Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Pinkfairydust, a jebemu. 😔 Jel vas uputio Patrik za dalje? Naruči ga andrologu, vadit će hormone, uzv, briseve. Žao mi je i držite se 💚 
    Marta, odlično!! Držim 🤞 da ih bude što više 😍💚

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar PinkFairydust

    PinkFairydust

    Broj poruka: 771

    Prijavi adminu

    sunshine25

    Pinkfairydust, a jebemu. 😔 Jel vas uputio Patrik za dalje? Naruči ga andrologu, vadit će hormone, uzv, briseve. Žao mi je i držite se 💚
    Marta, odlično!! Držim 🤞 da ih bude što više 😍💚


    A je, preporucio nam je androloga, istog za kojeg sam dobila preporuku s jos 5 drugih strana. Sad treba doc do njega i samo molim Boga da ce se dat nekaj iscupati sa TESE. Odjednom svi moji “problemi” zbog kojih smo uopce krenuli u obradu izgledaju potpuno nebitno

    “Molite i dat će vam se, tražite i naći ćete, kucajte i otvorit će vam se.”

  • Avatar Leli91

    Leli91

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    PinkFairydust

    sunshine25

    Pinkfairydust, a jebemu. 😔 Jel vas uputio Patrik za dalje? Naruči ga andrologu, vadit će hormone, uzv, briseve. Žao mi je i držite se 💚
    Marta, odlično!! Držim 🤞 da ih bude što više 😍💚

    A je, preporucio nam je androloga, istog za kojeg sam dobila preporuku s jos 5 drugih strana. Sad treba doc do njega i samo molim Boga da ce se dat nekaj iscupati sa TESE. Odjednom svi moji “problemi” zbog kojih smo uopce krenuli u obradu izgledaju potpuno nebitno


    Pink  žao mi je. Baš sam pratila što ćeš javiti i držala fige da ipak nije azoo jer i mi imamo sličnu dijagnozu, sa nađena samo 3 živa spermija tako da znam kakav je šok. MM je u siječnju naručen kod androloga. 
    Drži se, nemoj padati u očaj. Puno sam čitala po internetu i iz ovakvih priča ima sretnih krajeva i divnih trudnoća. 

    Al’ ja sam krenuo tamo gdje zelim
    i tamo gdje zelim cu sigurno doc

    Ja - ‘91 AMH 13pmol, mm ’92- crypto-azoo
    1. IVF 06/21 Elonva, Merional, Cetrotide, Ovitrelle
    12 oplođenih js, 2 embrija vraćena, 5 smrzlića, beta negativna
    08.09.21 FET 2 bastociste
    9dnt beta 202
    12dnt beta 596
    15dnt beta 2017
    Missed ab u 6. tjednu
    01/22 FET, beta negativna
    Pauza do daljnjeg
    lelicaa91@gmail.com

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Ima dvije vrste azoo, opstruktivna i neopstruktivna. Poznajem, iz bližeg kruga, par koji ima opstruktivnu i tesom su dobili super spermiće. Evo čekaju treću bebu. Blizanke dobili iz drugog transfera i sad čekaju dečka. Ništa nije nerješivo, naruči ga odmah i redom sve. Može biti da ima super materijal, kao Meto i njen hrabri muž 😁 ali jednostavno postoji zapreka. 

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    PinkFairydust

    sunshine25

    Pinkfairydust, a jebemu. 😔 Jel vas uputio Patrik za dalje? Naruči ga andrologu, vadit će hormone, uzv, briseve. Žao mi je i držite se 💚
    Marta, odlično!! Držim 🤞 da ih bude što više 😍💚

    A je, preporucio nam je androloga, istog za kojeg sam dobila preporuku s jos 5 drugih strana. Sad treba doc do njega i samo molim Boga da ce se dat nekaj iscupati sa TESE. Odjednom svi moji “problemi” zbog kojih smo uopce krenuli u obradu izgledaju potpuno nebitno


    Imam prijatelje koji se bore isto sa azo i uspjeli su u citu  u St dobiti super spermiće i oplođene js. Vjerujem sa će se nešto naći i kod vas …sigurno si sad beskrajno tužna i misliš da dalje ne  ide… Uvijek postoji izlaz i sve može biti još dobro isplači se i šibaj dalje❤️

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Bozma kada imas pregled kod Palade?
    Marta sretno, da se sve 4 dalje super dijele i sve da prode uspjesno ❤️

  • Avatar Rita2101

    Rita2101

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Bok zene… da se javim…. sto se tice donacije… nitko vam tu ne moze reci sto je najbolja stvar za vas i sto biste trebale ili sto ne trebate…  Sto uistinu zelite? To odgovorite prvo sebi, ogoljenu jednostavnu istinu, pa onda odgovor potrazite od svog muza/partnera . Nije bitna vasa familija, prijatelji, okolina - samo vi ste bitni! Nije vazno tko ce znati, svi ili nitko - jer to je vasa stvar, morate prvo saznati sto zelite.
    Ne tako davno, vodila se rasprava… zena je odbila roditi dijete jer je otkriveno da zametak oploden tudom jajnom stanicom i spermom njezina muza. Ona je prekinula urednu trudnocu jer nije htjela roditi dijete koje genetski nije bilo njezino, iako je bilo genetski od njezina muza. 
    Sto biste vi ucinile? 
    Ja bi rodila. 

