Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Gelica

    Broj poruka: 1229

    Prijavi adminu

    Marta...

    Gelice, jesii ti dobila estrofem tablete ne kužim Zakaj njih sad pijem, to sam dobila i utriće i ne znam kakva je to 💉 koju sam danas dobila.


    Jesam, dobila sam estrofem ( to ti je estrogen)i isto pomaže maternici da se pripremi za moguću trudnoću i implantaciju. Dr.A to uvijek daje svima. Inače to ne daju svi, skoro nitko kod nas osim ako imaš problem sa endometrijem. A on daje uvijek. A onu injekciju šta si dobila je Brevactide, to je booster koji isto pomaže implantiranju zametaka. Ako radiš test kućni prerano može ti biti lazno pozitivan zbog tog boostera. Mislim da mu oko 7-10 dana treba da izadje iz tijela. Sam transfer traje oko 5 min. Ali računaj si pola sata do sat sve zajedno, ovisi koliko ćeš čekat u apartmanu da počne transfer.  Ja sam ovaj put dosta čekala oko pola sata. Vjerojatno su imali neku punkciju. 

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Ooo Blacky, baš sam mislila da ćeš me iznenaditi 😔 jebemu! Idemo dalje 💪 jel imaš još smrzlića?
    Gelice 💚 čekam tebe i novi postupak pa ću i ja u fet 😁 izvadila sam betu jutros, čista nula.
    Grizli, ma istina, ali nekako si mislim..umjesto na bolje, mi na gore 🙄 a bit će, naletjet će i dobitna mrvica 😁
    Hannicao, dosta sam na forumu, i nažalost, koliko sam pročitala, mislim da ovo nije baš dobro. Nadam se da sam u krivu 🍀
    Lemon, strašno je kroz što ste prošli. Jako mi je žao i želim vam da skupite snagu i pokušate ponovno 💚

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    Gelica

    Marta...

    Gelice, jesii ti dobila estrofem tablete ne kužim Zakaj njih sad pijem, to sam dobila i utriće i ne znam kakva je to 💉 koju sam danas dobila.

    Jesam, dobila sam estrofem ( to ti je estrogen)i isto pomaže maternici da se pripremi za moguću trudnoću i implantaciju. Dr.A to uvijek daje svima. Inače to ne daju svi, skoro nitko kod nas osim ako imaš problem sa endometrijem. A on daje uvijek. A onu injekciju šta si dobila je Brevactide, to je booster koji isto pomaže implantiranju zametaka. Ako radiš test kućni prerano može ti biti lazno pozitivan zbog tog boostera. Mislim da mu oko 7-10 dana treba da izadje iz tijela. Sam transfer traje oko 5 min. Ali računaj si pola sata do sat sve zajedno, ovisi koliko ćeš čekat u apartmanu da počne transfer. Ja sam ovaj put dosta čekala oko pola sata. Vjerojatno su imali neku punkciju.


    Oki draga puno ti hvala a kad si uzimala estrofem  ujutro i na večer ili, utrići su svaki 6 h 3*2 nisam baš sve plovila kad je pričao dr. Kad je on došo da mene ja sam  još spavala 

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    Marta...

    Gelica

    Marta...

    Gelice, jesii ti dobila estrofem tablete ne kužim Zakaj njih sad pijem, to sam dobila i utriće i ne znam kakva je to 💉 koju sam danas dobila.

    Jesam, dobila sam estrofem ( to ti je estrogen)i isto pomaže maternici da se pripremi za moguću trudnoću i implantaciju. Dr.A to uvijek daje svima. Inače to ne daju svi, skoro nitko kod nas osim ako imaš problem sa endometrijem. A on daje uvijek. A onu injekciju šta si dobila je Brevactide, to je booster koji isto pomaže implantiranju zametaka. Ako radiš test kućni prerano može ti biti lazno pozitivan zbog tog boostera. Mislim da mu oko 7-10 dana treba da izadje iz tijela. Sam transfer traje oko 5 min. Ali računaj si pola sata do sat sve zajedno, ovisi koliko ćeš čekat u apartmanu da počne transfer. Ja sam ovaj put dosta čekala oko pola sata. Vjerojatno su imali neku punkciju.

