Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    NadimakMTB

    Dobro jutro, svima!!
    Počeo je novi, bogati radni tjedan.
    Danas nam Piky ide na UZV, držmo joj fige da je dobro.
    Očekuju nas i čak četiri bete!!!miniluiAnitram1982 rade svoju prvu betu, želimo im ogromne, sočne bete.Anitram1982 ide uz put i na UZV pa joj želimo da odmah i vidi svoju mrvicu u nastanku
    Po drugu betu iduNina985 iLioraLiora, navijamo da budu fino multiplicirane, pa da na miru čekamo s njima prvi UZV
    vuky nam danas ide na prvu folikulometriju u ovom postupku, želimo joj lijepi broj folikula još ljepše veličine, a mantramo i za endometrij
    A naša trudnicaTuma ide na miny anomaly scan svoje curice, želimo joj izvrsne rezultate da u miru uđe u svoje drugo tromjesečje i uživa u svojoj trudnoći i svojoj curici
    Svima nama ostalima, ugodan dan želim!


    Cure, sretno svima danas!!! 🤗🤗🤗🤗

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar little123

    little123

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Jutrooo cure, vidim da se i ovdje rade lh testovi, ja sam svoj napravila jutros, kasni mi par dana, ne mogu sa sigurnošću rec koliko tocno. Jedino sam taj test imala. Mislim da cu popodne napravit pravi test. 
    Ovo je slika lh testa
    https://ibb.co/QfDKxB0 [ibb.co]

    👩 30 god/ amh 25.5 pmol/L
    🧔🏻 28 god/ sve ok
    12.11. IVF poliklinika, prve konzultacije
    1. postupak: 12/20 prirodni AIH - neuspješno
    2. postupak: 01/21 stimulirani AIH - neuspješno
    3. IVF 4/21 covid pozitivna
    4. IVF 8/21

  • Avatar Teja1408

    Teja1408

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    miss1502

    Joooj, vi ste tako optimisticne i jos mi i cestitate svi, a ja sam tako nesigurna u ovaj test, nekako mi je preblijed!!! Al ajde pokusat cu bit i ja tako optimisticna pa cekamo sutra da vidimo jel tamni, samo da ne bude krvarenja danas 🙏 leđa me i dalje ubijaju ..
    MTB, Lucija, Ruska, sta vi mislite, ima li smila u 1.jutarnju mokracu koju sam sacuvala od jutros oko 10 ponovit jos i mullerov test?


    Moj je na 9dnt bio svjetliji :) morala sam ga provuc kroz filtere da se vidi na slici

    [lilypie.com]

  • ruška

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Pami

    Dobro jutro cure i sretno u kojim god ste fazama 🤞🍀 Ja ću možda danas popodne ponoviti test, ovisno kako se budem osjećala.
    Ruška i ti si bila u Rijeci? Drago mi je da ste promjenom klinike došli do rezultata, čestitam 🥰
    Ja sam svoje iskustvo u kbc rijeka napisala. Vrhunac mi je bio kad sam prije zadnjeg et pričala s curom koja je isto prošla stimulaciju bez stanice, amh nam je bio sličan. Rekla mi je da su i na rodi cure pisale o slabim stimulacijama u RI, izgleda da svima daju 150 jedinica neovisno kojeg lijeka i neovisno o nalazima a što je loše. Pisala je čak cura koja je na punkciji imala 17 js da bi nakon petog dana ostala na zamrznute 2 stanice, ne embrija! Ponavljam,meni su dr. Tina i sestre bile super, ali čini mi se da tamo nešto baš ne štima. Btw. nije mi želja obeshrabriti cure koje tek kreću s liječenjem na kbc-u, ima Rijeka i dobrih rezultata. Ali kad provedeš tamo 2 god, naslušaš se svega i doživiš loših rezultata i bez pomaka u prilagodbi terapije, imaš pravo i izraziti nezadovoljstvo 🤷‍♀️


    Tako je bila sam u Rijeci,nemam bas lijepih iskustava i zato sam otisla negdje drugdje,gubila sam tamo vrijeme.
    Javi nam rezultat testa 🤞🤞🤞

    🙋34👨‍🦱42,ženska neplodnost-nespecificirana,on normozoospermija
    4 iseminacije od 10/2018-02/2019
    4/2019 stimulativni ivf,ovaleap,decapeptyl,brevactid
    5/2019 FET 1blastocista,beta 0
    7/2019 prirodni ivf, trodnevni embrij,beta 0
    9/2019 stimulativni ivf,ovaleap,orgalutran,brevactid, trodnevni embrij,beta 0
    1/2020 prirodni ivf,trodnevni osmostanični embrij,beta 0
    Poliklinika Škvorc
    10/2020 stimulativni ivf,gonel,cetrotide,ovitrelle,vraćene 2 blastociste,0 smrzlića
    1.Beta 14dnt 1042

