Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Perla ovako 3dc dobila elonva. Onda 7dc, 8 i 9dc orgalutran. Elonva pokriva 7 dana tako da 10 dc sam dobila 1 puregon i stopericu jer su mi folikili bili na 17-19mm i to je to. Sve skupa 1 elonva, 3 orgalutrana, 1 puregon i ovitrelle. Ti si danas bila po lijekove? Meni je na kraju super ispalo sto nisam na stimulaciji bila od 1dc da jesam ocito bi opet imala punkciju vec 9dc, ovako mi je dosla 12dc. 

    [tickerfactory.com]

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Grizli

    Perla ovako 3dc dobila elonva. Onda 7dc, 8 i 9dc orgalutran. Elonva pokriva 7 dana tako da 10 dc sam dobila 1 puregon i stopericu jer su mi folikili bili na 17-19mm i to je to. Sve skupa 1 elonva, 3 orgalutrana, 1 puregon i ovitrelle. Ti si danas bila po lijekove? Meni je na kraju super ispalo sto nisam na stimulaciji bila od 1dc da jesam ocito bi opet imala punkciju vec 9dc, ovako mi je dosla 12dc.


    Ja si ljekove sama kupujem, imam sve te na popisu  samo nisam više bila sigurna ide li prvo orgalutran ili puergon. Meni je zadnji put punkcija bila 10dc.Pa mi nije jasno kad ću sve sve to stići ako od2dc do 6dc samo elonvu..

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ne ne draga puregon ide tek kad “istekne” dijelovanje elonve. Cak i u uputama pise da se nikako nesmije davat dodatan fsh hormon uz to. Al recimo meni ranije sa drugim stimulacijama su 7dc bi mi 1 folikul vec bio na 21, a ostali mali 13-14.a sad su bili na 15-17 svi, puno ujednacenije kao d rastu barem u kom slucaju. Tako da moguce da ce ti kasnije biti punkcija ovaj put. Puregon ide samo ako treba da se pokrije dane do stoperice. Kod koga si ti od dr? Jesam dobro upamtila da si u Ri? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Pozz drustvo, ja sam danas bila na Uzv. 4 dan stimulacije Gonalom 225j. Imam oko 8 folikula na desnome i ako 4 lijevo. Ide gonal sutra, a ned i pon.. Gonal uz Cetraide, pa utorak ponovno Uzv. Mogla bi onda aspi. Biti u cet, petak.. Hm.. S obzirom na mok Amh 14,dr.je zadovoljan kako sam reagirala..
    Sem sto sam nakva napuhana oko stomaka, sve drugo je ok.. Mogu sta uciniti za ovu napuhanost 😁

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Grizli drzim ti fige i fakat malo uspori. 
    Harrypotter to je super rezultat. Drzim fige da se takav nastavi i dalje ;). 
    Backinblack sretno danas :)!!! Drzim fige!
    Ja ne mogu vjerovati..ali eto 4 dc i meni se vratila svrbez. Poludit cu. Sad neznam kaj da radim…imam doma Lactogin probiotike pa cu krenut s njima. Kad sam pitala mpo ako se to desi rekla je radje ne ove druge tablete,a za probiotike ok. Al me brine to kaj nisam sigurna da ce mi se od probiotika smiriti. 
    Kaj vi mislite? Ima koja iskustvo za gljivice usred postupka?

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nikita obavila ja sve naravno mm pomogao maximalno. Inace kolac napravim za 1-2h ovaj sam pravila pol dana, al nema veze bar sam bila zaokupirana. Hvala na pitanju seka je dosta dobro s obzirom na sve, osim nekih sitnih nuspojava nije nista strasno, a najavljivali joj svasta nesto. Doduse ima jos 1/3 terapija za obaviti, al onkolog se cudi da ona i dalje sama putuje svaki vikend doma. Inace dobiva terapije bioenergije na daljinu i zaista mislim da ona zbog toga se tako dobro drzi. Cak joj se i krvna slika vrlo malo pokvarila, a ocekivali su da ce morat imat pauzu izmedju terapija da joj popravljaju krvnu sliku. Bila je odusevljena kolacem! Iskreno nisam uopce ni nervozna niti nista bila cijeli dan, jutros malo samo uzbudjena vise nego ista. Bas ne mogu ti objasniti al koji ono totalni cool dozivljaj je u meni, skroz pozitiva, uopce nemam osjecaj zabrinutosti da mozda nemamo nista za et. U Rijeci bas moram doc tamo i onda tek dobije sve info, malo je nezgodno jer moram putovat toliki put pa ako nemas nista uzas osjecaj, al ja sam nekako sigurna da ja danas imam kakav takav et i jedva cekam da krenemo.
    Harry Potter nazalost nema pomoci za napuhanost, mozda eventualno piti donat, meni je to malo pomoglo al vjerojatno zato jer sam imala problema i sa probavom uz napuhanost. Drzi se i super da imas toliko folikula! 

