Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ladybug40

    ladybug40

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    avama

    Da i sad su mi rekli da poatoji sansa za hiperstimulaciju jer je dobiveno puno jajnih stanica. A jos sam rekla da me toga strah pamje dr rekla to se kod vas ne moze dogoditi kad je amh 8. Tako da uzas, sad me i toga strah


    To su i meni rekli pogotovo sto sam dobila brevacide 5000 sto povecaba sansu. Na kraju ih je bilo 10, od hipera ni h, hvala bogu

    [lilypie.com]

  • Gelica

    Broj poruka: 1229

    Prijavi adminu

    Jenn žao mi je 🙁, ali i ja bi nastavila sa terapijom za svaki slučaj još koji dan :)
    Mrva tako treba, samo nastavij pričat sa njima i ne brini! :) 
    Yvette srceko ❤ ja bi se sigurno rasplamsala da to čujem, predivno :) 

  • Avatar MalaM1

    MalaM1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Yvette čestitam na 💓🤗!
    Jenn možda nije sve gotovo, pričekaj betu. 🤞🍀
    Avama drago mi je da je sve prošlo dobro. Super broj s obzirom na amh. Koliko imaš godina? Što se tiče zamrzavanja, meni je žao što nisam naglasila da se zamrznu dva, svaki na svoju slamku al sad je prekasno. Taj dan sam bila sva u nekom filmu, skroz sam zaboravila.
    Belaa meni isto 5dnt, mene stalno nešto probada dole baš u predjelu maternice,čini mi se od prvog dana. Jučer me tako probolo dok sam bila u dućanu da me oblija hladan znoj, sve šta sam držala u rukama sam morala pustit koliko mi je loše došlo. Kad sam došla kući nisam se više makla sa kauča😅. (.) (.) bolne i velike.. Ja vadim betu 29.10.
    Sretno nam, Ladybug također! 🍀😘

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    ladybug40

    Belaaa

    Jutro cure ja evo bila izvadit ths t3 t4 i vitamin d
    Neznam dali sam anti tijela trebala 🤔
    Vidit cemo ovo pa sta ce reci!
    Ja 5 dnt 😁 nemam nikakvi posebno simptoma nista jos bolova dole itd pa cemo vidjeti kad ce 1.11🙈😁🥰

    Bela, ja sam i antitijela izvadila i imam ih, al nije to njima bilo nista posebno bitno. Ja sam 2dnt, bradavice ne mogu taknut, ostalo me nista ne boli. Mozda malo cesce mokrim jer mi pun mjehur stvara pritisak pa krene bolit i jajnici i maternica, valjda je to jos sve jako osjetljivo od stimulacija. I cim se pomokrim bolje mi je. Od utrica me dole sve svrbi i smeta. Ne koristim dnevne uloske, perem se obicnom vodom i cesto mijenjam gacice. Dr mi je dao rojazol, mada kaze nisu gljivice al ce ublazit neugodan osjecsj i stvarno mi je bolje.


    Ja stvarno nema s utricima problema stavik i onda nastojim bar petnestak dvajst minuta mirovat nekad nlmi ne iscuri nista nekad malo vise ne zamaram se!
    Od siptoma stvarno nista posebno 5 dnt  ali jedino me malo prehlada drzi i kisem i nos curi! 
    Ma nadam se dobru i bir ce sta bude ne mozemo kontra tijela i prirode sve je u Bozjim rukama!
    Svi ti simptomcici tako rekuc mogu biti i od pusti hormona sve se to nemoze znati do pozitivnog testa i bete !😁🥰Nadaj mo se🙏🙏

