Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tinker 🌸

    Tinker 🌸

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    LUCIJA007

    tam7

    Drage curke,

    Prvo cestitam svim plusicima, pozitivnim betama, lijepim uzv-ima, a ostalima puno srece da im se uskoro to sve ostvari 😁❤️!
    Imam pitanje za cure koje su obavljale kariograme - da li je mm imao uputnicu od dr opce prakse? Mi bili u petak vaditi krv u Klaicevoj, soc gin je poslala uputnicu za kariogram za oba supruznika, ali nam nisu htjeli priznati tu uputnicu za oboje nego samo za mene 🙄. Do nase dr opce prakse je nemoguce doci u koroni, samo mailom i eventualno osobno ako sestra odluci da je slucaj dovoljno bitan. Na mail mi ne odgovara, moram sutra do nje, jer nam krv stoji u Klaicevoj dok ne posalje za mm uputnicu 🙈. Zivjela HR birokracija 🥵

    Iskreno ne znam kako je tvoja soc gin. uopce i mogla poslati uputnicu za tvog muza, pa nije ona njegova lijecnica🤷‍♀️..
    Kao i za spermiogram tako i kariogram i sve ostalo ako sto treba za muza mu izdaje njegov lijecnik uputnicu….


    Ne znam, iskreno i meni je bilo cudno, ali si mislim valjda ona zna, nismo jedini koji idu na te pretrage. Sva sreca pa su nam u Klaicevoj izvadili krv i rekli da nazovemo kad dr posalje uputnicu za mm. 

    👩 40 g AMH 7,8 pmol/l; IR; hipo/hashi
    👨‍🦲40 g normospermia
    👧🏻❤️
    👼🏻 07/2019 19 TT
    👼🏻 02/2020 12 TT missed ab
    👼🏻 10/2020 9 TT missed ab
    08/2022 biokemijska 😔

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    tam7

    LUCIJA007

    tam7

    Drage curke,

    Prvo cestitam svim plusicima, pozitivnim betama, lijepim uzv-ima, a ostalima puno srece da im se uskoro to sve ostvari 😁❤️!
    Imam pitanje za cure koje su obavljale kariograme - da li je mm imao uputnicu od dr opce prakse? Mi bili u petak vaditi krv u Klaicevoj, soc gin je poslala uputnicu za kariogram za oba supruznika, ali nam nisu htjeli priznati tu uputnicu za oboje nego samo za mene 🙄. Do nase dr opce prakse je nemoguce doci u koroni, samo mailom i eventualno osobno ako sestra odluci da je slucaj dovoljno bitan. Na mail mi ne odgovara, moram sutra do nje, jer nam krv stoji u Klaicevoj dok ne posalje za mm uputnicu 🙈. Zivjela HR birokracija 🥵

    Iskreno ne znam kako je tvoja soc gin. uopce i mogla poslati uputnicu za tvog muza, pa nije ona njegova lijecnica🤷‍♀️..
    Kao i za spermiogram tako i kariogram i sve ostalo ako sto treba za muza mu izdaje njegov lijecnik uputnicu….

    Ne znam, iskreno i meni je bilo cudno, ali si mislim valjda ona zna, nismo jedini koji idu na te pretrage. Sva sreca pa su nam u Klaicevoj izvadili krv i rekli da nazovemo kad dr posalje uputnicu za mm.


    A je smotana🙃😂😂…kako joj je to samo proslo kroz sistem.. Ili je ona na tu jednu uputnicu samo napisala oba supruznika🙄… 
    No… Ne znaju oni takve stvari jer im to nisu ceste pretrage, ja znam da sam u pocetku morala svom 3 puta dolaziti na ‘prepravke’ dok mi nije napisao uputnicu KAKO SPADA🙄😂… 
    Budući da mi zg nije blizu sva sreca da sam se sjetila doma provjeravati iza njih… 