    Oki draga puno ti hvala a kad si uzimala estrofem ujutro i na večer ili, utrići su svaki 6 h 3*2 nisam baš sve plovila kad je pričao dr. Kad je on došo da mene ja sam još spavala


    Odnosno 8h

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Simba 1989

    Čitam redovito svako jutro uz kavu i navečer.. Nije me bilo par dana i vidim minusoi, miša im.. Ali rane zalizati pa opet dalje… Nego žene gdje muževi vaši rade spermiogram privatno?koliko novčića? Kada budu gotovi nalazi?? Mislim na zg


    Poliklinika ivf. Nalaz kroz 30min. 450kn

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Gelica

    Hannica0

    Kod mene danaas na 13dc sve nesto cudno. Folikuli 15, 15.5 i 15.7 a jucer je jio i od 17. Dakle smanjio se ilinsto?endo takodjer jucer 11 danaa 9. Sutra stoperica. U cet kaoo punkcija a sve mi se cini u cetvrtak nista.

    Stvarno ne znam šta ti reći…ne kužim zašto bi se endo smanjio, a niti folikul. Pa šta ti taj doktor kaže na to?


    Pa ne kaze nista. I on se cudi :/ nije mu jasno. Uzela sam brevactid 10 000. Zavrsna. Sutra navecer primam. A prije tog cu znati kakvo je stanje prije nje. a u cet cemo vidjet kakvo je stanje na uzv poslije. I hoce li uopce biti punkcije

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Sunshine, Blacky a u k, bas sranje. . Nezz sta da napisem, zao mi je cure jako😞💖
    PinkFairy kako ste vas dvoje? 💪
    Marta 🙏 Da krene tulum u labosu😊
    Bozma kod koga si se narucila? 
    Lemon drago mi je da si se javila, mozda ti olaksamo barem malo, meni osobno je forum puno znacio kada nisam htjela pricati sa nikim. . 
    Ni ja ne mislim da je donacija neki bauk. To dijete ti ipak raste u trbuhu i ti mu pomazes da se razvije i stvoris mu zivot. . Sve ovo sto je Gelica tako lijepo napisala. Mi smo bili razmisljali i o donaciji a obzirom da je muski faktor puno je teze jer bih mogla napiti prijatelja il nekog iz grada i znam tko je i proci bez da placam nepoznatog donora. . Karikiram naravno, ali to dijete koje je vezano preko tebe pupcanom vrpcom i tvoje srce i krv mu omogucuje zivot i razvoj je ipak posebnije i kako da nisi onda majka tom cedu. . Teske su to teme, nismo ni svjesne koliko smo snazne kada razmisljamo o tom. Ni ne mislim da tjeramo kontru od onog sto nam je sudjeno. . Misljenja sam da je Bog svemoguc al ni on ne moze na sve strane, zato je dao pamet i lijecnike da uce i pomazu onima kojima je pomoc potrebna. . 
    I nemojte nikad tjerati muzeve od vas samih, ovdje je vecina sa zenskim faktorom, evo jedne “zdrave” 😅
    Mm nikad nije rekao da nadjem drugod da bih mogla imati djecu, niti bi ja to njemu rekla. I na vjeronauku prije vjencanja fratar prica kako nas svoje ostajemo zajedno do kraja, djeca ce doci i otici i opet na kraju ostajemo nas dvoje. Mi, kao i svi ovdje cemo se truditi svim silama da se rodi plod nase ljubavi a ako ne bude tako kako smo zamislili-treba zivjeti dalje. Mislim da smo mi nakon azzoo i zadnjih mjeseci malcice bolje razumjeli zivot i shvatili koliko se volimo i da smo se priblizili jedno drugom vise no ikad. . 
    Jbte, oduzi ja do Sarajeva sa postom🙈😁
    Maki kada je fet? Jesi uzbudjena? 🤗

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Hanica nesto tu ne stima. Cudi me da dr nije pojacavao ili mijenjao terapiju kada je vidio da folikuli jedva idu. . Nadam se da ce biti za punkciju 🙏 

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Avatar PinkFairydust

    PinkFairydust

    Broj poruka: 771

    Prijavi adminu

    Meto, okej smo, recimo. Dragi je dosta u komi, ali evo sutra ponavljamo spermio pa cemo vidjeti… moram ih nekako natjerat da nam isti dan daju nalaz, prije nego prosvikamo. Ja sam 100% sigurna da je ta azoo jednostavno posljedica treme i da ce sutra bit bolje. Drzite palce:)

    “Molite i dat će vam se, tražite i naći ćete, kucajte i otvorit će vam se.”

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    PinkFairy kolika ce biti apstinencija sutra? Nami se najbolja pokazala 2,5 -3dana. Drzimo 🤞 da bude sve ok🤗

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.