Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar manemoj

    manemoj

    Broj poruka: 1897

    Prijavi adminu

    miss1502

    Jeremija kako si, jel te bolilo? I 2 su vrijedna ako su kvalitetna, drzim fige da bude Tumina prica 🙏🙏🙏
    Cure ,hvala vam na cestitkama, ali ipak bi ja pricekala bete, neopisivo sam ustrašena, moram se pod hitno zaokupirati s nečim…Sutra Cu ponovit test,pa i prekosutra i prekosutra cu vaditi betu, pa u petak opet bas kao sto je MTB rekla ,a onda u petak imamo sat poduke za slicice!!! 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
    Tjesi me to sto si i ti imala smeckaste zilice,nadam se da je to normalno !! ❤️ Ljudi,hvala vam .sta bi ja bez vas…


    Ajme pa ovaj pozitivan test ništa ne pomaže da se opustis 😉 dobro je znati.. znači prvo si napet hoće biti pozitivan ili negativan.. onda ga napraviš i on je pozitivan i opet stres.. ajme meni.. nema kraja 🙈🙈🙈

    👱🏻‍♀️35 🧔🏻33
    Ja-neprohodan jajovod, endometrij se ne zadebljava dovoljno, On-savrsen
    Godina dana pokušavanja
    10/2020 IVF Podobnik- rekovelle, orgalutran, cikla i ananas.. beta 0.100
    12/2020 FET beta 0.100
    02/2021 FET decortyn, intralipidna infuzija, estrofem, duphastone. 13dnt beta 1157, 17dnt beta 4407
    5+5 ❤️
    6+5 veliki smo 1.07cm ❤️
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Pami

    Pami

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Miss crtica je tu!!! Baš se lijepo vidi 🤗🤗
    Jeremija te 2 su dovoljne za trudnoću 😊 nemoj biti razočarana i tužna nego vjeruj u svoje stanice i da će ovaj put biti dobitne. Dovoljna je 1, a ti imaš 100% više 🙂
    Blacky hvala ti, ali ja sam iskreno još jako oprezna i skeptična. Nisam prije primala booster pa ne znam koliko dugo ostaje u urinu, čitala sam i ja da otprilike izađe za 4-5 dana ali svaki organizam je različit. U subotu je bilo točno 5 dana od zadnjeg brevactida 1500. Mene brine što sam ja držala štapić u urinu 30 sec umjesto 5sec kako piše na testu pa je možda zato tamnija nego što bi inače bila. Ali kako je bio popodnevni urin i 11dnt trodnevnog, mislila sam da bi bilo bolje da držim duže. Sad neznam dali je to moglo utjecati na test. Ekspertice za test molim vaše mišljenje 😉 i ako danas ponovim, da ga isto tako držim duže u urinu ili mogu kako piše? Joj luda sam više 🤪

    👱‍♀️- 34,amh 7.0 pmol/l 👦-38 astenozoospermia
    05/18- 10/18- 4 inseminacije
    11/18- prirodni ivf, et 3dn, beta 0
    04/19- prirodni ivf, nema stanice
    1.IVF 06/19 Kbc Rijeka, menopur 150, 1 folikul, 0 stanica
    2.IVF- 02/20, Kbc Rijeka, gonal 150, 2 stanice, ET trodnevnog, beta 0
    05/20- ivf poliklinika, histeroskopija i uklanjanje polipa
    3.IVF 10/20, Ivf Lucinger., gonal 225, 5 stanica, et 3dan..Panorama test uredan,stiže nam dečko 💙

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Manemoj jos si u gorem stanju nakon testa, vjeruj mi , opet uzbudenje, iscekivanje, umisljanje, paranoje, strah, sreca,tuga, svasta nesto ..moram se prešaltati na pozitivu!!! 
    Pami, ja sam jutros test drzala u urinu duze od 5 mim, nema ti to nikakve veze…ponovi ga danas pa ces vidjeti jel svijetli ili tamni,tako ces najbolje znati!! Sretno ❤️🙏