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    tam7

    I da, vidjela sam da se spominju mucnine pa samo da podijelim svoje iskustvo - u prvoj (i uspjesnoj T) sam imala mucnine samo 1 dan i nisu se vise pojavljivale , a u ostalima jesam i to od negdje 8 TT, ali su nazalost zavrsile tako kako su zavrsile. Tako da je pravilo da nema pravila 😁. Kod svakoga drugacije


    Super je čuti da zapravo ti svi simptomi nisu znak da je trudnoća dobra ili nije. Ja sam isto u 7 tjednu jedan dan imala mučnine uzasne cijeli dan, sa nisam mogla ništa u usta staviti ni ništa pomirisati. Onda su sljedeći dan stale. I sad zadnjih tjedan dana u 9 tjednu sam imala nekakve lagane samo ujutro i navečer…. I eto opet ih jučer i danas nema…ali ni blizu ko taj jedan dan

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Pami

    Pami

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure i sretno u kojim god ste fazama 🤞🍀 Ja ću možda danas popodne ponoviti test, ovisno kako se budem osjećala. 
    Ruška i ti si bila u Rijeci? Drago mi je da ste promjenom klinike došli do rezultata, čestitam 🥰
    Ja sam svoje iskustvo u kbc rijeka napisala. Vrhunac mi je bio kad sam prije zadnjeg et pričala s curom koja je isto prošla stimulaciju bez stanice, amh nam je bio sličan. Rekla mi je da su i na rodi cure pisale o slabim stimulacijama u RI, izgleda da svima daju 150 jedinica neovisno kojeg lijeka i neovisno o nalazima a što je loše. Pisala je čak cura koja je na punkciji imala 17 js da bi nakon petog dana ostala na zamrznute 2 stanice, ne embrija! Ponavljam,meni su dr. Tina i sestre bile super, ali čini mi se da tamo nešto baš ne štima. Btw. nije mi želja obeshrabriti cure koje tek kreću s liječenjem na kbc-u, ima Rijeka i dobrih rezultata. Ali kad provedeš tamo 2 god, naslušaš se svega i doživiš loših rezultata i bez pomaka u prilagodbi terapije, imaš pravo i izraziti nezadovoljstvo 🤷‍♀️

    👱‍♀️- 34,amh 7.0 pmol/l 👦-38 astenozoospermia
    05/18- 10/18- 4 inseminacije
    11/18- prirodni ivf, et 3dn, beta 0
    04/19- prirodni ivf, nema stanice
    1.IVF 06/19 Kbc Rijeka, menopur 150, 1 folikul, 0 stanica
    2.IVF- 02/20, Kbc Rijeka, gonal 150, 2 stanice, ET trodnevnog, beta 0
    05/20- ivf poliklinika, histeroskopija i uklanjanje polipa
    3.IVF 10/20, Ivf Lucinger., gonal 225, 5 stanica, et 3dan..Panorama test uredan,stiže nam dečko 💙

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Jutro cure ,ja nisam mogla izdrzati i napravila sam test ipak danas 9dnt (trodnevni embrij) 
    Crta se vidi, ali ne znam jeli presvijetla za danasnji dan, sta vi mislite ? Test nije mullerov nego neki njemacki by Bozma, mozda ce ona najbolje znati…na drugoj slici je zeleni test za trudnocu,a plavi lh test…sta vi mislite? Slika je bez ikakvih filtera…MTB kakav je tvoj bio 9dnt?ne mogu se sjetiti
    Malotele sorry sta te nisam cekala, sutra cemo svakako opet piškit skupa ❤️🙏
    https://ibb.co/wKwy7G8 [ibb.co]
    https://ibb.co/n6Q6qj7 [ibb.co]

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Nikita ma vjerujem da si svega probala … nego eto, palo mi na pamet to za gljivice, znam da je frendici samo to upalilo! No razumijem te, ja sam sebi godinama isto uskracivala sve, isto sam rekla, neces vise… umjereno ali sto mi dode! :) Za preparate koje pale, isto sam cula za čajevac… ali nemam iskustvo, svakako zelim da sto prije rijesis i palac, a pogotovo endo i da napokon zivis zivot bez boli 💗

