Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Grizli 8 stanica, wauuu!! Super rezultat!! ☺ Sretno zeno i cekamo te da nam se javis 😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Ostal cure koje ste u postupku ovaj mjesec- sretno takoder! Drzim fige! Vidim da je dobro krenula ova godina, samo neka se tako nastavi 😊

  • BackInBlack

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Imamo 7 stanica, sutra ujutro moram zvati da cujem koliko ih se oplodilo….

    38+6

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    BackInBlack

    Imamo 7 stanica, sutra ujutro moram zvati da cujem koliko ih se oplodilo….


    Odlicno draga :)! Drzimo fige 🤞😘

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Curke hvala na podrsci! BackInBlack super za 7 stanica! Drzim fige da se sve oplode. 
    Eto od 8 js, 6 ih se oplodilo. Pola ih je 5 stanicni pola 6 stanicni embrij. Dr me pitala sto cemo i predlozila da cekamo 5.dan da vidimo kako ce se razvijat pa u pon vracat blasticu ako se razviju. Odlucila sam cekat pon da vidimo sto se dogadja s obzirom da sam imala spontane i.neuspjele et nemam pojma dal se uopce razviju ikad pravilno do blastice. Mogla sam da na blef odaberemo jednog od 6 stanica i imat et al radje cu ovako pa znat dal uopce taj stadij dozivimo. A i s obzirom da mi je desni jajnik jos natecen bolje da mi skroz prodju bolovi. Do sad sam imala samo 8stanicne 3.dan i 9stanicnog, nikad sa manje stanica tako da se nadam da nisam pogresno odlucila. Znam da mozda ovi 5stanicni su imali vecu sansu da su ih vracali al vidit cemo sad kakav ishod ce biti. Jel ima koja iskustva i uspjeha sa takvim embrijima? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Bravo cure za stanice!
    Grizli vjerujem da je među njima tvoja beba i bez obzira kad ju vratila ona ostaje.
    Ja sam oba puta imala petostanične 3.dan.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Grizli

    Curke hvala na podrsci! BackInBlack super za 7 stanica! Drzim fige da se sve oplode.
    Eto od 8 js, 6 ih se oplodilo. Pola ih je 5 stanicni pola 6 stanicni embrij. Dr me pitala sto cemo i predlozila da cekamo 5.dan da vidimo kako ce se razvijat pa u pon vracat blasticu ako se razviju. Odlucila sam cekat pon da vidimo sto se dogadja s obzirom da sam imala spontane i.neuspjele et nemam pojma dal se uopce razviju ikad pravilno do blastice. Mogla sam da na blef odaberemo jednog od 6 stanica i imat et al radje cu ovako pa znat dal uopce taj stadij dozivimo. A i s obzirom da mi je desni jajnik jos natecen bolje da mi skroz prodju bolovi. Do sad sam imala samo 8stanicne 3.dan i 9stanicnog, nikad sa manje stanica tako da se nadam da nisam pogresno odlucila. Znam da mozda ovi 5stanicni su imali vecu sansu da su ih vracali al vidit cemo sad kakav ishod ce biti. Jel ima koja iskustva i uspjeha sa takvim embrijima?

    Grizli, poviri na rodin forum tamo ima puno iskustva i sa manje staničnim koje dobiju lijepu betu..Osobno mislim da broj stanica nije uvjet.I bolje da da se još odmoriš od punkcije. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Grizli super rezultat,ne znam ni ja sad koliko znaci to koliko koji ima stanica al mislim da je jako vazan podatak da vidite dal ce ti embriji doci do blastica,a vjerujem da oce,ti se jos malo oporavi i pripremi za pon,sretno!

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    BackInBlack

    Imamo 7 stanica, sutra ujutro moram zvati da cujem koliko ih se oplodilo….


    Bravo draga nadam se da ce se sve oploditi 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Bas zato sam i htjela da pustimo do 5.dana jer zelim vidit sto se dogadja. Nekako si mislim ako ne uspije do 5.dana prezivjeti koja je vjerojatno da bi kod mene. A onako cemo jmat vecu sansu za uspjeh. Probali 3.dnevne vratiti 2 put i nije islo, pa valjda ce sad biti vise srece.
    Perla oprosti a na kojoj temi o tome pisu ako znas. uopce se tamo ne snalazim ima 100 onih podskupina da nemam pojma di bi gledala. 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.