Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nada 🍀

    Nada 🍀

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure, sretno svima danas, držim fige za najbolje moguće vijesti svima 🍀
    Miss čestitam, mislim da nije presvijetla crta, ne razbijaj glavu, probaj se malo opustiti i uživati. Znam da je lakše reći nego napraviti i da te strah zbog prošlog iskustva ali biće ovoga puta sve u redu 🤞🙏🍀

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    little123, pa to je fantastično, prirodna trudnoća. 
    Odi si kupiti nekoliko testova. Ako piškiš popodne, pokušaj da bude par sati pauze. I ne brini ako bude svijetlija crtica, najbolje rezultate pokazuje jutarni urin. Ali imam osjećaj da ćeš i popodne imati crtu.
    I dalje znaš proceduru, beta 1, beta 2  

    Trudnice miss1502, prestani istraživati nijanse crtice i pomiri se s tim da si za sad mama.  Kupi nekoliko mullerovih da se imaš s čim igrati. Koliko ja vidim, počet ćeš sa većom betom od mene. 

    MaloTele, tvoj je bio petodnevni, tako da je to 12 dana od aspiracije, baš kao i ovog gore trudnici. Sjenica bi se mogla vidjeti. 
    Ako nisi osoba koja će se previše razočarati ako je negativan i dalje ćeš imati vjere da se u idućih dan, dva možda nešto pojavi, pišni. Pogotovo zato što ti sad to više neće biti prvi urin.
    U suprotnom, radije pričekaj, nema smisla da se nerviraš samo zato što si možda dobila LAŽNO negativan test.

    💔💔💔

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    miss1502

    Manemoj hvala ti na pozitivi i optimizmu,prenesi malo na mene , uzasno sam ustrasena , sad cu ponovit jos jedan mullerov kad mi muz donese!! Ko ce docekat do sutra da vidimo jeli tamni. Sad sam onaj prvi jutarnji zeleni test provukla kroz filtere,tako izgleda brutalno. Da je bar uzivo takav 😂😂😂
    https://ibb.co/Y3Sqn8d [ibb.co]


    Ma test je super! Uzivaj jer si, sta se nas tice, trudna! 🤗🤗🤗 Mozda ne bi bilo lose ga napravit za 2 dana(kako je MTB rekla) ali ja ne bi izdrzala 🤷‍♀️ znaci, radi ga kada god zelis, ali budi strpljiva! 🤗🤗🤗

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Cure i svjetla crta je pozitivan test! Cestitam svima i samo pozitivna vibra (kaze osoba koja ce umirati od straha cijelu trudnocu iducu 🤣). Sretno svima danas! 
    Ja idem na uzv popodne… Nadam se da jos uvijek imam barem 4 ona folikula, ako nista novo nije naraslo od petka. Javim. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/9qcgCJ1 [ibb.co]

    Evo i mullera!!! Ajmo oko sokolovo!! 
    P.s. ne krvarim ali pri brisanju wc papirom na ppiru vidim tragove smeđih kao žilica…nadam se da to nije ništa strašno!!! 

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • ruška

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    miss1502

    https://ibb.co/9qcgCJ1 [ibb.co]

    Evo i mullera!!! Ajmo oko sokolovo!!
    P.s. ne krvarim ali pri brisanju wc papirom na ppiru vidim tragove smeđih kao žilica…nadam se da to nije ništa strašno!!!


    Cestitam ♥️ vidi se crtica👏😀

    🙋34👨‍🦱42,ženska neplodnost-nespecificirana,on normozoospermija
    4 iseminacije od 10/2018-02/2019
    4/2019 stimulativni ivf,ovaleap,decapeptyl,brevactid
    5/2019 FET 1blastocista,beta 0
    7/2019 prirodni ivf, trodnevni embrij,beta 0
    9/2019 stimulativni ivf,ovaleap,orgalutran,brevactid, trodnevni embrij,beta 0
    1/2020 prirodni ivf,trodnevni osmostanični embrij,beta 0
    Poliklinika Škvorc
    10/2020 stimulativni ivf,gonel,cetrotide,ovitrelle,vraćene 2 blastociste,0 smrzlića
    1.Beta 14dnt 1042

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Tiki92, navijam da se tvoja četvorka lijepo povećala, i da su se pojavili još par novih. 

    miss1502, ovo je vrijeđanje sokola.  Pa ova crta udara u oči, vrišti da je tu.  Ah, vi nove majke 
    Što se tiče smeđih žilica, to je sasvim normalno. Njih sam imala i ja, i nisam ih ni prijavljivala jer sam toliko puta čitala o njima da sam znala da je ok.

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Dakle, miss1502, mislim da je za tebe logičan korak da u srijedu i petak vadiš bete. Nema smisla ćekati do 29.11 (to je ionako nedjelja), a test je već pozitivan. Bolje da odradiš bete ovaj tjedan, pa da u petak odmah možeš zvati i dogovoriti prvi UZV 

    💔💔💔

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    miss1502

    Jeremija, mislis da nije presvijetlo za 9dnt ,molim vas iskrene odgovore, di je Lucija, ona to brutalno iskreno kaže 😂😂 Ne krvarim vise,samo sinoc onaj jedan iscjedak.
    Tebi sretno danas na aspiraciji, da budu kvalitetne js!!!
    P.s. Mislite li da mogu u istu mokracu od jutros (sacuvala sam je u casici) oko 10 uronit i mullerov test? Oce to bit mjerodavno ili ce ispariti do tad 🤦


    Hahahaha 
    Lucija se ne kuzi u ove testove, samo u muller😂.. No crtica je vidljiva irekako💪💓.. 
    Mozes umociti drugi test u taj urin nece nista ispariti, i ja sam to radila😂

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Miss oko sokolovo?? Hahaha, ovo se vidi iz aviona da je plus.
    Hvala MTB ❤️

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.