neka se obje oplode 🤗 odmori se, zaslužila si 😘
    Sadiegreen divno, drago mi je da je sve ok ❤️❤️
    Srculence sretno na histeroskopiji, brzo će 10mj, neka fet bude uspješan 🥰

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Kawa, Jurky, Makica, Lunolina, Slee, jabukica, Leona, Sage i ako sam ikoga zaboravila, ne zamjerite, hvala vam od srca! Slee i Sage, kužite me onda najbolje jer ste i same prošle taj cijeli užas. I čim te nešto krivo zaboli, ma nema te racionalnosti koja će nadjačati strah.
    Leona a fakat se nadam da ti je sad pod kontrolom. Imaš/ si imala neke simptome od tako visokog tsh? Umor, bolovi? 
    SanLeptira super rezultat, sretno dalje!
    Svim curkama sretno 🍀

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 440

    Prijavi adminu

    Srculence

    Drage moje borilice,dugo me nije bilo na forumu bas sam se htjela maknut od svega i pošteno napunit baterije odmorom i putovanjima. I sad tako odmorna i friška u nove pobjede ☺️Pratila sam tu i tamo objave…presretna zbog svih uspjeha i nek budu lijepe i uredne trudnoće.🥰❤️🤰🏻A svim novim curkama od srca zelim da se sto krace zadrzavaju na forumu i što prije deže svoje male bebice u narucju.🍀🤞🏼❤️
    Mi u 10 mjesecu idemo na FET (imamo jos 2 smrzlica)
    Preporuka mi je napravit histeroskopiju prije, koliko sam pohvatala Čokoladica je sad nekad bila na tom pregledu,pa bi te molila par informacija gdje si isla? Da li boli? Koliko si platila? I kojem peiodu ciklusa se radi ili to nema veze? I da li je uopce preporuceno ic neposredno prije?Ako netko ima jos kakvih informacija ili da je bila kod dr.Bracun (za nju sam dobila preporuku) molila bi da mi isto napise svoje iskustvo!
    SVIMA ŠALJEM OGROMAN ZAGRLJAJ I PODRŠKU! ❤️☺️

    Srcelunce, ja sam isla u pol. Ivf, tamo ti sada i radi dr. Bracun. Kod nje sam samo jednom bila na uzv, pa ne mogu puno reci, ali ljubazna je dr. Cijena histero je 500e, dodatno se placaju phd analiza i imunohistokemija ako i to radis. Ja sam isla 20. DC, ali moze se ici i pocetkom ciklusa, to ovisi za sto ides. Preporuca se zapravo ici mjesec prije postupka, i tada se radi i taj scratching endometrija. Laicki receno kazu da pomaze implantaciji, kako tocno to ne znam. Sta se tice boli, boli samo taj dio kad uzimaju uzorak. Ja sam popila brufen i normabel prije i mogu reci da je bilo sasvim ok...sve smo gledali na kameri, sve je ok unutra. Samo jos da nalazi dodu dobri 🤞🤞🤞 eto, ako te jos nesto zanima pitaj 😊

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    '23. 2 x IUI ❌️❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1795

    Prijavi adminu

    luna čestitam od ❤️ brzo se oporavi, uživajte i puno se mazite 🤗
    Tera bravoo 🥰
    Sadiegreen baš mi je drago da je sve tip top 🤗 neka tako i dalje bude 🍀
    SanLeptira drzim fige da se obje oplode 🍀
    Srculence sretnoo 🍀
    Sanjushka nadam se da si prezivjela prvi radni dan 😘 
    Cure sretnooo ❤️

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Srculence

    Drage moje borilice,dugo me nije bilo na forumu bas sam se htjela maknut od svega i pošteno napunit baterije odmorom i putovanjima. I sad tako odmorna i friška u nove pobjede ☺️Pratila sam tu i tamo objave…presretna zbog svih uspjeha i nek budu lijepe i uredne trudnoće.🥰❤️🤰🏻A svim novim curkama od srca zelim da se sto krace zadrzavaju na forumu i što prije deže svoje male bebice u narucju.🍀🤞🏼❤️
    Mi u 10 mjesecu idemo na FET (imamo jos 2 smrzlica)
    Preporuka mi je napravit histeroskopiju prije, koliko sam pohvatala Čokoladica je sad nekad bila na tom pregledu,pa bi te molila par informacija gdje si isla? Da li boli? Koliko si platila? I kojem peiodu ciklusa se radi ili to nema veze? I da li je uopce preporuceno ic neposredno prije?Ako netko ima jos kakvih informacija ili da je bila kod dr.Bracun (za nju sam dobila preporuku) molila bi da mi isto napise svoje iskustvo!
    SVIMA ŠALJEM OGROMAN ZAGRLJAJ I PODRŠKU! ❤️☺️
    Srcelunce, ja sam isla u pol. Ivf, tamo ti sada i radi dr. Bracun. Kod nje sam samo jednom bila na uzv, pa ne mogu puno reci, ali ljubazna je dr. Cijena histero je 500e, dodatno se placaju phd analiza i imunohistokemija ako i to radis. Ja sam isla 20. DC, ali moze se ici i pocetkom ciklusa, to ovisi za sto ides. Preporuca se zapravo ici mjesec prije postupka, i tada se radi i taj scratching endometrija. Laicki receno kazu da pomaze implantaciji, kako tocno to ne znam. Sta se tice boli, boli samo taj dio kad uzimaju uzorak. Ja sam popila brufen i normabel prije i mogu reci da je bilo sasvim ok…sve smo gledali na kameri, sve je ok unutra. Samo jos da nalazi dodu dobri 🤞🤞🤞 eto, ako te jos nesto zanima pitaj 😊