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    MalaM22

    Yvette čestitam na 💓🤗!
    Jenn možda nije sve gotovo, pričekaj betu. 🤞🍀
    Avama drago mi je da je sve prošlo dobro. Super broj s obzirom na amh. Koliko imaš godina? Što se tiče zamrzavanja, meni je žao što nisam naglasila da se zamrznu dva, svaki na svoju slamku al sad je prekasno. Taj dan sam bila sva u nekom filmu, skroz sam zaboravila.
    Belaa meni isto 5dnt, mene stalno nešto probada dole baš u predjelu maternice,čini mi se od prvog dana. Jučer me tako probolo dok sam bila u dućanu da me oblija hladan znoj, sve šta sam držala u rukama sam morala pustit koliko mi je loše došlo. Kad sam došla kući nisam se više makla sa kauča😅. (.) (.) bolne i velike.. Ja vadim betu 29.10.
    Sretno nam, Ladybug također! 🍀😘


    MalaM22 nadam se da su sve to dobri znacii🥰🙏 navijam za sve znas da ugledamo plusice i velike betice! Ja stvarno nista od bolova nisam imala osim 2dnt jednom kao da cu dobiti uzasna bol i pritisak dole  trajalo 5 , 10 minuta i prestalo od tada nista vise!
    Samo ta prehlada lagana i kihanje ponekad!
    Stvarno se ne zelim zamarat nastojim biti opustena i sta Bog dragi da !
    Sve moze biti i od hormona a moze biti i bebaac🥰🙏 tako do dana bete i testa sretno sam u strpljivosti i iscekivanjuuu🙏🥰😁🤗

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar MalaM1

    MalaM1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Slažem se Belaaa, samo strpljivo i pozitivno.. 🙏😘
    Ja se vratila iz poliklinike sa one injekcije. Pitala sam za ove zamrznute zametke i kako bi to išlo kada bi se recimo sljedeći put odlučili da vrate jedan, a ne dva kako su zamrznuta na po jednoj slamci. Rečeno mi je da se ne moraju vratiti dva, da se može samo jedan. Naravno sve ovisi hoće li uopće preživjeti odmrzavanje. U slučaju da se jedan vrati i ovaj drugi je super kvalitete da se može čak zamrznuti opet. Eto ako je to isto nekoga mučilo pišem tu pa da znate.. 

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    MalaM22

    Slažem se Belaaa, samo strpljivo i pozitivno.. 🙏😘
    Ja se vratila iz poliklinike sa one injekcije. Pitala sam za ove zamrznute zametke i kako bi to išlo kada bi se recimo sljedeći put odlučili da vrate jedan, a ne dva kako su zamrznuta na po jednoj slamci. Rečeno mi je da se ne moraju vratiti dva, da se može samo jedan. Naravno sve ovisi hoće li uopće preživjeti odmrzavanje. U slučaju da se jedan vrati i ovaj drugi je super kvalitete da se može čak zamrznuti opet. Eto ako je to isto nekoga mučilo pišem tu pa da znate..


    Primila si Boosteer il?
    Meni nisu ovaj put ni prosli dali to al priprosli jesu
    Sad neznam zasto nisu sad navodno u stoperici da sam nesto dobila nista to ne kontam!🤔

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar MalaM1

    MalaM1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Da booster, Choragon.. 
    Šta si primila za štopericu?

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    MalaM22

    Da booster, Choragon..
    Šta si primila za štopericu?


    Bervocitt500 mislim tako nestoo ubij me sad nisam s8gurna🙈🤣🥰

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar ike

    ike

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    MalaM22 simptomi izgledaju obecavajuce🙏🏻  ali isto tako htjela bi se osvrnuti na utriće, ne znam da li ih uzimas? Ja sam ih uzimala dok sam radila ciljane odnose i od njih sam imala simptome boluckanja grudi, nekakva ošamućenost nakon sto bi ih stavila , bubanjr u predjelu maternice i ono najvaznije-vrtoglavice, tako da sam ja po tim simptomima bila uvjerena da sam trudna, medutim to je nazalost stvarno bilo do utrica.
    Cure kakve ste vi nuspojave imale od utrica, pogotovo ako u tom postupku niste ostale trudne,pa da mozemo mozda eliminirati neke simptome? 

    PCOS, Amh:82(g.1984)
    MM: oligoasthenozoospermia(g.1985)
    11/2019 1.ivf neuspješna punkcija,izvadena dva folikula citicne strukture bez stanica,
    04/2020 planiran 2.postupak

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.