Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    BackInBlack

    Cure, situacija je takva da se oplodila samo 1js. Ako s njom bude sve ok, transfer bi trebao biti u utorak. Bas sam zalosna sto ih nema vise, ali eto ne mogu na to utjecati. Sada se samo nadam da i ta jedna izdrzi do utorka, sutra moram opet zvati da vidim stanje.


    Ej ljubice izdržaće ta jedna ali vrijedna sigurno puna sam vjere u to.nadu ne gubi 

  • BackInBlack

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Nikitta, moji nalazi su svi ok, problem je los spermio. Jesu li isli na IVF ili ICSI, ne znam, nisam pitala. Budem sutra pitala, bas me zanima. Zadnji put su radili kombinaciju IVF/ICSI i od 9, njih 7 se oplodilo, i 2 su dogurale do blastice, doslo je do trudnoce, ali sam imala spontani u 8tt. Zasto je sad ovakav rezultat, stvarno ne znam. Samo se nadam da cemo barem onda dogurati do utorka. Ocekivala sam bolji rezultat, ali ocito se nikad ne zna sa svim tim.
    Grizli, jos uvijek me boli trbuh nakon punkcije, dok hodam osjetim malo jajnike, i dok se malo jace nasmijem ili nakasljem, pa uglavnom odmaram. Kako se ti osjecas?
    Cure puno vam hvala na podrsci 😘

    38+6

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Nova sreca koja je s tobom situacija? Jesi krenula? Ili od sutra? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Ja čekam prekosutra taj UZV i što će mi savjetovat dalje. Trebala sam popit 3 kutije Femostona, sad sam na drugoj. Pa opet vadit hormone. Nekako mi vrijeme pre sporo prolazi. Udubim se u posao da ne mislim.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Grizli a kao mogli bi i treći dan vraćati, ali ako prežive do 5.dana onda su mi rekli da je velika vjerojatnost da ćemo uspjeti. Molim se pa makar za jednu zdravu 
    Čekamo nalaze da nam jave, jedan mjesec je prošao još max 2 pa idemo, sretno i tebi, nadam se da je ovo tvoj mjesec 
    Black bar da te ta jedna dovede do uspjeha, svi bi mi htjeli da imamo i za zamrznuti ali neka se primi i jedna, sretno 😊 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Vi koje ste kretale sa terapijom 2.dan koliko ste imale uzv prije punkcije i koliko oni ranije mogu reći kad bi punkcija mogla biti? 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    BackInBlack bas neobicno da je ranije bio takav rezultat a sad ovako. Nadam se samo da nisu bili toliko komotni pa ne radili icsi ako je muski faktor. Hajde drzi se i pratimo se i dalje. Znas sto je super sta cijelo vrijeme si kao dan dva iza mene, a betu ces vaditi vjerojatno 7 prije mene… Ahhahah i biti ce pluscina!🤞🤞🤞🤞Meni je danas ok, malo jos samo osjecam desni jajnik, al danas sam bogami u 5 brzini, sama sebe sam sad natjerala leci malo i odmoriti. Zaboravim da bi bilo dobro da mirujem ovako dok me nis ne zaboli. Jedino sam jos napuhana dosta. 
    Nasty sretno! I da sto brze prodje to cekanje. 
    Lemon ja sam kretala sa stimulacijom 2 i 3dc onda bi imala cca 2-3 uzv pa punkciju s time da ja imam ranije O pa bi budu punkcije vec 10-12dc. Ne znam dal ti je to pomoglo. Obicno nakon 1 injekcije bi morama doc za 3-4 dana opet na uzv. Kad bi bila punkcija mozes otprilile znat kad na uzv vide da su folikuli 13-15mm al tesko je bas u startu pogoditi 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Grizli

    Jutro cuke! Lemonkad idete u Belgiju? Koliko znam kad za psg je obavezno 5.dnevni jer tek 4.dan mogu raditi selekcije! Nek je sretno i uspješno pa da nam rodis male nizozemce! 😉
    Hrabrica kako si ti?
    Sany mislim da je imanje nemanje simptoma vrlo individualno. Mene uvijek puca 230 razlicitih simptoma al od progesterona.


    Draga Grizli danas je nekak cudan dan.. Jucer sam dosta osjetila jajnik na kojem je bio kaos i danas cijelo jutro tupa bol u trbuhu..nesto izmedu boli i pritiska i povremeno bol u donjem dijelu leda..lezim al nikak se posteno namjestit.. Jel moze to bit od progesterona jer je danas peti dan kako ih uzimam ? Kako si mi ti? Brojis sitno? 😀 Veselim se radi tvog transfera i svih curka koje jos samo korak dijeli 💓 Bas imam dobar osjećaj da ce vam to biti to 👌

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Hrabrica pa to sve lijepo zvuci! 🤞 Da to sve nesto cudno i ta bol i tako to sve je zbog nekog embrica. Ja definitvno nisam kompetentna za nus pojave do progesterona jer ja ih imam brdo. Jucer ga pocela stavljat danas vec grudi takve da mi u grudnjak ne stanu a booole strasno - nakon 1 dana! Jes jes jos malo i jutro ce. Nisam bas puno danas ni zaokupirana time jer slavimo muzev rodjendan, pa je reko jutros da sutra moram po njegov poklon u KBC 😁 U svakom slucaju bolje sam, malo napuhano jos i bolan densi jajnik al nema veze proci ce samo da sutra bude blastica koja! 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Grizli

    Hrabrica pa to sve lijepo zvuci! 🤞 Da to sve nesto cudno i ta bol i tako to sve je zbog nekog embrica. Ja definitvno nisam kompetentna za nus pojave do progesterona jer ja ih imam brdo. Jucer ga pocela stavljat danas vec grudi takve da mi u grudnjak ne stanu a booole strasno - nakon 1 dana! Jes jes jos malo i jutro ce. Nisam bas puno danas ni zaokupirana time jer slavimo muzev rodjendan, pa je reko jutros da sutra moram po njegov poklon u KBC 😁 U svakom slucaju bolje sam, malo napuhano jos i bolan densi jajnik al nema veze proci ce samo da sutra bude blastica koja!


    Haha super ti je muz, izjasnio se fino 😀👌 nema druge nego ga poslusat 😉 bit ce to super budes vidjela i onda ces nam fino javit lijepe vijesti da se i mi veselimo radi tebe ☺️💓 
    P. S. Ovo za sise razumijem 😂😂 i moje se povecale samo mi muz u depri, jadan pase oci a ne smije im se ni priblizit koliko bole 😂😂😂

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.