    Hvala ti puno na detaljnom objasnjenju ☺️ a koliko se cekaju nalazi? 

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. FER /Beta❌ 09.05 FET/beta❌

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 440

    Prijavi adminu

    Srculence

    Čokoladica 🍀

    Srculence

    Drage moje borilice,dugo me nije bilo na forumu bas sam se htjela maknut od svega i pošteno napunit baterije odmorom i putovanjima. I sad tako odmorna i friška u nove pobjede ☺️Pratila sam tu i tamo objave…presretna zbog svih uspjeha i nek budu lijepe i uredne trudnoće.🥰❤️🤰🏻A svim novim curkama od srca zelim da se sto krace zadrzavaju na forumu i što prije deže svoje male bebice u narucju.🍀🤞🏼❤️
    Mi u 10 mjesecu idemo na FET (imamo jos 2 smrzlica)
    Preporuka mi je napravit histeroskopiju prije, koliko sam pohvatala Čokoladica je sad nekad bila na tom pregledu,pa bi te molila par informacija gdje si isla? Da li boli? Koliko si platila? I kojem peiodu ciklusa se radi ili to nema veze? I da li je uopce preporuceno ic neposredno prije?Ako netko ima jos kakvih informacija ili da je bila kod dr.Bracun (za nju sam dobila preporuku) molila bi da mi isto napise svoje iskustvo!
    SVIMA ŠALJEM OGROMAN ZAGRLJAJ I PODRŠKU! ❤️☺️
    Srcelunce, ja sam isla u pol. Ivf, tamo ti sada i radi dr. Bracun. Kod nje sam samo jednom bila na uzv, pa ne mogu puno reci, ali ljubazna je dr. Cijena histero je 500e, dodatno se placaju phd analiza i imunohistokemija ako i to radis. Ja sam isla 20. DC, ali moze se ici i pocetkom ciklusa, to ovisi za sto ides. Preporuca se zapravo ici mjesec prije postupka, i tada se radi i taj scratching endometrija. Laicki receno kazu da pomaze implantaciji, kako tocno to ne znam. Sta se tice boli, boli samo taj dio kad uzimaju uzorak. Ja sam popila brufen i normabel prije i mogu reci da je bilo sasvim ok…sve smo gledali na kameri, sve je ok unutra. Samo jos da nalazi dodu dobri 🤞🤞🤞 eto, ako te jos nesto zanima pitaj 😊
    Hvala ti puno na detaljnom objasnjenju ☺️ a koliko se cekaju nalazi?

    do dva tjedna

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    '23. 2 x IUI ❌️❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170

  • AnaILuka

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene! Mi smo pokušavali 4 godine prirodno i nije nikako išlo imali smo pobačaj i nakon toga više ništa operaciju ciste svašta nešto i ove godine smo krenuli u postupak umjetne oplodnje prvi postupak sam imala u 6 mjesecu i to mi je izašlo negativno i sada sam imala fet i nalaz je pokazao 1520 to je pozitivno jelda? Samo da bu sve oke želim svim ženama što prije da ugledaju toliko željeni plusic

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Sage, sretno 🤞🥰
    Sadiegreen, bravo za dobar pregled 🥳🥰
    Srculence, sretno na histero i s FET-om na jesen 🤞🥰
    AnaILuka, dobrodošla 🤗 nalaz čega? ako je to nalaz bete, onda da, pozitivno je itekako.. čestitam 🥳 jesi već dogovorila prvi uzv?

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • IM96

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,
    trebamo s idućim ciklusom u postupak potpomognute oplodnje. S obzirom na uredan spermiogram doktorica mi je preporučila da napravim test prohodnosti i ako si prohodni idemo na postupak insemenacije. S obzirom na godisnje odmore nismo uspjeli ovaj ciklus napraviti test prohodnosti, pa me zanima da li se mogu poceti piti tablete za stimulaciju ovulacije i prije ovulacije napraviti test prohodnosti ili da ovaj ciklus napravim test prohodnosti a onda tek sa iducim da idemo u proces potpomognute?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.