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Pami

    Miss crtica je tu!!! Baš se lijepo vidi 🤗🤗
    Jeremija te 2 su dovoljne za trudnoću 😊 nemoj biti razočarana i tužna nego vjeruj u svoje stanice i da će ovaj put biti dobitne. Dovoljna je 1, a ti imaš 100% više 🙂
    Blackyhvala ti, ali ja sam iskreno još jako oprezna i skeptična. Nisam prije primala booster pa ne znam koliko dugo ostaje u urinu, čitala sam i ja da otprilike izađe za 4-5 dana ali svaki organizam je različit. U subotu je bilo točno 5 dana od zadnjeg brevactida 1500. Mene brine što sam ja držala štapić u urinu 30 sec umjesto 5sec kako piše na testu pa je možda zato tamnija nego što bi inače bila. Ali kako je bio popodnevni urin i 11dnt trodnevnog, mislila sam da bi bilo bolje da držim duže. Sad neznam dali je to moglo utjecati na test. Ekspertice za test molim vaše mišljenje 😉 i ako danas ponovim, da ga isto tako držim duže u urinu ili mogu kako piše? Joj luda sam više 🤪


    Kolko vidim u opisu u sličnoj smo situaciji, 2 trodnevna vraćena, obe primake booster. Ja test neću ni radit nego samo betu ako ne dobijem menstruaciju. Al 5 do 10 puta dnevno imam grčeve menstrualne kao i zadnji put kad ivf nije bio uspješan, i kao uostalom zadnjih 15 godina svaki mj kad trebam dobit 😂😂
    A nisam imala ni spotting ni smeđarenje ni ništa šta bi smatrala implantacijskim krvarenjem. Ajde pratimo se, iako sam ja sad 5 dpt i agonija traje još 🙈 ti ćeš uskoro znat i nadam se da će bit veeelika beta 😍

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Pami

    Miss crtica je tu!!! Baš se lijepo vidi 🤗🤗
    Jeremija te 2 su dovoljne za trudnoću 😊 nemoj biti razočarana i tužna nego vjeruj u svoje stanice i da će ovaj put biti dobitne. Dovoljna je 1, a ti imaš 100% više 🙂
    Blackyhvala ti, ali ja sam iskreno još jako oprezna i skeptična. Nisam prije primala booster pa ne znam koliko dugo ostaje u urinu, čitala sam i ja da otprilike izađe za 4-5 dana ali svaki organizam je različit. U subotu je bilo točno 5 dana od zadnjeg brevactida 1500. Mene brine što sam ja držala štapić u urinu 30 sec umjesto 5sec kako piše na testu pa je možda zato tamnija nego što bi inače bila. Ali kako je bio popodnevni urin i 11dnt trodnevnog, mislila sam da bi bilo bolje da držim duže. Sad neznam dali je to moglo utjecati na test. Ekspertice za test molim vaše mišljenje 😉 i ako danas ponovim, da ga isto tako držim duže u urinu ili mogu kako piše? Joj luda sam više 🤪


    Kao sta je Lucija rekla, slobodni ga drzi duze! Ovo vjerovatno vrijedi samo kad ti menga kasni pa se drzi krace 🤗🤗

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Miss, na ovom se jos bolje vidi! 🎉🎊🎉🎊 ssd cekamo betuuuuu 🤗🤗🤗🤗

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Sreca ♥

    Sreca ♥

    Broj poruka: 278

    Prijavi adminu

    Miss ma ovo se vidi iz aviona! Cestitam ti!!! 😍
    Bozma sutra ce bit srice kad te zovne i kaze, obe su super, vidimo se na transferu….

    🤍

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    miss1502

    Manemoj jos si u gorem stanju nakon testa, vjeruj mi , opet uzbudenje, iscekivanje, umisljanje, paranoje, strah, sreca,tuga, svasta nesto ..moram se prešaltati na pozitivu!!!
    Pami, ja sam jutros test drzala u urinu duze od 5 mim, nema ti to nikakve veze…ponovi ga danas pa ces vidjeti jel svijetli ili tamni,tako ces najbolje znati!! Sretno ❤️🙏


    E ali nakon nekoliko sati nemokrenja i bez nalijevanja tekućinom prije jer ako se razrijediš bit će svjetliji pa ćeš se zbedirat. 

