Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • manemoj

Broj poruka: 487

Prijavi adminu

Lana3

Ruska1986

Lana3

Ja ooooo, nema me 2 dana i skoro 100 stranica ste natukle 🙈 trebam godisnji odmor da procitam zaostatke.. Ali imam jedno pitanjce, kako trudnice rijesavate problem zatvora ako ga imate? Ne pomaze ni zaslađena kamilica, jogurt, suhe sljive. Probala i dalje nista!

Meni isto nista nije pomoglo! Inace sam isla po 6 puta dnevno, a sad me ulovi pa po tri dana ne mogu ic! Al da, jogurt probaj

Jesam, vise vrsta jogurta i nista i dalje

Donat mg? Nisam trudnica ali meni to pomogne 🤷

👱🏻‍♀️35 🧔🏻33
    Ja-neprohodan jajovod, endometrij se ne zadebljava dovoljno, On-savrsen
    Godina dana pokušavanja
    10/2020 IVF Podobnik- rekovelle, orgalutran, cikla i ananas.. beta 0.100
    12/2020 FET, estrofem i opet moja voljena cikla i ananas 😊🤞🏻

Ruska1986

Broj poruka: 1498

Prijavi adminu

manemoj

Lana3

Ruska1986

Lana3

Ja ooooo, nema me 2 dana i skoro 100 stranica ste natukle 🙈 trebam godisnji odmor da procitam zaostatke.. Ali imam jedno pitanjce, kako trudnice rijesavate problem zatvora ako ga imate? Ne pomaze ni zaslađena kamilica, jogurt, suhe sljive. Probala i dalje nista!

Meni isto nista nije pomoglo! Inace sam isla po 6 puta dnevno, a sad me ulovi pa po tri dana ne mogu ic! Al da, jogurt probaj

Mene zacepi 🙆‍♀️ meni je jogurt znao pomoc, al ga se sad ne usudim pit zbog zgaravice jer mi ju bas pogorsava… Ma joj, svaki dan nest novo 😂😂 ali bitno da sve napreduje kako treba… I cini mi se da sam zadnjih par dana osjecam bebaca 🤗 smjesan neki osjecaj 😊🤗

👨🏻40, 👩🏻34
    3 godine pokusavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspjesno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplodjeno,
    2 embrija(oba vracena), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    [lilypie.com]

Ruska1986

Prijavi adminu

Niksa

NadimakMTB

Niksa, baš mi je žao. velika je pauza između pa sam se ponadala da si rodila i igrala se s bebom.
    U svakom slučaju, dobra vijest je da je s tobom sve u redu, to je bitnije. Probleme sa muške strane se puuuno lakše zaobiđe/ riješi nego one sa ženske. Sad, u dobrom društvu, nema da ti ne uspijea
    A da…velika je pauza jer mi je stvarno bilo lose nakon hiper ..nakon toga sam promijenila gin koja me duugo ohrabrivala da krenem opet i eto me..
    Veselim se ovom dobrom društvu…hvaaalaaa❤️

Dobro nam dosla! 🤗🤗🤗

👨🏻40, 👩🏻34
    3 godine pokusavanja
    Asthenoteratozoospermia
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplodjeno,
    [lilypie.com]

• Niksa

Broj poruka: 12

Prijavi adminu

Hvala puno❤️

Ja ‘80 Najveca podrska ’77
    2013 3xAMH..😔
    2014 IVF 22 js😱 hiperstimulacija- 4 blaste i 8 8st…😔

2020 7 mj..pripodni 4st 😔
    11.2020. 🙏

MTB

Broj poruka: 1798

Prijavi adminu

Ruska1986

manemoj

Lana3

Ruska1986

Lana3

Mene zacepi 🙆‍♀️ meni je jogurt znao pomoc, al ga se sad ne usudim pit zbog zgaravice jer mi ju bas pogorsava… Ma joj, svaki dan nest novo 😂😂 ali bitno da sve napreduje kako treba… I cini mi se da sam zadnjih par dana osjecam bebaca 🤗 smjesan neki osjecaj 😊🤗

Ahhhhh 
    Pa da, ti bi ga sad polako mogla početi osjećati 
    Čitam da je na početku osjećaj kao mali leptirići… I da je prefora kad beba štuca 

Ja 40g AMH 15 pmol/L. On divan.
    IVF 10/2020 BetaPlus. Gonal 225, Cetrotide, Ovitrelle.
    23.10. ET trodnevnog 3.11. beta 78.61 5.11 druga beta 291.80
    17.11. EO 2.2mm
    PREGGO
    [lilypie.com]

Jeremija

Broj poruka: 1856

Prijavi adminu

Evo sam našla još nešto sa svojih konzultacija sa stranim klinikama za što nikad prije nisam čula
    Administration of uterine relaxant (105.0€).
    MI tu za to obično popijemo normabel, na svoju ruku

ja 41, AMH 3,5 pmol/L, visok FSH i LH, loše stanice
    on 45, sve ok
    3 godine u IVF
    3 prirodnjaka (u 2 pukao folikul pred aspiraciju, 1 aspiracija bez stanice)
    2 polustimulirana- 2 stanice, transfer po 2 trodnevna
    4 stimulirana, od 3-6 stanica, transfer većinom po dva trodnevna (jednom 2 blastice), nikad pozitivan test ili beta

