Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • maja555

    Broj poruka: 383

    Prijavi adminu

    Bozma hahhaha, zvucis kao idelan kandidat za radnicu
    Bransa je knjigovodstvo. Jesmo isto? 
    Morat cu se vratiti na prethodne stranice jer nisam do kraja popratila tvoju pricu.

    Ja 30, Mm 34, nizak AMH; endometrioza
    2018.operacija polipa, HSG, ciljani odnosi
    03/19 stimulirani Ivf-biokemijska polik.Cito
    05/19 fet, beta 0 polik.Cito
    **od 10/19 na biljnim pripravcima, cokoladna cista smanjena s 5.4 cm na 1.2 cm**
    23.01.21. AIH

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    Taman se navezem na vas, s vi odlucite skinuti se s neta.. 😞

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    maja555, hvala na objašnjenju. Nadam se da moje pitanje nisi shvatila kao kritiku. 
    Vi endo lavice ste stvarno dobile na loto s tom gadarijom od bolesti 

    Nikitta, ja srećom ne poznajem endo, ali čini mi se da je vama sa tom bolešću stvarno u ovom životu podijeljena loša karta. I zato razumijem tvoju priču o prihvaćanju “poraza” - jednostavno prihvaćanju da je bol sastavni dio tvog života, i da nigdje neće otići. Razumijem što pišeš i jasno mi je da time ne odustaješ od života, niti padaš u depresiju, jednostavno pokušavaš doći do prihvaćanja onog što je tu. Ima smisla, i žao mi je što ti je tako. Nadam se da su ti neke druge karte koje ti je život podijelio (TM, tvoja nevjerojatno veliko srce, tvoj humor i volja za životom, vragolastost i živost koju pokazuješ) dovoljno dobre da barem malo nadoknade ovu lošu.
    Meni je MM “nagrada” za neka sranja. Nekako, kad pogledam u prošlost, ništa mi nije žao kad znam da me u nekom trenutku na tom putu čeka on. I ne samo on, nego i neke druge dobre karte koje sam dobila. Doduše, lako je meni pričati kad nemam kroničnih bolesti, kad je čovjek u stalnom fizičkom bolu svijet je ipak puno teži od povremenih sranja kroz koje prolazimo, kakva god da jesu.
    Ovo sa mojom LOMicom je bio horor onda, danas to gledam kao komediju. 

    Slee, ja sam te simptome trudnoće nakon prekida trudnoće proživljavala jako loše. Kao da me tijelo izdaje i stalno podsjeća na ono što sam izgubila. Ali, srećom, kroz desetak dana prođu.
    Super odluka za skidanje sa interneta. Ja sam sebi u jednom trenutku prerezala i rekla - to je to za ovaj postupak, više ništa ne istražuješ!!! I odahnula sam. Koliko mi je prije bilo potrebno istraživanje, sad mi je potreban odmor i pauza. Kad i naletim na neki novi pojam/ideju, samo stavim na popis za pogledati nakon ovog postupka (ako mi uopće bude potrebno).

    miss, sutra dobivamo super vijesti i spoooolll bebice 

    Leia2.0, dosta nas je imalo slične simptome. Npr, ja grudi nisam uopće osjećala, neke žene osjećaju. Ono što jesam primijetila s odmakom jest da su mi se proljepšale. 

    ShangaiBaby, super vijesti!!! Držimo figee za fantastičan tulum u labosu!!!

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    SBjelis

    Taman se navezem na vas, s vi odlucite skinuti se s neta.. 😞


    To oni iz humanitarnih razloga… vide koliko si spora pa da ti olakšaju 

    💔💔💔

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    Rina89

    🌺Dada🌺

    Rina89 zaboravih odg a pitala su me za hiper. Kao nisam ga imala, ali imala sam jedno 3 dana proljev i užasne bolove još i danima nakon transfera… S tim da sam na transferu bila puna tekućine pa mi je to špricom vadila vam i rekla da je to bio vjerojatno slabi hiper ali ništa značajno i da pijem puno puno vode da se nebi pojavio naknadno. Malo je reći da sam 10 dana nakon aspiracije hodala kao upitnik, skoro četveronoške i da me sve živo dolje boljelo…
    I neznam što bi mislila, možda je i to jedan od razloga zašto se nije primilo odmah. Baš sam bila katastrofa, i da sam bila pametnija i znala više stvari, vjerojatno bih preskočila taj mjesec… Jer eto odbilo mi se o glavu to moje da želim sve odmah i baš sad 🙈🙈🙈🙈 više sreće drugi put 🙏❤️

    Dada I meni je već u 1.postupku bilo čudno da sam od 12 imala samo 2 blastice. Nisam tada još baratala sa znanjima o MPO, ali znala sam da mi je jedna žena rekla da je od 5 j.s. imala 3 blastice. Iz tog razloga odmah na konultacijama za 2.postupak sam svoju MPO dr. pitala što to znači. Znači li da imam lošu kvalitetu j. s. ili što, na što mi je rekla da je to neki prosjek. Ali stalno mi je to nekako čudno. Kao da nešto ne štima.
    A također mi je bilo žao da nikad nisu probali koji vratiti 3.dan, a ove blastice smrznuti. Javljali su mi odmah da dođem 5.dan nakon aspiracije na transfer tako da ih zapravo u tome nije nikad ni hiperstimulacija spriječila u pokušaju.
    Ajme, pa ti imaš hrpu smrtlića. Predivno!
    Ja ti ne bih znala odgovoriti na pitanje. Nadam se da će već idući FET biti uspješan. 🤞❤️


    Hvala ti od srca ❤️ sve se mi potajno nadamo da je baš taj postupak naš 🙏❤️ 
    Pretpostavljam da si imala sve te postupke u Petrovoj onda… Neovisno o tome gdje si bila, ali malo mi je sve tu čudno. Baš svaki put imaš velik broj js, i da nemaš nikada smrzliće, ALI IAKO neke dođu do blastice, a obrazloženje nemaju dali je stvar u kvaliteti. Ne kužim, kao da fali koja stranica tvoje priče. 🙄🙄
    Iskreno se nadam i iskreno ti želim da se kod Škvorca desi totalno suprotno i da imaš minum 5,6 🐧 pa bili trodnevni ili blastice❤️❤️❤️❤️❤️🙏
    . Onda bi lijepo ovima poslala mail i nabila im na nos sve 🤣

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    MTB

    SBjelis

    Taman se navezem na vas, s vi odlucite skinuti se s neta.. 😞

    To oni iz humanitarnih razloga… vide koliko si spora pa da ti olakšaju


    Spora?

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar MISS

    MISS

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    MTB daaa, sad me lagani pocela hvatati panika ..samo da bude sve ok sta se zdravlja tice,spol mi je potpuno nebitan. 
    Tiki, kad je nalaz tvog Nifty testa?

    👸34🤴38
    06 i 07/20 AIH - neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12 - 5+2 vidi se GV i unutra tockica 🐞👏
    UZV 21.12 -7+4 , imamo ❤️ i veliki smo 1 cm 🐞🙏
    Uzv 29.12 8+5 , veliki smo 2.33 cm❤️
    18.01 Harmony test - It's a boy 💙,nalaz uredan🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    SBjelis, pa očito jedva stižeš čitati 😁

    Miss, apsolutno razumijem. Još samo malo i moći ćeš se opustiti 😘😘😘

    💔💔💔

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    Nisaaam!

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    SBjelis

    Nisaaam!


    Kaže ona nakon što joj je trebalo 10 minuta da pročita moj post ☕☕☕😎

    💔💔💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.