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    miss1502

    Jutro cure ,ja nisam mogla izdrzati i napravila sam test ipak danas 9dnt (trodnevni embrij)
    Crta se vidi, ali ne znam jeli presvijetla za danasnji dan, sta vi mislite ? Test nije mullerov nego neki njemacki by Bozma, mozda ce ona najbolje znati…na drugoj slici je zeleni test za trudnocu,a plavi lh test…sta vi mislite? Slika je bez ikakvih filtera…MTB kakav je tvoj bio 9dnt?ne mogu se sjetiti
    Malotele sorry sta te nisam cekala, sutra cemo svakako opet piškit skupa ❤️🙏
    https://ibb.co/wKwy7G8 [ibb.co]
    https://ibb.co/n6Q6qj7 [ibb.co]


    Cestitam trudni ste. Dalje nek bude skolska i dosadna 🤞🤗

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    miss1502

    Jutro cure ,ja nisam mogla izdrzati i napravila sam test ipak danas 9dnt (trodnevni embrij)
    Crta se vidi, ali ne znam jeli presvijetla za danasnji dan, sta vi mislite ? Test nije mullerov nego neki njemacki by Bozma, mozda ce ona najbolje znati…na drugoj slici je zeleni test za trudnocu,a plavi lh test…sta vi mislite? Slika je bez ikakvih filtera…MTB kakav je tvoj bio 9dnt?ne mogu se sjetiti
    Malotele sorry sta te nisam cekala, sutra cemo svakako opet piškit skupa ❤️🙏
    https://ibb.co/wKwy7G8 [ibb.co]
    https://ibb.co/n6Q6qj7 [ibb.co]


    Jeeeeeej, pozitivan 😍😍😍😍😍. Cestitam! Ima li jos krvarenja? Je malo svjetlija ali tek je 9-ti dan. Ako ti se nastavi krvarenje zovi ih da ga pitaju, mozda ce ti dat jos nesto progesterona

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    🦋Anitram1982🦋

    miss1502

    Jutro cure ,ja nisam mogla izdrzati i napravila sam test ipak danas 9dnt (trodnevni embrij)
    Crta se vidi, ali ne znam jeli presvijetla za danasnji dan, sta vi mislite ? Test nije mullerov nego neki njemacki by Bozma, mozda ce ona najbolje znati…na drugoj slici je zeleni test za trudnocu,a plavi lh test…sta vi mislite? Slika je bez ikakvih filtera…MTB kakav je tvoj bio 9dnt?ne mogu se sjetiti
    Malotele sorry sta te nisam cekala, sutra cemo svakako opet piškit skupa ❤️🙏
    https://ibb.co/wKwy7G8 [ibb.co]
    https://ibb.co/n6Q6qj7 [ibb.co]

    Cestitam trudni ste. Dalje nek bude skolska i dosadna 🤞🤗


    Misliš da nije presvijetla crta za 9dnt?? 🤦🤦 

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar Teja1408

    Teja1408

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    miss1502

    Jutro cure ,ja nisam mogla izdrzati i napravila sam test ipak danas 9dnt (trodnevni embrij)
    Crta se vidi, ali ne znam jeli presvijetla za danasnji dan, sta vi mislite ? Test nije mullerov nego neki njemacki by Bozma, mozda ce ona najbolje znati…na drugoj slici je zeleni test za trudnocu,a plavi lh test…sta vi mislite? Slika je bez ikakvih filtera…MTB kakav je tvoj bio 9dnt?ne mogu se sjetiti
    Malotele sorry sta te nisam cekala, sutra cemo svakako opet piškit skupa ❤️🙏
    https://ibb.co/wKwy7G8 [ibb.co]
    https://ibb.co/n6Q6qj7 [ibb.co]


    Juhuuuu 🥰

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.