Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    perla

    Preživjela anesteziju. Imamo 9 js 😀


    Odlično, sretno dalje!🍀🍀🍀

    [lilypie.com]

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Odlicno nasty i perla. Sretno 😘

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    nemasekirancije

    Cure nista mi nije jasno..nema moje dr bolesna je. U utorak jedan od 13mm, u cetvrtak taj isti od 15mm. Danas doktor koji je bio kaze..3 od 11 mm. I pregled opet u ponedjeljak. Pitam jel mogao puknut kaze ne s 15mm. Nije mi jasno sta se desava?? Jeste kad cule tako nesto?


    Samo smireno draga, javit će se već netko sa sličnim iskustvom.. Nemoj se nervirat jer od toga nikakve koristi.. Bit će na kraju sve ok. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Nikitta

    MojeSve zbunjena sam, ima previše postova. Dakle, nisi radila standardni ogtt test? Napiši mi što si točno od testova za inzulinsku rezistenciju radila? Ona je česti suputnik PCOS-a, pretpostavljam da to nemaš, pa su te rezultati testa zatekli?


    Nije standardni, ali se radi isto kad i ogtt. Samo na upitnici pise ogtt+inzulin. Nakon neuspjelog ivf-a isla sam na razgovor kod mpo gin i spomenula joj da sam u postupku dobila 6 kg pa me zanima jel to od tableta ili stresa(ja od stresa jedem i debljam se). Rekla je da hormoni na to ne bi trebali utjecati i neka idem napraviti ogtt. Dosla sam ujutro nataste izvadili mi 2 epruvete krvi(jedna za glukozu i jedna za inzulin), popila glukozu i nakon 2 sata opet isti postupak. Nalazi dosli odvojeno(nije na istom papiru) i kad sam poslala mpo gin. dobila sam terapiju Siofor 850. Posto ne znam na sto to upucuje/na koji nacin da korigiram prehranu dog. sam ponovno pregled sad ovu srijedu. Dotad sam bila na internetu i 99%sam sigurna da se radi o inzulinsloj rezistenciji koja utjece izmedu ostalog i na plodnost. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu
    Inzulin nakon 2 sata je 4x veci od gornje granice
    Inzulin nakon 2 sata je 4x veci od gornje granice
  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    https://www.ringeraja.rs/m/forum/m_1291798/mpage_1/key_/tmm.htm#1291798 [ringeraja.rs]

    https://www.ringeraja.rs/m/forum/m_646310/mpage_1/key_/tmm.htm [ringeraja.rs]

    Na ova dva foruma pisu cure koje imaju problem sa zacecem, a imaju problem sa inzulinskom rezistencijom.. 

    https://hr.urgenthealthcaresolutions.com/povyshennyj-insulin-v-krovi-chto-jeto-znachit.htm [hr.urgenthealthcaresolutions.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    perla

    Preživjela anesteziju. Imamo 9 js 😀


    Bas prekrasan broj js❤️ cestitaaam 

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Nova sreca

    Drage moje transver je gotov i vraćene su dvije jedna trostanična a druga dvostanična,embriologica mi govori da je ona zadovoljna jer su izisli iz diobe ili tako nesto


    Sretno dalje u iscekivanju i neka bude veliki plus,oce bit smrzlica il?tamo nemaju praksu vracanja blastica il ovisi o broju oplodenih?

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Perla odlican rezlutat i neka se sve oplode.kazem ja da je anestezija mila majka,mene puno manje bolilo i manje sam krvarila poslije nego nakon punkcije jednog folikula u prirodnom,tijelo je manje pod sokom

  • Nika5555

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Ja opet nikak docekat m, sad kad trebam pocet s postupkom 4 dana kasni,sinoc radila test negativan tak da nemam pojma koji k se sad poremetilo,inace ciklus u dan tocan 😏

    Ja 79.godiste, AMH bio7,u dvije godine pao na 2, bez jednog jajovoda,ostalo ok
    Mm 83.godiste,asthenoozoospermia

    Pokusavamo 3 god.
    2018 prvi postupak Vuk vrhovec,bez transfera, drugi posupak,beta 0
    Otkriven hydrosalpinx,laporaskpska operacija,uklonjen lijevi jajovod
    2019/2020 poliklinika Skvorc, dva prirodna,dva stimulirana,beta 0
    16.08. Planirana oplodnja doniranom js

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.