Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Jutro cure imam pitanje čisto da usporedim …na kolike folikule ste vi dobivale štopericu ? Strah me kako ih ima različitih veličina da će bit nezreli neki 🥹

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Ribic predivne su cure ❤️ hvala na riječima ohrabrenja, uživajte 😘😘

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 384

    Prijavi adminu

    Lali28

    Kawa

    curke, ja imam jedno pitanje vezano uz 'osjećaj trudnoće'… sigurna sam da ste već čule, kao i ja, da su neke žene kao simptom trudnoće imale taj osjećaj da su trudne, nekima je taj osjecaj bio toliko jak da ne bi ni radile testove… mene sad zanima koliko je pouzdan taj osjećaj, i koliko je čest u IVF trudnoćama ? kod nas je naravno drugačije jer trudnoću naravno očekujemo, pa evo ne znam koliko se zapravo taj 'osjećaj' može osjetiti a koliko se naša psiha igra s nama.. vjerujem u intuiciju i zato me zanima jesu li naše ivf trudnice po nečemu osjetile da će ciklus biti pozitivan i prije testa ?
    Ovo mi je bas zanimljivo pitanje, dugo nisam nista pisala, ali na ovo cu odg 😄
    Godinu i nesto koliko pokušavamo ja sam svaki put imala osjecaj da sam trudna. To je bilo za izludit. Na prvom ET sam isto imala dobar i pozitivan osjecaj. I eto ti drugi FET i ja otpustila sve, bez osjecaja nekog lažnog. I pozitivan test prvi u zivotu bio. Tako da ne, nisam imala dobre osjecaje😂 jedino sto sam pogodila je da sam rano kad sam ostala trudna imala “intuiciju” da je curica, ali sam to i jako priželjkivala pa ne znam do cega je.

    hvaaala ti lali i ostale trudnice na odgovoru, bas me zanimalo jer sam često čula taj pojam osjećaja pa su me zanimala vaša iskustva. vidim da naravno ima različitih iskustava i da nema pravila. ja nekako nisam velike nade polagala u ET, znam da FET ima više šanse tako sam i za ovaj ciklus malo više pozitivna, ali opet me strah puno se veseliti da se ne bih razočarala.. napravila sam sve što sam mogla i sad ne preostaje ništa drugo nego čekati do subote 7dpt i testa, ili čekati da se pojavi 'osjećaj' trudnoće 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC
    ET 1BC ❌️
    3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Čitam sve i hvala svima na odgovorima i pomoći. Svaka od nas je u nekoj fazi i želim nam svima sreću i uspjeh u njima. 
    Ja se pripremam za punkciju sutra, neke od vas ste mi već pomogle savjetima i pokušat ću ih se sjetiti kad mi bude teško. Htjela sam vas pitati,cure koje znaju kako je na Svetođ Duhu, što trebam ponijeti sa sobom ? Osim onih uputa koje sam dobila od sestre na odjelu, trebam li ponijeti npr. spavaćicu, papuče i sl. ? Ne želim zvučati glupo, ali me strah doći tamo i onda da mi fali nešto banalno, što se podrazumijeva da moram imati, a nisam ovdje pitala. 

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 887

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️     
    KOLOVOZ 2024.
    20.8. uto
    TRATINČICA - ultrazvuk 
    21.8. sri
    SADIEGREEN - anomaly scan
    TERA_ - ultrazvuk
    22.8. čet
    BIKMIK - ultrazvuk 
    26.8. pon
    MARISHA - konzultacije/uzv ivf
    28.8. sri
    JURKY32 - ultrazvuk 
    LEONA89 - ultrazvuk 
     
    RUJAN 2024.
    3.9. uto
    BLONDIE - ultrazvuk 
    6.9. pet
    ŽUŽI - konzultacije 
    10.9. uto
    TEICH56 - konzultacije 
    16.9. pon
    LUNOLINA - konzultacije
       
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
        
    _________________________________
      
    Tratincica sretno danas na pregledu.. 🤞🏻🥰
    SanLeptira želiš na listu? 🥰

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Lotta33

    Lotta33

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    Korni, hvala na dobrodoslici 🥰❤️ da vjerojatno bi mi necime sprijecili krvarenje, samo me bilo strah je li ovo prerano. hvala na odgovoru :)
    Angel eyes, Jurky32 hvala, sretno nam svima 🥰❤️
    Blondie, super, hvala ti, to me umirilo 
    Leona89, borilice moja i tu smo skupa 🥰❤️
    Aria1994, ja sam stopericu dobila 11 dc, a folikula je bilo puno (punktirano 28) i bili su raznih velicina - 21, 19, 18, 17, 15, i jos puno manjih od 15 mm. Od njih svih bilo je 15 jajnih stanica, 1 nezrela. 

