Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Grizli

    Nemasekirancije mm pio maticnu 2 mj prije postupka. 1 mala zlicica ujutro nataste. Tu zlicicu plasticnu dobio sa maticnom. Imao je ranije pokretnih od 2-5/6%,sad 20%!mislim na ukupan broj pokretnih. Tako da smo mi jako zadovoljni nalazom zapravo i vjerujem da je to pomoglo. On je isto ranije pio 3 mj ferilup (slicno kao profertil) al druga firma i nista nalaz cak bio gori nakon terapije od 3 mj. Onda je definitivno rpestao s time. Sad je pio maticnu i 2 put tjedno l-carnitin i Mg navecer i to je to.
    Cekalice sretno s cekanjem. Grcevi, napuhanost, jajnici sve normalno nakon ET… Johan nije ti 18.2. uopce dugo za vaditi betu iako znam da izgleda kao vjecnost


    Strašno mi dugo to izgleda 😁😁 sad treba izdrzati do tad ,a citam kako cure rade nakon 9 dana test a betu nakon 14 dana pa zato mi to dugo djeluje

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Johan ako se ne varam imala si transfer 4-stanicnog embrija?! 2 ili 3 dan je bio et? Ako je tako rano onda 9 dana od et je malo prerano za raditi. To je ok ako si imala et sa blasticom. Zbog vlastitog mira preporucam raditi test tek iza 12 dana. Sve smo mi radoznale, nestrpljive i hocemo sto prije odgovar na pitanje dal je uspjelo! Al treba biti realan malo jer toj mrvici treba vremena da se implantira razvije i krene pustat hcg. Nama u Rijeci daju da vadimo betu tek 3 tjedna nakon et, tako da su meni tih 14 dana mila majka. Ajde samo strpljivo i brzo ce to proc. Zabavi se s necim brze prodje i lakse je! 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Grizli

    Johan ako se ne varam imala si transfer 4-stanicnog embrija?! 2 ili 3 dan je bio et? Ako je tako rano onda 9 dana od et je malo prerano za raditi. To je ok ako si imala et sa blasticom. Zbog vlastitog mira preporucam raditi test tek iza 12 dana. Sve smo mi radoznale, nestrpljive i hocemo sto prije odgovar na pitanje dal je uspjelo! Al treba biti realan malo jer toj mrvici treba vremena da se implantira razvije i krene pustat hcg. Nama u Rijeci daju da vadimo betu tek 3 tjedna nakon et, tako da su meni tih 14 dana mila majka. Ajde samo strpljivo i brzo ce to proc. Zabavi se s necim brze prodje i lakse je!


    2 dan u srijedu bila na punkciji u petak transfer,ma cekat cu sta sad…😄😉

  • Colt

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    johan

    Nova sreca

    johan

    I da pitam dali je koja od vas pušač?prestale skroz pušiti ili samo smanjile?

    Ja sam pusac i smanjivam cigare tako da ih lakse mogu baciti kroz 2 do 3 dana sam nakana ih skrog odbaciti.bojim se ako ih odma bacim da cu bit zivcana skroz.a znam i prije koje su pusile čitavo vfijeme bez prestanka ali ja to ne zelim.koliko pusiš

    Pa puno sam pusila kutiju na dan sad smanjila na 5 do 7 cigareta dnevno popušim,rekla mi gin da nek neprestanem skroz da ce to bit šok za organizam pa sad neznam ubija me ovo čeknje bete pa me strah ako prestanem da cu bij prezivčana pa da ce to bit štetno jos više….🤔😏


    Ista stvar samnom. Pušim cca 5 dnevno i to uz kavu koju sam isto smanjila 

  • Deleted user

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Grizli molim te napisi mi koju ste maticnu mlijec uzimali? Di ima za kupiti? mm ima isto dijagnozu smanjene pokretljivosti, pokusavamo sa profertilom, pa cemo vidjeti na sljedecem nalazu dali je sta bolje stanje..

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Grizli

    Nemasekirancije mm pio maticnu 2 mj prije postupka. 1 mala zlicica ujutro nataste. Tu zlicicu plasticnu dobio sa maticnom. Imao je ranije pokretnih od 2-5/6%,sad 20%!mislim na ukupan broj pokretnih. Tako da smo mi jako zadovoljni nalazom zapravo i vjerujem da je to pomoglo. On je isto ranije pio 3 mj ferilup (slicno kao profertil) al druga firma i nista nalaz cak bio gori nakon terapije od 3 mj. Onda je definitivno rpestao s time. Sad je pio maticnu i 2 put tjedno l-carnitin i Mg navecer i to je to.
    Cekalice sretno s cekanjem. Grcevi, napuhanost, jajnici sve normalno nakon ET… Johan nije ti 18.2. uopce dugo za vaditi betu iako znam da izgleda kao vjecnost


    Draga 2 mj prije postupka je krenuo piti il je pio samo taj jedan mj? Ja sam cula isto odlicne stvari pa mislim da vrijedi probat. Jeste to nabavili od nekog pcelara ili? Dali ima neka uputa tipa da se pije neko vrijeme pa pauza ili? E a koliko l carnitina i mg se preporuca?

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Colt

    johan

    Nova sreca

    johan

    I da pitam dali je koja od vas pušač?prestale skroz pušiti ili samo smanjile?

    Ja sam pusac i smanjivam cigare tako da ih lakse mogu baciti kroz 2 do 3 dana sam nakana ih skrog odbaciti.bojim se ako ih odma bacim da cu bit zivcana skroz.a znam i prije koje su pusile čitavo vfijeme bez prestanka ali ja to ne zelim.koliko pusiš

    Pa puno sam pusila kutiju na dan sad smanjila na 5 do 7 cigareta dnevno popušim,rekla mi gin da nek neprestanem skroz da ce to bit šok za organizam pa sad neznam ubija me ovo čeknje bete pa me strah ako prestanem da cu bij prezivčana pa da ce to bit štetno jos više….🤔😏

    Ista stvar samnom. Pušim cca 5 dnevno i to uz kavu koju sam isto smanjila


    I ja tako ,onda smo iste…😁 i mislim da to nebi smjelo smetat

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Moj mužić još uvijek pije matičnu obitelji Radošević. Na njihovim stranicama imate upute o uzimanju. Pio ju je 3 tjedna pa 3 pauze pa opet 3 tjedna i tako… Na žalost nismo išli u postupak zbog ciste pa ne znam je li njemu pomoglo. Baš me zanima… Ako je cista pukla onda ćemo znati za 15 - tak dana koliko je njemu pomoglo. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Na njihovim stranicama piše da se kod težih stanja preporuča uzimati kuru matične 3 mjeseca bez pauze. Svako jutro staviti ispod jezika matičnu veličine graška, držati tako najmanje 5 minuta da je slina otopi i tek onda progutati. Nakon toga ne jesti 30 minuta. Eto, kud drugih pčelara piše dosta slično… 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Vaki

    Moj mužić još uvijek pije matičnu obitelji Radošević. Na njihovim stranicama imate upute o uzimanju. Pio ju je 3 tjedna pa 3 pauze pa opet 3 tjedna i tako… Na žalost nismo išli u postupak zbog ciste pa ne znam je li njemu pomoglo. Baš me zanima… Ako je cista pukla onda ćemo znati za 15 - tak dana koliko je njemu pomoglo.

    Drzimo fige da pomogne :)! I da se i za vrazija cista maknula. Budemo i mi pogledali sad malo za to.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.