    👩🏻 39 miomi 2 oper. Nizak amh, hasimoto
    👨🏼‍🦲40 astenozospermia
    2016 ivf 4 trodnevna
    2 vracena - beta 0
    FET- beta + , u 13 tt stalo srce, genetska greska ploda
    FET - beta 0
    2019 Pronatal - dobili 5 blastocisti
    1 vracena - beta 0 (spotting 6dnt)
    FET - beta 0 (spotting 3-6dnt)
    FET - testovi pozitivni od 6dnt - beta 65,8 10dnt, 158,7 12dnt
    1 uzv 7+1 9mm ❤️
    2 uzv 29.11. 9+1 24mm ❤️
    3 uzv 6.12. 10+1 37mm ❤️ izvanredni, krvarenje, hematom
    Uzv 14.12. 11+2 52mm ❤️ hematom se povukao

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Rita na temu ove zenske koja je odlucila prekinuti trudnocu, samo jer js nije bila njena. bas me to jako rastuzilo sad kad sam procitala… 😞 nije ok od klinike, trebala ih je tuziti, ali po meni, to bi bilo njihovo dijete isto ko da je njena js, ako ju je prijvatila njena maternica i ako je sve krenulo kako treba, a prolazimo sve da se sa nasima ne poklopi da je to to… mozda je ipak trebala sire razmisliti… evo, ipak sam komentirala, a mislila sam da necu …. :/

  • Avatar Rita2101

    Rita2101

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu


    vuky

    Rita na temu ove zenske koja je odlucila prekinuti trudnocu, samo jer js nije bila njena. bas me to jako rastuzilo sad kad sam procitala… 😞 nije ok od klinike, trebala ih je tuziti, ali po meni, to bi bilo njihovo dijete isto ko da je njena js, ako ju je prijvatila njena maternica i ako je sve krenulo kako treba, a prolazimo sve da se sa nasima ne poklopi da je to to… mozda je ipak trebala sire razmisliti… evo, ipak sam komentirala, a mislila sam da necu …. :/


    A to je isto kao donacija.. treba znati sto zelis, samo roditi dijete ili roditi dijete koje ima pola tvojih gena

    👩🏻 39 miomi 2 oper. Nizak amh, hasimoto
    👨🏼‍🦲40 astenozospermia
    2016 ivf 4 trodnevna
    2 vracena - beta 0
    FET- beta + , u 13 tt stalo srce, genetska greska ploda
    FET - beta 0
    2019 Pronatal - dobili 5 blastocisti
    1 vracena - beta 0 (spotting 6dnt)
    FET - beta 0 (spotting 3-6dnt)
    FET - testovi pozitivni od 6dnt - beta 65,8 10dnt, 158,7 12dnt
    1 uzv 7+1 9mm ❤️
    2 uzv 29.11. 9+1 24mm ❤️
    3 uzv 6.12. 10+1 37mm ❤️ izvanredni, krvarenje, hematom
    Uzv 14.12. 11+2 52mm ❤️ hematom se povukao

  • Avatar Nadalica

    Nadalica

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Kako ste mj zenice moje, blacky zao mi je.. Pinkfairy I Mi imamo neopstruktivnu azoo I plusic, nije nemoguce samo treba trud. Ja sutra idem na betu, imam sve simptome ja mislim, cak Sam se I onesvijestila juce 👀 cike bole, grudnjak Mi smeta, smeta Mi svakakva hrana it'd. Nego sutra Vadim betu, I nekako Sam dobila proliv, sta da uzmem da to rijesim, a da nisu lijekovi neki

    🤴32 👸29 neopstruktivma AZOOSPERMIA+ Klineferterov sindrom(xxy hromosomski)
    8/19 dugi protokol 11 js zamrznuto
    9/19 Tese, nadjeno ukupno 9 spermija
    10/19 promjena klinike
    11/19 4 oplodjene, 2 vracene, rekli nam to je to, ako ne uspije- donacija
    12/19 beta 2600 14 dnt, blizanci
    08/20 rodile se moje bebice Noah i Nadia
    2 🐧🐧

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.