Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    BackInBlack– žao mi je što se samo jedna oplodila, baš ih pitaj gdje je zapelo. Jesu li ih iksali ili? Meni su se, do zadnjeg postupka, uvijek sve oplodile jer su radili ICSI pa su oplodili i one koje spermići nisu mogli sami… 
    Istina je da crinone gel uopće ne curi van kao utrogestani. To je baš preporod… 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar sany86

    sany86

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Lemon

    Vi koje ste kretale sa terapijom 2.dan koliko ste imale uzv prije punkcije i koliko oni ranije mogu reći kad bi punkcija mogla biti?


    Ja sam imala jedan ultra zvuk 6.ti dan ,jedan 8.mi dan i tad je vec bio dogovor za punkciju koja je bila 11.ti dan ciklusa. Brzo su rasle folikule pa je nekako sve brze i islo

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Hrabrica

    Grizli

    Hrabrica pa to sve lijepo zvuci! 🤞 Da to sve nesto cudno i ta bol i tako to sve je zbog nekog embrica. Ja definitvno nisam kompetentna za nus pojave do progesterona jer ja ih imam brdo. Jucer ga pocela stavljat danas vec grudi takve da mi u grudnjak ne stanu a booole strasno - nakon 1 dana! Jes jes jos malo i jutro ce. Nisam bas puno danas ni zaokupirana time jer slavimo muzev rodjendan, pa je reko jutros da sutra moram po njegov poklon u KBC 😁 U svakom slucaju bolje sam, malo napuhano jos i bolan densi jajnik al nema veze proci ce samo da sutra bude blastica koja!

    Haha super ti je muz, izjasnio se fino 😀👌 nema druge nego ga poslusat 😉 bit ce to super budes vidjela i onda ces nam fino javit lijepe vijesti da se i mi veselimo radi tebe ☺️💓
    P. S. Ovo za sise razumijem 😂😂 i moje se povecale samo mi muz u depri, jadan pase oci a ne smije im se ni priblizit koliko bole 😂😂😂

    Tako i moj pase oci a ne usudi se ni prici mi blize od 5cm! Hahaha jadni prezivjet ce! 
    Vaki slazem se preporod i super jucer stavila popodne i malo lezala mozda max 20 min i krenula ja i sve ok. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Cure ima puno cekalica, Grizli draga sretno sutra,i druge cure i vama sretno samo da uspije, samo sam se navirila u forum da vidim sto se dogadja ima li ista novoga,ja sam jos u bolnici u cetvrtak je beta bila 937,i sutra je moj dan vadim ponovno i na ultrazvuk, pa cemo vidjet doktori me ne pustaju doma dok beta ne padne ispod 500, nadam se da je pala jer mi je vec dosta 2tjedna sam u bolnici, 

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Ooo sem napuhanosti sad kao da rastu prepone, haha. .. Sama sebe zovem nuspojavom, i smijem se sama sebi 😂
    Bocnula sam se s Gonalom i Cetrotide',zapekla je malo, stomak kao sito, al dobro…
    Cekajuci utorak, valjda nece ovi folik. Prsnuti prije vremena. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • maja555

    Broj poruka: 383

    Prijavi adminu

    Hrabrice, hvala na odg i sretno. Moj ginekolog samo forsira ivf bez pokusaja inseminacije. Kaze da inseminacija nema smisla ako ne spermiogram uredan. A ova dva mjeseca sta sam bila na letrozolu sam imala 2 folikula, jeli to ok? Ili je to premalo? 

    Ja 30, Mm 34, nizak AMH; endometrioza
    2018.operacija polipa, HSG, ciljani odnosi
    03/19 stimulirani Ivf-biokemijska polik.Cito
    05/19 fet, beta 0 polik.Cito
    **od 10/19 na biljnim pripravcima, cokoladna cista smanjena s 5.4 cm na 1.2 cm**
    23.01.21. AIH

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    O didi uzas..ajde drzim fige da padne i da te puste van!!! Drzi se.
    Nikita..da znam i to bi al me strah sad usred postupka. Ma nisam pametna. Za sad koristila probiotike 2 dana. Sad su mi skroz crvene usne. Luda sam. Gin mi je rekla te probiotike i opustiti se. Jooooj a ja luda jer mi to ne djeluje ko da je bolje.

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Black jebemu misa. Zao mi je da je samo jedna. Bas pitaj sutra kakav je postupak bio. Ali i ova jedna ce biti dovoljna vidjeti ces 😘🤗

    Btw cure s VV-a…kako ide nakon punkciie gore s javljanjem stanja? Zove ih se ili dolazi tamo? Koji dan i sl?

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Nema zvanja na VV, dolaziš tamo treći dan kao da ideš na transfer. Ako ih ima više i dobro napreduju onda te vrate doma i kažu da dođeš ponovo za 2 dana. 
    Didi - uh! Baš tužno… Ovako se patiti, a ništa… 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Majo - to je slično klomifenu, a meni je doktorica objasnila da cure koje imaju veće probleme bolje reagiraju na te lijekove. Nisam čula da je itko dobio više od 4 jajnih stanica na taj način, tako da je to valjda o. K. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.