  • Avatar manemoj

    manemoj

    Broj poruka: 1897

    Prijavi adminu

    Piky sretno danas 🤞🏻
    Anitram i Minilu držimo fige za veeeeelike bete 🥰
    Nina985 i LioraLiora  želim vam duple fine debele sočne druge bete ❤️❤️
    Vuky sretno 🤞🏻
    Tuma sretno danas 🥰
    Miss ti si trudna 😉🥰❤️

    👱🏻‍♀️35 🧔🏻33
    Ja-neprohodan jajovod, endometrij se ne zadebljava dovoljno, On-savrsen
    Godina dana pokušavanja
    10/2020 IVF Podobnik- rekovelle, orgalutran, cikla i ananas.. beta 0.100
    12/2020 FET beta 0.100
    02/2021 FET decortyn, intralipidna infuzija, estrofem, duphastone. 13dnt beta 1157, 17dnt beta 4407
    5+5 ❤️
    6+5 veliki smo 1.07cm ❤️
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Teja1408

    miss1502

    Joooj, vi ste tako optimisticne i jos mi i cestitate svi, a ja sam tako nesigurna u ovaj test, nekako mi je preblijed!!! Al ajde pokusat cu bit i ja tako optimisticna pa cekamo sutra da vidimo jel tamni, samo da ne bude krvarenja danas 🙏 leđa me i dalje ubijaju ..
    MTB, Lucija, Ruska, sta vi mislite, ima li smila u 1.jutarnju mokracu koju sam sacuvala od jutros oko 10 ponovit jos i mullerov test?

    Moj je na 9dnt bio svjetliji :) morala sam ga provuc kroz filtere da se vidi na slici


    Stvarno Teja??? Imas li sliku mozda??? 

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Manemoj hvala ti na pozitivi i optimizmu,prenesi malo na mene , uzasno sam ustrasena , sad cu ponovit jos jedan mullerov kad mi muz donese!! Ko ce docekat do sutra da vidimo jeli tamni.  Sad sam onaj prvi jutarnji zeleni test provukla kroz filtere,tako izgleda brutalno. Da je bar uzivo takav 😂😂😂
    https://ibb.co/Y3Sqn8d [ibb.co]

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    miss1502

    Joooj, vi ste tako optimisticne i jos mi i cestitate svi, a ja sam tako nesigurna u ovaj test, nekako mi je preblijed!!! Al ajde pokusat cu bit i ja tako optimisticna pa cekamo sutra da vidimo jel tamni, samo da ne bude krvarenja danas 🙏 leđa me i dalje ubijaju ..
    MTB, Lucija, Ruska, sta vi mislite, ima li smila u 1.jutarnju mokracu koju sam sacuvala od jutros oko 10 ponovit jos i mullerov test?


    Naravno da možeš. I, ako smijem komentirati, ja sad ne bih piškila sutra, već preksutra. Naime, ako pogledaš moju slikicu, nema baš vidljive razlike između 1.11 i 2.11, mene je to baš bilo izdeprimiralo. Bolje je piškiti svaka dva dana, onda baš vidiš razliku, pogotovo ako si jedna od onih koje imaju slatke bete (kao ja), a ne ogromne bete (kao tu neke bahate trudnice ). I ako nemaš oko sokolovo i ne kužiš da je i moj prvi test pozitivan kao npr ja, meni je to sve bilo presvijetlo i nevidljivo
    I da, za sad si trudna. Znam da te strah, znam da ti je svijetlo, sve sam to prošla. Ali beta je tu, ti si trudnica.
    Svašta se još može dogoditi, naravno, ali moramo biti pozitivne i vjerovati da će se tvoja mrvica nastaviti boriti 

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    little123

    Jutrooo cure, vidim da se i ovdje rade lh testovi, ja sam svoj napravila jutros, kasni mi par dana, ne mogu sa sigurnošću rec koliko tocno. Jedino sam taj test imala. Mislim da cu popodne napravit pravi test.
    Ovo je slika lh testa
    https://ibb.co/QfDKxB0 [ibb.co]


    Svaka čast, meni je LH test bio tamniji od bete kad sam se mjerila (stavila sam sliku na prethodnoj stranici). To bi trebalo biti to, ali kupi si desetak mullerovih trakica da se možeš igrati ovih dana 
    Još jedna trudnica, woooohooooo!!! 
    I kad ti je beta? Nisi ni prijavila da si na postupku 

    💔💔💔

  • Avatar Lucyinthesky

    Lucyinthesky

    Broj poruka: 1649

    Prijavi adminu

    Miss1502 koji dobar početak tjedna, woooohoooo, čestitam 👍🥳❤️

    🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.i3. prirodni ciklus-bez transfera
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧
    6.stimul.Gonal,Cetrotide-04/21-2 trodnevna,beta 0, nema 🐧

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.