    🙋🏻‍♀️: nalik PCOS, uredan ciklus, AMH 44 pmol/L
    🙋🏻‍♂️: azoospermija
    🍀✨IVF Prag (Prednison/Decortin, Clexane, Rekovelle, Orgalutran, štoperica 2xDecapeptyl)✨🍀
    08/24 Aspiracija 15 🥚 (14 MII), oplodilo se 14 - imamo 9 blastica 🐧🥰
    10/24 FET jednog 🐧⏳️

  • Avatar Sage

    Sage

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Boogie znam taj strah od vanmaternicne i drago mi je da je sve na svom mjestu, nek bude skolski dalje 🥰
    SanLeptira ne znam odgovor na pitanje, ali sretno na punkciji sutra 💕
    --
    Ja sam jučer na preporuku ginekologa išla hematologu jer je doktor htio da mi daju heparin od transfera zbog mojih mutacija (PAI-1 heterozigot, MTHFR homozigot) pa mi je hematologica rekla da se za to više ne daje heparin, da su to nove smjernice. Međutim, s obzirom da su mi povišene neke druge vrijednosti sada sumnjaju na antifosfolipidni sindrom tako da moram ponoviti nalaze i odobren mi je heparin od transfera zbog toga. Znam da oko trombofilija čujemo često različita mišljenja pa sam htjela podjeliti svoje iskustvo u nadi da će pomoći nekome 😊

    👩 28 (AMH 22,5 pmol/L); 👨28 (01/24 normo)
    3/2023 biokemijska
    7/2023 vanmaternična (jajovod ✂️)
    12/2023 biokemijska
    9/24 prirodni IVF (neg aspiracija)
    9/24 stim IVF ⏳(drV)

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    sanjushka

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️
    KOLOVOZ 2024.20.8. uto
    TRATINČICA - ultrazvuk
    21.8. sri
    SADIEGREEN - anomaly scan
    TERA_ - ultrazvuk
    22.8. čet
    BIKMIK - ultrazvuk
    26.8. pon
    MARISHA - konzultacije/uzv ivf
    28.8. sri
    JURKY32 - ultrazvuk
    LEONA89 - ultrazvukRUJAN 2024.3.9. uto
    BLONDIE - ultrazvuk
    6.9. pet
    ŽUŽI - konzultacije
    10.9. uto
    TEICH56 - konzultacije
    16.9. pon
    LUNOLINA - konzultacije_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite…_________________________________Tratincica sretno danas na pregledu.. 🤞🏻🥰
    SanLeptira želiš na listu? 🥰

    Da,molim te. Hvala ti ❤️

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • Avatar Aria1994

    Aria1994

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Lotta33

    Korni, hvala na dobrodoslici🥰❤️da vjerojatno bi mi necime sprijecili krvarenje, samo me bilo strah je li ovo prerano. hvala na odgovoru :)
    Angel eyes, Jurky32 hvala, sretno nam svima🥰❤️
    Blondie, super, hvala ti, to me umiriloLeona89, borilice moja i tu smo skupa🥰❤️
    Aria1994, ja sam stopericu dobila 11 dc, a folikula je bilo puno (punktirano 28) i bili su raznih velicina - 21, 19, 18, 17, 15, i jos puno manjih od 15 mm. Od njih svih bilo je 15 jajnih stanica, 1 nezrela.


    Tako je i kod mene doduše ja ih imam samo 6 ali od 6 : 1 od 16mm , jedan 17mm,  dva su 18mm i jedan 22, jedan samo 13mm čini minse da od ovog od 13 mm ništa i od ovog 22 … ali bar da ova 4 budu puna 🥹🤞🏻… Hvala na odgovoru ; kod tebe je bila prava berba hehe vidim veliki Amh 🥰🫶🏻

    👸🏻29 god nizak Amh
    🤴🏻36 normo , sve u redu
    Naša najveća sreća iz trećeg postupka💞
    Borba za bebu broj 2🙏🏻
    08/2024 in progress ❤️

  • Avatar Lotta33

    Lotta33

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    Aria1994, pa super su ti narasli, pretpostavljam da si onda vec dobila ili ces danas dobiti stopericu. Da, 13mm je mozda premali, ali meni su rekli da je to normalno da nisu svi iste velicine i da ne bi bilo ni dobro da je tako, jajnik bi se preopteretio. Kod mene je visok amh, da, na dan punkcije sam bas imala bolove jer vise nisam mogla izdrzati sve te folikule, a strah od hipera je bio ogroman :/
    Navijamo za tvoja 4 folikula, neka budu kvalitetne jajne stanice i postanu prave male blastice 🥰🥰🥰 

    🙋🏻‍♀️: nalik PCOS, uredan ciklus, AMH 44 pmol/L
    🙋🏻‍♂️: azoospermija
    🍀✨IVF Prag (Prednison/Decortin, Clexane, Rekovelle, Orgalutran, štoperica 2xDecapeptyl)✨🍀
    08/24 Aspiracija 15 🥚 (14 MII), oplodilo se 14 - imamo 9 blastica 🐧🥰
    10/24 FET jednog 🐧⏳️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.