Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    A sto se gljivica tice trebala bi izbjegavat secer, dobro je piti vit C i probiotike a nazalost sve ostalo mislim da je suprotnosti sa stimulacijama

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Grizli - ja sam ležala, a sad treba li se baš… nisam sigurna. Uvijek sam se probudila ranije, ne namjerno, pa sam ga onda stavila i nastavila ležati. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ma meni rekli da stavim danas kao popodne, a iza et kao navece. A ne znam ja sam prelezala 15-20 min al sam se digla. Nadam se da je to ok. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar sany86

    sany86

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Grizli

    Ja moram od danas pocet sa crinone… Pa samo mali podsjetnik ako moze jel se nakon njega mora lezati neko vrijeme?


    Ja koristim utrogestane,mislim da je dobro mozda malo odležati ako se može

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Grizli

    A sto se gljivica tice trebala bi izbjegavat secer, dobro je piti vit C i probiotike a nazalost sve ostalo mislim da je suprotnosti sa stimulacijama


    Kuzim da. I slazem se s tobom. Logicnije je da je bolje pricekati do 5tog dana i vracat..jer ima vecu sansu. Ali opet kazu da im maternica i vise odgovara pa zato vracaju na 3ci. Ali opet..ovako kad ima vise njih, meni je logican izbor cekat do 5tog dana. Mislim da je to dobra odluka. Ma…ne treba se previse opterecivati. Sve je to i kad ce ti se sreca nasmijesiti. 
    Ma maknula sam i kruh,tjesteninu i slatko. Sta mislis na ispiranje i lavoru s vodom i malo jabucnog octa? 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nemasekirancije iskreno ne znam za jabucni ocat. Dobar je za puno toga opcenito upale i bakterije al sad dal je i za ispiranje i banje dole ne zna cini mi se mozda malo agresivno. Znam da pomaze kupka s vrkutom al to sad ne bi ti preporucila, a blaga kupka moze ti bi caj od stolisnika. Isto ima protuupalno dijelovanje i kazu da je dobro za gljivice. Samo sa svim tip biljnim treba biti oprezan da ne bude alergija kakvih. 

    [tickerfactory.com]

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Grizli

    Nemasekirancije iskreno ne znam za jabucni ocat. Dobar je za puno toga opcenito upale i bakterije al sad dal je i za ispiranje i banje dole ne zna cini mi se mozda malo agresivno. Znam da pomaze kupka s vrkutom al to sad ne bi ti preporucila, a blaga kupka moze ti bi caj od stolisnika. Isto ima protuupalno dijelovanje i kazu da je dobro za gljivice. Samo sa svim tip biljnim treba biti oprezan da ne bude alergija kakvih.


    A da ja isto citam i to me zanima da nije preagresivno. Ja znam za cajevac i ispiranje, ali nisam sigurna dali ga uopce sad u postupku mogu koristiti.

  • Avatar swift3

    swift3

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    nemasekirancije

    Grizli

    Nemasekirancije iskreno ne znam za jabucni ocat. Dobar je za puno toga opcenito upale i bakterije al sad dal je i za ispiranje i banje dole ne zna cini mi se mozda malo agresivno. Znam da pomaze kupka s vrkutom al to sad ne bi ti preporucila, a blaga kupka moze ti bi caj od stolisnika. Isto ima protuupalno dijelovanje i kazu da je dobro za gljivice. Samo sa svim tip biljnim treba biti oprezan da ne bude alergija kakvih.

    A da ja isto citam i to me zanima da nije preagresivno. Ja znam za cajevac i ispiranje, ali nisam sigurna dali ga uopce sad u postupku mogu koristiti.


    Nemasekirancije, jesi prosurfala taj prirodni lijek s jabučnim octom? Ja sam tu na forumu pročitala za suhe smokve u masl. ulju i sir s lanenim da pomažu mojem problemu pa sam odmah išla surfat za potvrdu. Sad sam se totalno navukla, prefino mi jedno i drugo 🙈 Možda se misli na prirodni jabučni ocat? On je daleko blaži okusom od kupovnih. 

  • maja555

    Broj poruka: 383

    Prijavi adminu

    Pozz, vec sam se javila na forum i nap kako imam endometriozu i na terapiji sam za stitnjacu. 
    2 mjeseca sam bila letrozolu, 2 folikula, narasli 17 i 19 mm, ali do oplodnje nije doslo. Evo treci mjesec sam preskocila letrotol i u dobila stavari 2 puta, znaci nakon 15 dana od proslog ciklusa. Inace, muzu je spermiogram ok, ja sam skinkla polip i napravila propuhivanje jajnika. 
    Sad me zanima sljedece, mislite li da ima smisla ici na inseminaciju mozda?? 

    Ili da odmah idemo na IVF? 

    Ja 30, Mm 34, nizak AMH; endometrioza
    2018.operacija polipa, HSG, ciljani odnosi
    03/19 stimulirani Ivf-biokemijska polik.Cito
    05/19 fet, beta 0 polik.Cito
    **od 10/19 na biljnim pripravcima, cokoladna cista smanjena s 5.4 cm na 1.2 cm**
    23.01.21. AIH

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Ne vjerujem da će te slati na inseminaciju uz endometriozu. Ne znam, možda griješim. Zašto više ne uzimaš terapiju za štitnjaču, to se inaće može koristiti i u trudnoći?! Sretno, draga! 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.