    [tickerfactory.com]

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Grizli

    Ne ne draga puregon ide tek kad “istekne” dijelovanje elonve. Cak i u uputama pise da se nikako nesmije davat dodatan fsh hormon uz to. Al recimo meni ranije sa drugim stimulacijama su 7dc bi mi 1 folikul vec bio na 21, a ostali mali 13-14.a sad su bili na 15-17 svi, puno ujednacenije kao d rastu barem u kom slucaju. Tako da moguce da ce ti kasnije biti punkcija ovaj put. Puregon ide samo ako treba da se pokrije dane do stoperice. Kod koga si ti od dr? Jesam dobro upamtila da si u Ri?


    Hvala, Grizli  ja sam u Ri da..Kod mladje doktorice.Sretno ti danas.

  • Avatar darliv

    darliv

    Broj poruka: 1102

    Prijavi adminu

    Grizli sretno 😘😘

    Ja ‘88., mm ’78. , amh 12,64 pmol/l
    -ženska neplodnost, nespecificirana
    2018. - 3 AIH ❌❌❌
    9/2020. 1. IVF (Menopur)- 16 js -> 2 bc
    ET 2 blastociste ❌
    4/22 2. IVF (gonal 225, cetrotide, ovitrelle)-13 js -> 4 bc
    ET 1 blastocista ❌
    7/22 FET 🐧 ❌
    10/22 FET 🐧🐧 ❌
    3/23 3. IVF (gonal, cetrotide, ovitrelle)- 8 js -> 4 bc
    ET 1 blastocista ❌
    7/23 FET 🐧 ❌ biokemijska
    8/23 prirodna trudnoća, vanmaterična ❌
    darliv1988@gmail.com

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Grizli

    Nikita obavila ja sve naravno mm pomogao maximalno. Inace kolac napravim za 1-2h ovaj sam pravila pol dana, al nema veze bar sam bila zaokupirana. Hvala na pitanju seka je dosta dobro s obzirom na sve, osim nekih sitnih nuspojava nije nista strasno, a najavljivali joj svasta nesto. Doduse ima jos 1/3 terapija za obaviti, al onkolog se cudi da ona i dalje sama putuje svaki vikend doma. Inace dobiva terapije bioenergije na daljinu i zaista mislim da ona zbog toga se tako dobro drzi. Cak joj se i krvna slika vrlo malo pokvarila, a ocekivali su da ce morat imat pauzu izmedju terapija da joj popravljaju krvnu sliku. Bila je odusevljena kolacem! Iskreno nisam uopce ni nervozna niti nista bila cijeli dan, jutros malo samo uzbudjena vise nego ista. Bas ne mogu ti objasniti al koji ono totalni cool dozivljaj je u meni, skroz pozitiva, uopce nemam osjecaj zabrinutosti da mozda nemamo nista za et. U Rijeci bas moram doc tamo i onda tek dobije sve info, malo je nezgodno jer moram putovat toliki put pa ako nemas nista uzas osjecaj, al ja sam nekako sigurna da ja danas imam kakav takav et i jedva cekam da krenemo.
    Harry Potter nazalost nema pomoci za napuhanost, mozda eventualno piti donat, meni je to malo pomoglo al vjerojatno zato jer sam imala problema i sa probavom uz napuhanost. Drzi se i super da imas toliko folikula!


    Sretnoooo :)

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Grizli čekamo vijesti, od jutra provjeravam jel ima novosti 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.