Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    Missi super izgleda test!!😍 cestitam i samo neka se tako lijepo nastavi i dalje i neka se beta podupla🤞
    Hvala svima, idem se spremiti za pregled.😘
    Sretno svim cekalicama bete danas! I svima na uzvima i folikulometrijama!

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Miss1502, nema sumnje, trudna si
    Ja polako dolazim k sebi, samo 2 stanice. Bila je neka strka oko mene, a kako sam bila osamucena pojma nemam sta se dogadjalo, vidila sam samo da su doktorici bile poprilicno krvave ruke i dosli su i drugi dd. da joj pomognu i sad sam na infuziji. Valjda ne pukla neka zila. Bas sam razocarana brojem stanica

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    miss1502

    https://ibb.co/9qcgCJ1 [ibb.co]

    Evo i mullera!!! Ajmo oko sokolovo!!
    P.s. ne krvarim ali pri brisanju wc papirom na ppiru vidim tragove smeđih kao žilica…nadam se da to nije ništa strašno!!!

    A evo mullera, bravooo
    Crtica je lijepo vidljiva ☺️☺️☺️💓💓💓
    Svu daljnju proceduru znas🙉😅😅
    Nije sad bitna uopce debljina testa na 7dnt vec da dalje tamni.. Pa ujutro opet kao sto si i htjela utorak😅🙉… 

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Tuma

    Missisuper izgleda test!!😍 cestitam i samo neka se tako lijepo nastavi i dalje i neka se beta podupla🤞
    Hvala svima, idem se spremiti za pregled.😘
    Sretno svim cekalicama bete danas! I svima na uzvima i folikulometrijama!


    Tuma, baš jako jako jako mislim na tebe, navijam da ti scan prođe savršeno i već zanišljam sebe u tvojoj koži - 13tt, beba savršena, dalje opuštena, mirna i uredna trudnoća  
    Draga, javi se kad završiš. 

    💔💔💔

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    LUCIJA007

    miss1502

    https://ibb.co/9qcgCJ1 [ibb.co]

    Evo i mullera!!! Ajmo oko sokolovo!!
    P.s. ne krvarim ali pri brisanju wc papirom na ppiru vidim tragove smeđih kao žilica…nadam se da to nije ništa strašno!!!
    A evo mullera, bravooo
    Crtica je lijepo vidljiva ☺️☺️☺️💓💓💓
    Svu daljnju proceduru znas🙉😅😅
    Nije sad bitna uopce debljina testa na 7dnt vec da dalje tamni.. Pa ujutro opet kao sto si i htjela utorak😅🙉…


    Tj 9dn no ja to automatski prebacim na petodnevni embrije 🙉.. A to bi u tom slucaju bio 7dnt…

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Jeremija

    Miss1502, nema sumnje, trudna si
    Ja polako dolazim k sebi, samo 2 stanice. Bila je neka strka oko mene, a kako sam bila osamucena pojma nemam sta se dogadjalo, vidila sam samo da su doktorici bile poprilicno krvave ruke i dosli su i drugi dd. da joj pomognu i sad sam na infuziji. Valjda ne pukla neka zila. Bas sam razocarana brojem stanica


    Žao mi je što su samo dvije, navijam da ti priča bude kao Tumina i da baš tu bude tvoj mali dobitnik 
    Sad samo polako, ako je tamo bio teksaški masakr motornom pilom, trebat će ti vremena da dođeš k sebi 

    💔💔💔

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Jeremija

    Miss1502, nema sumnje, trudna si
    Ja polako dolazim k sebi, samo 2 stanice. Bila je neka strka oko mene, a kako sam bila osamucena pojma nemam sta se dogadjalo, vidila sam samo da su doktorici bile poprilicno krvave ruke i dosli su i drugi dd. da joj pomognu i sad sam na infuziji. Valjda ne pukla neka zila. Bas sam razocarana brojem stanica


    Jesi dobro, kako se osjećaš?

    Miss i ja vidim crticu jasno skroz 😘

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Jeremija kako si, jel te bolilo? I 2 su vrijedna ako su kvalitetna, drzim fige da bude Tumina prica 🙏🙏🙏
    Cure ,hvala vam na cestitkama, ali ipak bi ja pricekala bete, neopisivo sam ustrašena, moram se pod hitno zaokupirati s nečim…Sutra Cu ponovit test,pa i prekosutra i prekosutra cu vaditi betu, pa u petak opet bas kao sto je MTB rekla ,a onda u petak imamo sat poduke za slicice!!! 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
    Tjesi me to sto si i ti imala smeckaste zilice,nadam se da je to normalno !! ❤️ Ljudi,hvala vam .sta bi ja bez vas…

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    O Jeremijo mijenjaj taj nick pod hitno!!! Nadam se da si sad vec bolje nakon infuzije 😘 mozda su te dvije dobitne 🍀

  • Avatar manemoj

    manemoj

    Broj poruka: 1897

    Prijavi adminu

    Jeremija

    Miss1502, nema sumnje, trudna si
    Ja polako dolazim k sebi, samo 2 stanice. Bila je neka strka oko mene, a kako sam bila osamucena pojma nemam sta se dogadjalo, vidila sam samo da su doktorici bile poprilicno krvave ruke i dosli su i drugi dd. da joj pomognu i sad sam na infuziji. Valjda ne pukla neka zila. Bas sam razocarana brojem stanica


    Nadam se da ćeš se brzo oporaviti, da je sve ok i da će ti objasniti što se dogodilo. Držim fige za ove dvije. Na kraju je potrebna samo jedna dobitna ali kužim te skroz. Drži se ❤️

    👱🏻‍♀️35 🧔🏻33
    Ja-neprohodan jajovod, endometrij se ne zadebljava dovoljno, On-savrsen
    Godina dana pokušavanja
    10/2020 IVF Podobnik- rekovelle, orgalutran, cikla i ananas.. beta 0.100
    12/2020 FET beta 0.100
    02/2021 FET decortyn, intralipidna infuzija, estrofem, duphastone. 13dnt beta 1157, 17dnt beta 4407
    5+5 ❤️
    6+5 veliki smo 1.07cm ❤️
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.