Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Tako sam sva usporena,bojim se nesto previse radit ipak je Tek 2 dan u peTak bio transfer

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    johan

    Tako sam sva usporena,bojim se nesto previse radit ipak je Tek 2 dan u peTak bio transfer,no krecem se nelezim sTalno 


  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    I da pitam dali je koja od vas pušač?prestale skroz pušiti ili samo smanjile?

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    johan

    I da pitam dali je koja od vas pušač?prestale skroz pušiti ili samo smanjile?


    Ja sam pusac i smanjivam cigare tako da ih lakse mogu baciti kroz 2 do 3 dana sam nakana ih skrog odbaciti.bojim se ako ih odma bacim da cu bit zivcana skroz.a znam i prije koje su pusile čitavo vfijeme bez prestanka ali ja to ne zelim.koliko pusiš

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Nova sreca

    johan

    I da pitam dali je koja od vas pušač?prestale skroz pušiti ili samo smanjile?

    Ja sam pusac i smanjivam cigare tako da ih lakse mogu baciti kroz 2 do 3 dana sam nakana ih skrog odbaciti.bojim se ako ih odma bacim da cu bit zivcana skroz.a znam i prije koje su pusile čitavo vfijeme bez prestanka ali ja to ne zelim.koliko pusiš


    Koliko pušiš ti cigara dnevno

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Nova sreca

    johan

    I da pitam dali je koja od vas pušač?prestale skroz pušiti ili samo smanjile?

    Ja sam pusac i smanjivam cigare tako da ih lakse mogu baciti kroz 2 do 3 dana sam nakana ih skrog odbaciti.bojim se ako ih odma bacim da cu bit zivcana skroz.a znam i prije koje su pusile čitavo vfijeme bez prestanka ali ja to ne zelim.koliko pusiš


    Pa puno sam pusila kutiju na dan sad smanjila na 5 do 7 cigareta dnevno popušim,rekla mi gin da nek neprestanem skroz da ce to bit šok za organizam pa sad neznam ubija me ovo čeknje bete pa me strah ako prestanem da cu bij prezivčana pa da ce to bit štetno jos više….🤔😏

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    johan

    Nova sreca

    johan

    I da pitam dali je koja od vas pušač?prestale skroz pušiti ili samo smanjile?

    Ja sam pusac i smanjivam cigare tako da ih lakse mogu baciti kroz 2 do 3 dana sam nakana ih skrog odbaciti.bojim se ako ih odma bacim da cu bit zivcana skroz.a znam i prije koje su pusile čitavo vfijeme bez prestanka ali ja to ne zelim.koliko pusiš

    Pa puno sam pusila kutiju na dan sad smanjila na 5 do 7 cigareta dnevno popušim,rekla mi gin da nek neprestanem skroz da ce to bit šok za organizam pa sad neznam ubija me ovo čeknje bete pa me strah ako prestanem da cu bij prezivčana pa da ce to bit štetno jos više….🤔😏


    Hehe a svima nam je tako.i sa pusenjem i bez pusenja draga iskreno

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Cure dali je netko od vasih muzeva pio maticnu mlijec tko ima smanjenu pokretljivost. I dal mu je pomogla i kako se pije :) moj je do sada profertil..al bez nekih poboljsanja

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    A neznam zašto mi je rekla tek 18.2. Vadit betu ,kad vi morate?nekako mi to dugo 
    Nemasekirancije nismo pili nista

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nemasekirancije mm pio maticnu 2 mj prije postupka. 1 mala zlicica ujutro nataste. Tu zlicicu plasticnu dobio sa maticnom. Imao je ranije pokretnih od 2-5/6%,sad 20%!mislim na ukupan broj pokretnih. Tako da smo mi jako zadovoljni nalazom zapravo i vjerujem da je to pomoglo. On je isto ranije pio 3 mj ferilup (slicno kao profertil) al druga firma i nista nalaz cak bio gori nakon terapije od 3 mj. Onda je definitivno rpestao s time. Sad je pio maticnu i 2 put tjedno l-carnitin i Mg navecer i to je to.
    Cekalice sretno s cekanjem. Grcevi, napuhanost, jajnici sve normalno nakon ET… Johan nije ti 18.2. uopce dugo za vaditi betu iako znam da izgleda kao vjecnost

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.