Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Vaki

    Možda sad filozofiram, ali kaj se ne udebljamo sve kad smo u postupku!? Ja uvijek dobijem 2 kg, ali sve ode s idućom mjesečnicom. O.k., MojeSve je dobila 6 kg pa je to ipak malo drugačije. Možda sam u zabludi. Bila sam uvjerena da je to normalno.


    Meni je ovo prvo sve pa ne znam sto je normalno. 😂😂 Znam samo da sam bujala i nije mi sve otislo ni s drugom mjesecnicom.☹️ Evo, cekam tu srijedu pa cu bit pametnija

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Nikitta

    MojeSve konzultirat ću se sa svojom mpo u Petrovoj, pa neka mi da internu uputnicu ako smatra da treba. 


    Oprosti, moja greska🙈 
    Ma nisam htjela uznemiravat tu ljude, ali citajuci prosle postove vidim da sam se bas uzje**** i izdramatizirala oko tog. Al sam bila pod dojmom svega, onak wtf kud jos i ovo😂😂🙈🙈

  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Cekalice , ima ko kakve simptome, il je naravno sve rano i indiv. Dobro tek mi je 3 dan od ET. 
    Ja upravo sa setnje, kave, kupovine, ovo bolovanje mi bas lezi… ☺️☺️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Curke ima koja sa situacijom ko ja danas…da je nestao folikul najveci i sad ima 3 ali manja?

  • ivanab0610

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    HarryPotter

    Cekalice , ima ko kakve simptome, il je naravno sve rano i indiv. Dobro tek mi je 3 dan od ET.
    Ja upravo sa setnje, kave, kupovine, ovo bolovanje mi bas lezi… ☺️☺️


    Meni je 5 dan, imala sam samo neku točku u trbuhu u kojoj sam osjećala male grcice. Sad sam malo osjetila jajnike.. i sad opet zatišje. Prije toga ništa 🤷🏻‍♀️ Uopće nemam pojma sza to znaci, al kod svakoga je drugačije tako da može nemora znacit ništa 😊😌

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    nemasekirancije

    Curke ima koja sa situacijom ko ja danas…da je nestao folikul najveci i sad ima 3 ali manja?


    Ja sam išla samo u prirodne pa je uvijek bio samo 1 folikull ali desilo mi se da je folikula bio određene veličine- ne sjećam se više koje i moja dr je rekla da može štoperica i aspiracija za 2 dana i kad sam došla na aspiraciju druga dr je mjerila i po njoj je bio manji nego pred 2 dana. Ne sjećam se da li je to bio dobitni postupak. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Beba

    nemasekirancije

    Curke ima koja sa situacijom ko ja danas…da je nestao folikul najveci i sad ima 3 ali manja?

    Ja sam išla samo u prirodne pa je uvijek bio samo 1 folikull ali desilo mi se da je folikula bio određene veličine- ne sjećam se više koje i moja dr je rekla da može štoperica i aspiracija za 2 dana i kad sam došla na aspiraciju druga dr je mjerila i po njoj je bio manji nego pred 2 dana. Ne sjećam se da li je to bio dobitni postupak.


    A da dosta citam i stvarno ima jako puno varijanti koje su mogle biti. A nista u pon cemo biti pametniji :) hvala ti

  • Colt

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    HarryPotter

    Cekalice , ima ko kakve simptome, il je naravno sve rano i indiv. Dobro tek mi je 3 dan od ET.
    Ja upravo sa setnje, kave, kupovine, ovo bolovanje mi bas lezi… ☺️☺️


    Meni je danas 3dan. Nemam nikakve simptome samo me jajnik lijevi malo škaklja. Nije bol nek onako osjećam da ga imam. Prvi dan i pol sam hodala ko po jajima a jučer popodne sam pod oprala 😁😁😁 ponos 🤗

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Ej drage moje evo ja friška nova,danas mi 2 dan nakon transfera (1~ 4~staničn) evo drugi dan a mene stalno bole jajnici i pritisak u ledjima ,zanima me dali je kojoj tako isto bilo..

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    johan

    Ej drage moje evo ja friška nova,danas mi 2 dan nakon transfera (1~ 4~staničn) evo drugi dan a mene stalno bole jajnici i pritisak u ledjima ,zanima me dali je kojoj tako isto bilo..


    Draga i meni ti je tako jucera transver bia.a jajnici ileđa bole i napuhanost.to je normalno

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.