Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ike

    ike

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    MalaM22 nije me pregledao, tako da mi nema druge nego ga poslusat 😎
    u st, na firulama u bolnici

    PCOS, Amh:82(g.1984)
    MM: oligoasthenozoospermia(g.1985)
    11/2019 1.ivf neuspješna punkcija,izvadena dva folikula citicne strukture bez stanica,
    04/2020 planiran 2.postupak

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Avama odličan rezultat imas 👌👏🏼🤗
    Ike brzo ce ona 😉, samo poslušaj doktora i uživaj u keksu ☺️🙈 vjeruj nedostajat ce ti kad kreneš u postupak 😂

  • Avatar MalaM1

    MalaM1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    ike

    MalaM22 nije me pregledao, tako da mi nema druge nego ga poslusat 😎
    u st, na firulama u bolnici


    Krivo sam pročitala 🤦🏻‍♀️.
    U svakom slučaju želim ti da što prije procuriš. 🙌
    Sretno 😘

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    avama

    I da kad sam danas rekla doktorici da imam u obitelji s oba dvije strane blizance, iako vratimo 2 i ostanu obje i alo se jos jedna podijeli. Pa mi je rekla ma ne to se bas ne dogadja u ivf, a ja nekako mislom da se ipak moze dogoditi


    Jednojajcani blizanci nemaju veze s genetikom odnosno nisu nasljedni tako da ti je sansa da se js podijeli jednaka kao i kod drugih. S te strane nemas brige.
    A ni dvojajcani te ne mogu iznenaditi osim ako sama ne izaberes vratiti dvije, a tu su ti opet sanse kao i drugima. Tako da ti to sto si imala blizance u ivf nebi trebalo raditi nikakav problem.
    Meni je drago da sam vratila 2 blastice jer se na kraju samo jedna primila, obje blastice su bile odlicne ali jedna ekspandirana, druga ne. Konzultirala sam se s embriologicom i dala mi je zeleno svjetlo za vracanje dviju mada nemam puno godina- 30.

    [lilypie.com]

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Drage moje MPO kolegice kako ste mi? Nadam se da je bilo u međuvremenu puno visokih beta!
    Nikitta kako si ti? U kojoj si fazi? 💓

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Gelica

    Broj poruka: 1229

    Prijavi adminu

    ike

    MalaM22 simptomi izgledaju obecavajuce🙏🏻 ali isto tako htjela bi se osvrnuti na utriće, ne znam da li ih uzimas? Ja sam ih uzimala dok sam radila ciljane odnose i od njih sam imala simptome boluckanja grudi, nekakva ošamućenost nakon sto bi ih stavila , bubanjr u predjelu maternice i ono najvaznije-vrtoglavice, tako da sam ja po tim simptomima bila uvjerena da sam trudna, medutim to je nazalost stvarno bilo do utrica.
    Cure kakve ste vi nuspojave imale od utrica, pogotovo ako u tom postupku niste ostale trudne,pa da mozemo mozda eliminirati neke simptome?


    Znači meni od utrica pospanost, temperatura   37,4 i vrućina onako po cijelom tijelu i u licu. Grudi napuhane i osjetljive bradavice.  Svi simptomi trudnoce, a isto tako mi je i bilo kad sam ostala trudna ( nažalost spontani)  tako da ja stvarno nisam mogla znati od čega su mi sdimptomi.

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    yvette


    Jednojajcani blizanci nemaju veze s genetikom odnosno nisu nasljedni tako da ti je sansa da se js podijeli jednaka kao i kod drugih. S te strane nemas brige.
    A ni dvojajcani te ne mogu iznenaditi osim ako sama ne izaberes vratiti dvije, a tu su ti opet sanse kao i drugima. Tako da ti to sto si imala blizance u ivf nebi trebalo raditi nikakav problem.
    Meni je drago da sam vratila 2 blastice jer se na kraju samo jedna primila, obje blastice su bile odlicne ali jedna ekspandirana, druga ne. Konzultirala sam se s embriologicom i dala mi je zeleno svjetlo za vracanje dviju mada nemam puno godina- 30.


    Sad znam malo vise. Vidjet cemo sve

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Da li moram nesto posebno pitati biologicu sutra?

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Hej cure ispricavam se, posebno novima kojih vidim da ima sve vise, al mojoj staroj ekipi sam obecala javiti kad saznam spol… E pa stize nam najvjerojatnije curka! Napokon nam je dozvolila i umirila se malo beba da je gin uspjela vidjeti sto se skriva izmedju nogica.😍 I jedna info za sve buduce trudnice s ove teme, nase ivf bebice su teze od prosjeka i to je sasvim normalno, al nema nikakve veze za kasnije nakon poroda nece djeca biti zbog toga pretila ili tako nesto. Jednostavno u velikoj vecini ivf trudnoca bebe su malo iznad prosjeka tako da vas ne uplase kao mene da je beba prevelika i da je neki problem sa ugtanjem plodne vode ili gestacijskim dijabetesom, bubrezima isl. 

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Grizli, i mi nove volimo procitati ovako nesto. Daje nam nadu i diže nas u one dane kad nam je dosta i kad bi najradije odustale. 
    Ne znam kako, ali vise se veselim trudnocama tu na forumu nego trudnocama nekih stvarnih zena koje poznajem.
    Uživaj u trudnoci i obavjestavaj nas i dalje 😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.