Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Magice- pa šta ti kaže gin.? Jesu li ti vadili hormone da vide nije li se tu nešto poremetilo?
    Darliv- nisam u Petrovoj, ali 2.dc ili 3.dc se radi ultrazvuk i vadi se krv kako bi se provjerili hormoni.😊

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    nemasekirancije

    Didi28

    Kad pocinju raditi gore na vv-u?trebala bih dobit ovih dana, ali ako krecu raditi od 7mog,onda mi ovaj mj.propada cekam onda2mj.jer sam trebala dobit u nedjelju a cice me bole za izludit, pa ju ocekujem svaki cas🤔
    Od 7og krecu.

    Tnx,mislim da ovaj mj ne idem, cekam idući onda

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Vaki

    Magice- pa šta ti kaže gin.? Jesu li ti vadili hormone da vide nije li se tu nešto poremetilo?
    Darliv- nisam u Petrovoj, ali 2.dc ili 3.dc se radi ultrazvuk i vadi se krv kako bi se provjerili hormoni.😊

    Sve sam vadila imam policisticne jajnike i neke kormone povisen. Sad cekam da mi dode menga pa idem na hssg pa da mi moze dat terapiju za ovulaciju. Samo mi sad bilo cudno te kapljice nikad imala jos pogotovo tako svjetlo rozo nikad vidjela. Svasta mi prolazi kroz glavu da nije mozda implantacija. Jeli to moguce uopce? 

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Nikitta

    ninna1804 wow, nisam za to čula, gdje su ti to ponudili i možeš li pobliže opisati kako izgleda taj postupak? Planiram ići na PRP jajnika, s obzirom da mi je kvaliteta stanica loša, ali i ovo me zanima!
    Darliv u Petrovoj rade i svetkom i petkom kak se veli. Dakle i subotom i nedjeljom rade, važno je da im pošalješ mail kad trebaš dobit mengu i sestre će ti odgovoriti i doći ćeš kod dežurnog dr. taj dan. Inače se radi uzv, a odmah vade i spolne ako ih je potrebno ponavljati.

    Nikitta draga, ja sam u Osijeku....jucer isla samo na mjerenje endometrija, 9 dc 8,3 mm, moj mpo jako zadovoljan blasticama, a buduci da prosli mjesec nije bilo impantacije kraj super blastica, ponudio mi PRP maternice. Izvadili dvije epruvete krvi i kroz nekih pola sata vec bila u sali.....ako sam dobro upamtila, biologinja mi objasnila da centrifugiraju krv u tom vremenu, izvuku plazmu bogatu hemoglobinom ...to valjda sve ojacava maternicu, pa to piknu u maternicu kao kod transfera, osjecaj bas isti takav. Mirovala u sobi još 2 sata i pustili me kuci, eto... Sad opet idem u subotu, nadam se da ce endometrij još zadebljati i da cu znati termin transfera. 
    Reci mi molim te, ja sam trenutno na estrofemu, jel moram još neku injekciju ili nesto dobit prije transfera? Ovo mi je prvi FET i nemam pojma 😏

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Ninna1804 i ja idem u Os... tj. trebali bismo krenuti u prvi IVF u idućem ciklusu sto je pred kraj prvog mjeseca. E sad... s obzirom da su mi stari nalazi od hormona, morala sam vadit nove i naravno... mjesec dana čekanja! Tako da cemo mozda propustiti idući ciklus pa čekati veljaču jer pitanje je hoce stici nalazi. Jesi ti kod prof.Š? Ajde iz prve ruke da cujem kakvi su na IVF-u? Kakav je tvoj dojam o njima? Jesi zadovoljna? Meni su i prof. i sestre predragi. 

