Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Taj manji je oko 15mm. A sad sta je tu je. Rekla sam doktoru da pricam s njima pa je skoro umro od smijeha 🙉😜A kaj znace ovi hormoni. Jel to ok? 

  • Avatar Iskra💞

    Iskra💞

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    yvette

    Zaraa

    Cure prva beta u petak 709
    Druga danas 1772
    Jel to ok?
    Rekli su mi da dodem na pregled u petak da je beta super, a ja ufilmala da bi tribala bit i veca, hah

    Sve je ok.
    Imas ovdje kalkulator
    https://www.babymed.com/tools/hcg-calculator [babymed.com]
    Ja sam upisala tvoje dvije bete i razmak, ali ne znam koji ti je dan poslije ovulacije ( punkcije). Pise da je normalna beta, ne brini. I doktori su ti rekli, sve ce biti ok.
    Ja sam danas bila na uzv 7+2 i imamo srceko. Opet su me preplavili osjecaji, i sreca i strah ma svasta. Valjda je to od dugog cekanja i prevelike zelje pa sad kad je to stvarno nekako sam u soku…Dok pisem zvuci mi glupo, ali imam osjecaj da nocas necu oka sklopiti. Pocela sam pisati na proljetno ljetnim bebama tek sada. I cekam vas tamo sve, da mi sto prije dodete. ❤


    Wooooow draga divno eto sad je ipak malo lakše kad 💓 kuca.
    Sretno dalje😘😘🙏

    🧒 sve ok. 1986
    👩 1986. bez jajovoda ( neprohodni uklonuti LPSC)
    1.IVF SO 2019 -pozitivan ishod 2020 rođen 👶( dječak )
    2. FET ( 5. dan blastocista), 2.11.
    HCG - 579 ( 12.dan od Feta )
    HCG - 1869 ( 14.dan od Feta)
    🤞💜🙏

  • Jenn

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Yvette prekrasno ❤️ Cestitam!!
    Blacky bas bezveze da zahtjevaju betu iako si dobila mengu.. kod nas kao sto Grizli kaze salju odmah na FET, meni su vec rekli da cemo sa sljedecim ciklusom ako ovo ne uspije. Ja niti ne zelim cekati, ne osjecam potrebu odgadjati tako da ako oni kazu da moze, ja sam spremna. Ja cu nastaviti jos par dana sa terapijom za svaki slucaj, za dva tri dana cu ponoviti test da potvrdim minus pa cu prekinuti i cekati mengu..

  • Avatar ike

    ike

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    Jenn zao mi je, podrzavam daljnje uzimanje terapije jos par dana 😘
    Yvette prekrasno za promjenu na prolj.ljetne bebe 😍 Isto nam se i dalje ponekad javi i posjeti nas 🤗

    PCOS, Amh:82(g.1984)
    MM: oligoasthenozoospermia(g.1985)
    11/2019 1.ivf neuspješna punkcija,izvadena dva folikula citicne strukture bez stanica,
    04/2020 planiran 2.postupak

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mrva to su ti vadili da vide dal si u preovulacijskoj fazi. Estradiol im ulazuje i na broj potencijalnih folikula sa jajnim stanicama. Joj zaboravila sam tocno pa me nemoj uzet za rijec, sigurno će cure druge se sjetiti i ispravit me ako grijesim, al mislim da svakih 500 estradiola ukazuje na 1 jajnu stanicu ili cistu, nazalost i ciste dizu E2, al kod tebe ima potencijala za 2js koliko sam skuzila. Ovaj folikul od 15mm nije uopce mali. Pa ja sam na punkcije isla kad su bili velicine 15mm,  ti imas jos 2 dana da naraste i bit ce taman.
    Jenn najvaznije je da si ti psihicki spremna nastaviti to je jako vazno bar meni bilo. Mjesec kad sam psihicki bila full jaka i pozitivna od samog pocetka sam dozivila uspjeh. 

    [tickerfactory.com]

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Nikitta a dr je preporucila opcu jer su mi visoko jajnici i da bi me bolilo jako jer ima dosta folikula. Strah me sad

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Nikitta, kako dr.reagiraju kad tražiš neki protokol ili terapiju? Ja se toliko ustručavam ista pitat, a kamoli nesto predlozit,  da se ne uvrijede pa da jos ostanem i bez jajnika na punkciji 🙈
    Cure, je li bitno u koje doba dana se daje terapija? Čini mi se da mi je jednom sestra rekla bolje ujutro. 

  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Drage moje sto bih ja bez vas… Sad ste me utjesile malo. Danas mi je bas neki ludi dan. Jedino me vi mozete opustiti💓💓

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Yevette  ceatitke superrr 🎉❤

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Jenn samo smireno pricekaj jos koji dan!🤗❤ nastavi s terapijom!
    Cure drage sta vam je taj Elovni prvi put cujeeem????

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.