Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    BackInBlack mi se onda pratimo! Sretno... Ja isto cekam pa krecemo na 2.stimulirani. Drzim ti fige da uspije ovog puta

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Sad ćemo sve u čekalice jedna za drugom. Ja bih trebala dobiti oko 23.1. i u postupak, naravno ako mi je sad TSH niži.😊

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    I ja sam negdje krajem 1og :)! Neka nam je sa srecom :)

  • ivy001

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    I ja se nadam krajem prvog u postupak opet....sretno nam svima 😍😘🤗

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Znaci bit ce nas u 1.mj! Ja ako dobijem prije nedjelje moda cu tek oko 31.1 u postupak ako dobijem u nedjelju ili kasnije onda cemo odmah u postupak od ponedjeljka. Sad samo mantram da ne dobijem jer sam sad na go do kraja mjeseca pa bi mi bilo lakse putovat. 

  • BackInBlack

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Grizli

    BackInBlack mi se onda pratimo! Sretno… Ja isto cekam pa krecemo na 2.stimulirani. Drzim ti fige da uspije ovog puta

    ;-)  Drzim i ja tebi fige ;-) I svima ostalima ;-)

    38+6

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Grizli

    Znaci bit ce nas u 1.mj! Ja ako dobijem prije nedjelje moda cu tek oko 31.1 u postupak ako dobijem u nedjelju ili kasnije onda cemo odmah u postupak od ponedjeljka. Sad samo mantram da ne dobijem jer sam sad na go do kraja mjeseca pa bi mi bilo lakse putovat.

    Onsa drzimo fige da bude tako :)! Meni je danas skocila temp tako da je ocito bila O i racunam da cu oko 16.1 dobiti M :)

  • DorisOs

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Drage moje koje ste na VV koja je procedura za fet? Dal se 3dc opet moraju raditi hormoni i hocu li moci na fet odma sad u prvom ciklusu posto je bila biokemijska ili moram cekati 2 3 ciklusa?

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Ima nas dosta za u ovaj mjesec i nadam se dobitni mjesec svima nama

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Hej zenske evo i mene.. zelim nam svima puno plusica i novih pobjeda ove godine.. da se svi maknemo sa ove teme.. a one koje se s vremenom pridruzuju da se ne zadrzavanu dugo...
    Ja se u pon moram naruciti za hsg i moram po uputnicu za trombofiliju.. dali se za hsg dobije anestezija?
    Iako nekako skroz u podsvesti se nadam da cu dobiti rodendanski pokloncic... s obzirom na poboljsan nalaz i na to da smo 100% pogodili O..
    A onda opet bas smo se opustili za blagdane i poprilicno puno festali i pili... pa se bojim da ipak nista... M trebam dobiti 10og..  danas imam uzasno pojacan iscjedak.. tj svih ovih nekoliko dana (ali uvijek mi je tako).. jedino sto imam cudnu bol.. nekakvo pikanje i toplina dolje.. kao pred M ali drugacije malo.. a onda opet toliko smo simptoma sve mi tu prosle i mislile e to je sad to.. to je nesto novo i na kraju nista.. tako da budemo vidjeli.. 
    Zao mi je ta sve negativne beze i minuse.. 
    Doris drzi se.. ne znam sto je gore vidjet plus pa beta koma ili da nista odma ne bude ako nije sudeno...
    Cestitke svima na pozitivnim betama i na predivnim srcekima koja kucaju 💓

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.