Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Za sve žene u postupcima medicinski potpomognute oplodnje

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Evo ga nastavak prethodnice Potpomognuta oplodnja… Nadam se da ce se sve cure s nje prebaciti  ovdje i da cemo sve docekati uspjesne trudnoce! 

    [tickerfactory.com]

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Grizli-hvala bogu,one stranice su mi jakoo spore jedva mi na mob otvore.
    Čitam vas često ali nisam se do sad nikad javljala, naime ja sam na bila na IVF na VV. Ostala sam od prvog puta trudna,ali bebino srce prestalo je kucat u 10tj, isla sam na kiretazu prije mjesec dana, imam smrzliće još 4 pa ću kroz 4-5mj ići ponovo. Do tada planiram izvaditi sve moguće kontrole. Jer do sada imam 2 spontana.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Marta a joj zao mi je to cuti. To je prava nocna mora sto si dozivjela. Ne znm koja vam je dijagnoza za ivf al u svakom slucaju obavi sve pretrage da mozes mirnije uci u iducu trudnocu iako znam da je tesko ostat smiren nakon gubitka

    [tickerfactory.com]

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Grizli

    Marta a joj zao mi je to cuti. To je prava nocna mora sto si dozivjela. Ne znm koja vam je dijagnoza za ivf al u svakom slucaju obavi sve pretrage da mozes mirnije uci u iducu trudnocu iako znam da je tesko ostat smiren nakon gubitka


    Grizli dijagnoze nema🙄,sto je najgore. Vadila nalaze sve prije i sve ok i kod mene i muza, pokušavamo već 5.5godina ali ništa. Onda sam krenula na VV i odma na ivf,povadila nalaze koje su trazili i uspjelo od prve,ali eto desilo se sta sedesilo. Da čekam prvu vješticu nakon 4 mj(😤😅 nikako da dodje.) Pa onda idem opet na vadjenje nalaza u Petrovu. Što će mi moj ginić napisati.

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Cure koje su bile na VV i općenito, kako ide to kod smrzlića. Opet nazvati 1-3dan menge i na dogovor ili kako…

  • Medo2711

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Super za novu grupu,🤗ono je bilo uzas.Sporo ocitavanje i stekanje🙃

    Amh 0.6 Fsh 19.0 2018 12.2 2019
    Lh 8.3
    🤞🤗
    1.Ivf 4/19 menopuri 1200,nula stanica
    2.7/19 prirodni,nula stanica

  • Medo2711

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Marta07 zao mi je jako.Zelim ti srecu u drugom pokusaju🤞

    Amh 0.6 Fsh 19.0 2018 12.2 2019
    Lh 8.3
    🤞🤗
    1.Ivf 4/19 menopuri 1200,nula stanica
    2.7/19 prirodni,nula stanica

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    medo2711

    Marta07zao mi je jako.Zelim ti srecu u drugom pokusaju🤞


    Medo2711. Hvala 😘 ja se nadam treća sreća.

  • Medo2711

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    marta07

    medo2711

    Marta07zao mi je jako.Zelim ti srecu u drugom pokusaju🤞

    Medo2711. Hvala 😘 ja se nadam treća sreća.


    Sory Matra trecu srecu ti zelim neka bude dobitna.🤗

    Amh 0.6 Fsh 19.0 2018 12.2 2019
    Lh 8.3
    🤞🤗
    1.Ivf 4/19 menopuri 1200,nula stanica
    2.7/19 prirodni,nula stanica

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.