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Magice - to što nisi imala mjesečnicu ne znači da nisi ovulirala pa može biti i implantacija. Mislila sam da si isključila mogućnost trudnoće pa mi to nije palo napamet. Držim fige! 
    Ninna, odlično! Nikad nisam čula za to, a kamoli da mi je netko nudio. Sretno! 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Blacky89

    Ninna1804 i ja idem u Os… tj. trebali bismo krenuti u prvi IVF u idućem ciklusu sto je pred kraj prvog mjeseca. E sad… s obzirom da su mi stari nalazi od hormona, morala sam vadit nove i naravno… mjesec dana čekanja! Tako da cemo mozda propustiti idući ciklus pa čekati veljaču jer pitanje je hoce stici nalazi. Jesi ti kod prof.Š? Ajde iz prve ruke da cujem kakvi su na IVF-u? Kakav je tvoj dojam o njima? Jesi zadovoljna? Meni su i prof. i sestre predragi.

    Blacky89 da, idem kod prof.Š. Iskreno, vec par godina sam po osjeckoj bolnici...s nekima sam imala loša iskustva, ali evo od ljeta zavrsila kod profa zbog vanmaternicne i od tada ga ne bi vise mijenjala ni za kojeg. Njegova strucnost mi ulijeva najvise povjerenja, kaze mi onoliko koliko trebam znati, ponudi sve cime trenutno raspolazu, za sve ostalo pitam sestre koje su predivne.... daju broj svog moba na koji mozes nazvati u bilo koje doba ako nesto zatrebas. Znam da je prezauzet, tako da se naoruzam strpljenjem...nekad dođem brzo na red, nekad duze cekam, ali razgovor s njim vrijedi svake min cekanja. To je moje osobno misljenje i dojam, ali pricam puno sa zenicama dok cekamo i vidim da ih dosta dijeli isto. Eto...mozda smo i mi cavrljale 😘😘

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Vaki

    Magice- pa šta ti kaže gin.? Jesu li ti vadili hormone da vide nije li se tu nešto poremetilo?
    Darliv- nisam u Petrovoj, ali 2.dc ili 3.dc se radi ultrazvuk i vadi se krv kako bi se provjerili hormoni.😊


    Vaki sta se onda na VVu 3dc vadi krv prije nego bi se krenulo u postupak? Ili kako to izgleda kod ivf?

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nikita duphaston je meni skratio bio cikluse na 16 dana. To on zna tako uzasn. I imala sam simptome povraćanje, cice ooogromne, bolove dole uzas. Tako 3 mjeseca su pokusavali s time nesto, iako sam ja kao pila ga samo nakon O. Dakle od 12dc do 18dc bio plan al redovito sam u 2 ciklusu pijenja dobila mengu 18dc. A u 3 ciklusu 16dc. I onda su odustali od njega kod mene. Al meni to radi svaki progesteron. 

  • kiki989

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Cao zene/cure, evo s novom godinom i novim odlukama odlucila sam se i ja prikljuciti temi...
    Nasa situacija je sljedeca- ja 25, MM 30 god... pokusavamo 10 mj te smi otisli na sve pretrage i jako smo se razocarali s nalazima...
    Moji nalazi su LH 7.12,FSH 5.62, prolaktin 260.3, estradiol 178.7, SHBG 170.3, AMH 10.90, TSH 1.352..
    MM nalazi su koncetracija 5,37 milijuna, pokretni 86 posto, brzi 41 posto.. nakon dva dana novi s-gram 2,32 milijuna, pokretni 30,77 posto, brzi 7,69 posto... 
    Naruceni na IVF za dva ciklusa...
    Ako ima ko kakve savjete ili da se nalazi u sicnoj situaciji bilo bi mi drago da podijelimo iskustva...

    Ja AMH 13, MM Oligo
    12.2019. 1. IVF -> vracena blastica, dosla M
    3.2020. 2. IVF -> vracen trodnevni, dosla M
    8.2020. 1. FET -> vracena blastica 1.9. 🙏🏼 9. dnt beta 225,50, 11. dnt beta 566,40 🤗5.2021. Stigao 👶🏼❤️
    1.2023. novi FET, beta ➖
    3.2023. Nove konzultacije. Novi nalazi AMH 8, oligo.
    5.2023. 3. IVF (imali sudar na dan transfera i nisam stigla pa su zaledili 2x blastice)
    9.2023. FET, beta ➖
    11.2023. FET

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.