  • Avatar Pami

    Pami

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Ivanaxx

    Pami

    Miss crtica je tu!!! Baš se lijepo vidi 🤗🤗
    Jeremija te 2 su dovoljne za trudnoću 😊 nemoj biti razočarana i tužna nego vjeruj u svoje stanice i da će ovaj put biti dobitne. Dovoljna je 1, a ti imaš 100% više 🙂
    Blackyhvala ti, ali ja sam iskreno još jako oprezna i skeptična. Nisam prije primala booster pa ne znam koliko dugo ostaje u urinu, čitala sam i ja da otprilike izađe za 4-5 dana ali svaki organizam je različit. U subotu je bilo točno 5 dana od zadnjeg brevactida 1500. Mene brine što sam ja držala štapić u urinu 30 sec umjesto 5sec kako piše na testu pa je možda zato tamnija nego što bi inače bila. Ali kako je bio popodnevni urin i 11dnt trodnevnog, mislila sam da bi bilo bolje da držim duže. Sad neznam dali je to moglo utjecati na test. Ekspertice za test molim vaše mišljenje 😉 i ako danas ponovim, da ga isto tako držim duže u urinu ili mogu kako piše? Joj luda sam više 🤪

    Kolko vidim u opisu u sličnoj smo situaciji, 2 trodnevna vraćena, obe primake booster. Ja test neću ni radit nego samo betu ako ne dobijem menstruaciju. Al 5 do 10 puta dnevno imam grčeve menstrualne kao i zadnji put kad ivf nije bio uspješan, i kao uostalom zadnjih 15 godina svaki mj kad trebam dobit 😂😂
    A nisam imala ni spotting ni smeđarenje ni ništa šta bi smatrala implantacijskim krvarenjem. Ajde pratimo se, iako sam ja sad 5 dpt i agonija traje još 🙈 ti ćeš uskoro znat i nadam se da će bit veeelika beta 😍

    Ivana nemoj raditi test! To ti je moj savjet  😄 ja sam isto rekla da neću nego da ću čekati betu, ali eto nisam izdržala zadnje dane da ne pišnem. I sad mi je još gore jer se bojim i ponadati a od simptoma od prošlog pon/uto imam povrmene bolove u trbuhu kao pred mengu, i lagane bolove u leđima. To do sad nikad nisam imala ali sam i nakon transfera primala samo crinone pa neznam ako je i to do terapije.

    👱‍♀️- 34,amh 7.0 pmol/l 👦-38 astenozoospermia
    05/18- 10/18- 4 inseminacije
    11/18- prirodni ivf, et 3dn, beta 0
    04/19- prirodni ivf, nema stanice
    1.IVF 06/19 Kbc Rijeka, menopur 150, 1 folikul, 0 stanica
    2.IVF- 02/20, Kbc Rijeka, gonal 150, 2 stanice, ET trodnevnog, beta 0
    05/20- ivf poliklinika, histeroskopija i uklanjanje polipa
    3.IVF 10/20, Ivf Lucinger., gonal 225, 5 stanica, et 3dan..Panorama test uredan,stiže nam dečko 💙

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Ivanaxx kad je tvoj beta?? Ja vam samo mogu rec da jedino razlicito od inace kad trebam dobit M je neopisiva bol u leđima koju sam osjetila sekundu nakon transfera i koja me prati i dan danas, samo se bol sad pojacava zadnjih par dana .inace me leda nikd ne bole kad trebam dobiti M nego samo donji dio trbuha,ali sad me ubijaju doslovno!! 
    Hvala cure, cestitke cemo nakon beta!!! Ne mogu se ja sad opustiti nikako ! Ali hvala hvala, znaci mi kad procitam da ste sve tako optimisticne ..

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.