• Tanja79

Broj poruka: 171

Prijavi adminu

Veče cure
    Bogami sam procitala sad sve od juce i od danas, kao roman. Vrh svega mi je bila svekrova donacija sperme… 👀😳
    Dobila sam ideju i da promenim nick, za sledeci dobotni transfer, izgleda da to pali. Samo cu da dodam jos jednu devetku 😉.
    Cestitam na betama⬆️🔝 i dobrodislica novim curama 
    Maknula sam se sa FB-a od Marta, Aprila  jer mi nije odgovarala ta energija, dzaba i unfollow i block. Stvaralo mi depresiju,al vi ste mi extra, tako se svaki put nasmijem, nekad pokusam da prevedem MM na engleski al izgubi se smisao u MOM prevodu 🙃
    Rastuzio me Nikitin nokat, OPET… Strasno.
    A za Bozmu imam tako dobar osecaj ovaj put, ne znam da objasnim al, doooooobar 🤞🤞🤞🤞🤞🚼🧿🎯…. Samo da se reši više 🚾-a
    Puno screenshot-ova napravih danas, korisne info 
    Kad se pojavim kod dr. u Ponedeljak, iznesem mu svoje predloge…. bojim se i da zamislim njegovu facu… poslace me kod vas ovde da mi vi odradite sledeci  ICS 🤣🤣 
    Sorry na poduzem postu, al eto doslo mi 
    Madjijam za čitav forum 🧞‍♀️🧝🧙‍♀️🧚‍♀️ soon to be🤰 🤱

😺 41 , AMH 14,9 pmol/L
    👽 48, Ok
    Greece
    1 pokušaj… 15.10 transfer 3 😇 😇 😇
    Monural, Cetrotide, Ovitrelle
    Beta 29.10 ☘️🤞…. = 0
    više sreće drugi put 🤞💪🍀🧘‍♀️
    2 pokušaj za Januar '21 ☘️🤞

Ruska1986

Prijavi adminu

NadimakMTB

Ruska1986

manemoj

Lana3

Ruska1986

Lana3

Ahhhhh
    Pa da, ti bi ga sad polako mogla početi osjećati
    Čitam da je na početku osjećaj kao mali leptirići… I da je prefora kad beba štuca

Leptiric, ribica ili(meni osobno)kao da pucketa nekakav baloncic 🤗 tesko je malo razaznat jer ti se cini da su crijeva, ali bas se osjeti da nisu.. Kazem, bas neki poseban osjecaj! S obzirom na super uspjesnost naseg foruma, ocekujem ubrzo puuuuuno baloncica u busicama 🤗🤗🤗

👨🏻40, 👩🏻34
    3 godine pokusavanja
    Asthenoteratozoospermia
    [lilypie.com]

MTB

Broj poruka: 1798

Prijavi adminu

Jeremija, ili normabel ili drmnemo rakijicu. 

Tanja79, super je da se spremaš na sljedeći, dobitni pokušaj.  Meni je došlo vrijeme kad mogu promijeniti svoj nick, pa se razmišljam u što da ga promijenim. 

Ja 40g AMH 15 pmol/L. On divan.
    IVF 10/2020 BetaPlus. Gonal 225, Cetrotide, Ovitrelle.
    23.10. ET trodnevnog 3.11. beta 78.61 5.11 druga beta 291.80
    17.11. EO 2.2mm
    PREGGO
    [lilypie.com]

Ruska1986

Prijavi adminu

Tanja79

Veče cure
    Bogami sam procitala sad sve od juce i od danas, kao roman. Vrh svega mi je bila svekrova donacija sperme… 👀😳
    Dobila sam ideju i da promenim nick, za sledeci dobotni transfer, izgleda da to pali. Samo cu da dodam jos jednu devetku 😉.
    Cestitam na betama⬆️🔝 i dobrodislica novim curama
    Maknula sam se sa FB-a od Marta, Aprila jer mi nije odgovarala ta energija, dzaba i unfollow i block. Stvaralo mi depresiju,al vi ste mi extra, tako se svaki put nasmijem, nekad pokusam da prevedem MM na engleski al izgubi se smisao u MOM prevodu 🙃
    Rastuzio me Nikitin nokat, OPET… Strasno.
    A za Bozmu imam tako dobar osecaj ovaj put, ne znam da objasnim al, doooooobar 🤞🤞🤞🤞🤞🚼🧿🎯…. Samo da se reši više 🚾-a
    Puno screenshot-ova napravih danas, korisne info
    Kad se pojavim kod dr. u Ponedeljak, iznesem mu svoje predloge…. bojim se i da zamislim njegovu facu… poslace me kod vas ovde da mi vi odradite sledeci ICS 🤣🤣
    Sorry na poduzem postu, al eto doslo mi
    Madjijam za čitav forum 🧞‍♀️🧝🧙‍♀️🧚‍♀️ soon to be🤰 🤱

Uopce ne znam zast idea doktoru.. Mi ti ovdje odma mozemo napravit terapiju, a curke toliko tog znaju da mogu i aspiraciju i transfer odma 😂😂😂

👨🏻40, 👩🏻34
    3 godine pokusavanja
    Asthenoteratozoospermia
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.