Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    maja555

    Hrabrice, hvala na odg i sretno. Moj ginekolog samo forsira ivf bez pokusaja inseminacije. Kaze da inseminacija nema smisla ako ne spermiogram uredan. A ova dva mjeseca sta sam bila na letrozolu sam imala 2 folikula, jeli to ok? Ili je to premalo?


    Uf premalo znam o tome, i ja sam jos zelena ali vjerujem da to ovisi od zene do zene i bila sam na klomifenu   za letrizol nisam cula. U prvom pokusaju sam pila jedan dnevno pet dana i rezultat je bilo 3 na jednom i dva mini i nezamjetna na drugom jajniku a ovaj put  sam pila dva dnevno pet dana i rezultat je bio na desnom nis a na lijevom šest folikula, od toga 4-5 za punkciju..  Najbolje bi bilo da ti odgovore curke koje su pile taj lijek koju si ti uzimala i naravno sretno 😊 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Hvala, meni su rekli da je obično punkcija između 12. i 15. dana, ovisi o folikulima, pošto je tako vjerojatno me čeka više od 2 uzv pa ću se naputovati do zg ali sve ću izdržati samo da se približim cilju.. 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Letrozol je kao femara,daje se curama umjesto klomifena kad im stanjuje endometrij,od njega se ne moze dobit puno stanica zato se ubraja u prirodni ciklus

  • maja555

    Broj poruka: 383

    Prijavi adminu

    Norules

    Letrozol je kao femara,daje se curama umjesto klomifena kad im stanjuje endometrij,od njega se ne moze dobit puno stanica zato se ubraja u prirodni ciklus


    Znaci ok je na letrozolu imat 2 folikula? Jeli to ujedno i dovoljno kad se ide na ivf ili ce mi dat neke druge lijekove ako me mozes uputit malo..

    Ja 30, Mm 34, nizak AMH; endometrioza
    2018.operacija polipa, HSG, ciljani odnosi
    03/19 stimulirani Ivf-biokemijska polik.Cito
    05/19 fet, beta 0 polik.Cito
    **od 10/19 na biljnim pripravcima, cokoladna cista smanjena s 5.4 cm na 1.2 cm**
    23.01.21. AIH

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    nemasekirancije

    Black jebemu misa. Zao mi je da je samo jedna. Bas pitaj sutra kakav je postupak bio. Ali i ova jedna ce biti dovoljna vidjeti ces 😘🤗

    Btw cure s VV-a…kako ide nakon punkciie gore s javljanjem stanja? Zove ih se ili dolazi tamo? Koji dan i sl?

    Prije nego nam je punkcija otpala nama je doktorica rekla da cemo nakon tri dana imati razgovor s embriologom ali ako zelimo u meduvremenu zvati i pratiti stanje - mozemo. Da se nedamo otpilit jer imamo pravo na informacije …

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    2 folikula su ti ok na letrozolu,to se ubraja jos u prirodni ciklus,a sve kako ti dogovoris sa svojim mpo doktorom dali cete prirodni ciklus prvo probat pa onda stimulirani ciklus,obicno se krece sa prirodnim ovisno o vasim dijagnozama

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Imaš pravo na 2 prirodna ciklusa i 4 stimulirana. Kao što kaže Norules, najčešće se proba prvo s prirodnim pa ako uspije barem se ne trebaš bosti i svašta nešto. Ja sam oba prirodna odradila s Klomifenima i svaki put dobila 2 embrija. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • maja555

    Broj poruka: 383

    Prijavi adminu

    Oki… hvala na info. Ovaj tjedan bi trebala ic na razgovor, a ici cu privatno to odraditi… 

    Ja 30, Mm 34, nizak AMH; endometrioza
    2018.operacija polipa, HSG, ciljani odnosi
    03/19 stimulirani Ivf-biokemijska polik.Cito
    05/19 fet, beta 0 polik.Cito
    **od 10/19 na biljnim pripravcima, cokoladna cista smanjena s 5.4 cm na 1.2 cm**
    23.01.21. AIH

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Didi draga zao mi ne da si jos u bolnici! Dezim fige da beta sto prije padne pa da mozes kuci vec kad nije moglo sve zavrsiti bolje. 
    Maja sretno sa prirodnim i da ne moras nikad na stimulirani. 

    [tickerfactory.com]

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Hrabrica

    nemasekirancije

    Black jebemu misa. Zao mi je da je samo jedna. Bas pitaj sutra kakav je postupak bio. Ali i ova jedna ce biti dovoljna vidjeti ces 😘🤗

    Btw cure s VV-a…kako ide nakon punkciie gore s javljanjem stanja? Zove ih se ili dolazi tamo? Koji dan i sl?
    Prije nego nam je punkcija otpala nama je doktorica rekla da cemo nakon tri dana imati razgovor s embriologom ali ako zelimo u meduvremenu zvati i pratiti stanje - mozemo. Da se nedamo otpilit jer imamo pravo na informacije …


    Vaki, kakva su im to s***? I kaj ak nista se ne oplodi saznam 3ci dan haha. Pa bezveze se nadam 3 dana. 
    E odlicno hrabrica..ma treba ih zvat dok se ne dobije neka informacija. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.