Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • maja555

    Broj poruka: 383

    Prijavi adminu

    MTB ne shvacam tu nijedan komentar kao kritiku. Znam da su svi komentari u dobroj namjeri dani. 
    Miss bit ce sve dobro. Samo se opusti i misli na svoju bebicu jer kad si mirna, njoj je lipo.

    Ja 30, Mm 34, nizak AMH; endometrioza
    2018.operacija polipa, HSG, ciljani odnosi
    03/19 stimulirani Ivf-biokemijska polik.Cito
    05/19 fet, beta 0 polik.Cito
    **od 10/19 na biljnim pripravcima, cokoladna cista smanjena s 5.4 cm na 1.2 cm**
    23.01.21. AIH

  • Avatar Rina89

    Rina89

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Dada Eto, nisam jedina kojoj je to sve čudno. 🙂 Upravo zato sam krenula dalje. Baš mi je drago da si se javila, pitala i potvrdila da imam pravo na sumnju i da je nešto čudno. 🙂 Pogotovo zato što su mi govorili da su lijepe blastice i trodnevni i da bi trebalo biti uspjeha. U zadnjem postupku mi je dr. koja inače nije moja, ali moje nije bilo pa mi je radila trensfer, rekla da će sigurno završiti trudnoćom. Ali ništa… 
    Nadat ću se da će biti drugačije, ali ako i ne bude znam da sam probala drugdje. Trebala sam i prije, ali gotovo je sada. Sigurna sam da ću barem nešto dobiti s tim prelaskom. 

    👩‍💼32 🤵33 ➡️👰🤵 7 god.
    👩‍💼 endometrioza, satelit na 22.kromosomu, 🤵 sve OK
    Petrova, AMH 44,9
    1. 2/19 - 12 OOCITA, hiper-hospitalizacija
    5/19 - FET 2 blastice, beta 0.0
    2. 10/19 - 13 OOCITA, hiper-hospitalizacija
    11/19 - FET 2 blastice, beta 0.3
    3. 9/20 - 11 OOCITA, 2 trodnevna, beta 4.1
    P. Škvorc, AMH 40
    4.4/21- 17 OOCITA, 1 blastica, 1.beta 470,4, 2. 1291,8, 6+3 UZV čula ❤️, 11+4 Nifty uredan

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Maja, odlicno, to sam radila nakon faksa, kasnije sam malo zastranila 🙈

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    MTB

    SBjelis

    Nisaaam!

    Kaže ona nakon što joj je trebalo 10 minuta da pročita moj post ☕☕☕😎


    Morala sam maznuti brazilske orascice s vit.D 😋

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    Cinjenica je da necu dobiti vit.D na rp. 
    Koje ste kupovale s visokim UI? Mislim da je netko spomenuo Oleovit kapi, tako nesta?

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    SBjelis

    Cinjenica je da necu dobiti vit.D na rp.
    Koje ste kupovale s visokim UI? Mislim da je netko spomenuo Oleovit kapi, tako nesta?


    DLux 3000 sam ja kupila. A recept sam umolila od privatne doktorice na sistematskom za konjsku dozu onaj DVital. Kme kme, ja gerijatrija, nikad neću imati bebu, možete li mi prepisati d vitamin, kmeeeeee. 
    Upalilo je. 
    Na bijeli recept sam ga dobila, košta ispod 50kn. Ako dobiješ preko socijalnog, besplatno je. 

    💔💔💔

  • Avatar manemoj

    manemoj

    Broj poruka: 1897

    Prijavi adminu

    Ja nazvala doktoricu, rekla da sam u MPO i da je doktor preporučio od 25000 a u ljekarni mi ne daju bez recepta 🤷 još me pitala koliko puta tjedno je rekao da pijem, ja rekla dva put tjedno (dr. Nikita mi je to rekla ali šta doktorica zna 😂)
    Rekla dr da da naravno, ipak ste vi sad u posebnom stanju, nema problema.. i ja dobila 😂

    👱🏻‍♀️35 🧔🏻33
    Ja-neprohodan jajovod, endometrij se ne zadebljava dovoljno, On-savrsen
    Godina dana pokušavanja
    10/2020 IVF Podobnik- rekovelle, orgalutran, cikla i ananas.. beta 0.100
    12/2020 FET beta 0.100
    02/2021 FET decortyn, intralipidna infuzija, estrofem, duphastone. 13dnt beta 1157, 17dnt beta 4407
    5+5 ❤️
    6+5 veliki smo 1.07cm ❤️
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    manemoj

    Ja nazvala doktoricu, rekla da sam u MPO i da je doktor preporučio od 25000 a u ljekarni mi ne daju bez recepta 🤷 još me pitala koliko puta tjedno je rekao da pijem, ja rekla dva put tjedno (dr. Nikita mi je to rekla ali šta doktorica zna 😂)
    Rekla dr da da naravno, ipak ste vi sad u posebnom stanju, nema problema.. i ja dobila 😂


    Eh da, meni dr rekla da mjesec dana pijem 1x tjedno a nakon toga 1x svaka dva tjedna. Kako mi to moramo piti? 

    💔💔💔

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    MTB

    SBjelis

    Cinjenica je da necu dobiti vit.D na rp.
    Koje ste kupovale s visokim UI? Mislim da je netko spomenuo Oleovit kapi, tako nesta?

    DLux 3000 sam ja kupila. A recept sam umolila od privatne doktorice na sistematskom za konjsku dozu onaj DVital. Kme kme, ja gerijatrija, nikad neću imati bebu, možete li mi prepisati d vitamin, kmeeeeee.
    Upalilo je.
    Na bijeli recept sam ga dobila, košta ispod 50kn. Ako dobiješ preko socijalnog, besplatno je.


    Ajme, hvala! 😘 Probam uzicat i ja!

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    Manemoj, MTB folerice, hihi! 
    Ne treba nama dr nego da nam rp pise. Dr za dijagnoze imamo ovdje! 

    oharascarlett14@gmail.com

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.