Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1359

    Prijavi adminu

    Vaki

    Hrabrice-ako ti ne ubace pikice onda će to biti prirodnjak. Tako ti računaju ako su samo Klomifeni i štoperica, a ako ti kasnije ubace nekoliko injekcija Puregona ili Menopura i slično onda ti to računaju kao stimulaciju.

    Vaki ženo hvala ti :) 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Hrabrica

    nemasekirancije

    Hrabrica

    Cure danas mi je treći dan menge i uspjela sam doći do svoje doktorice koja mi je dala uputu da odmah danas krenem sa klomifenima 2 tablete dnevno pet dana i da se vidimo idući tjedan. Mene zanima jel koja imala ivf samo sa klomifenima ili mogu očekivati i pikice? Kakav bi to bio protokol onda? Inače bi doktoricu sve ispitala ali bilo je brzinski preko telefona i dobro da ćemo uopće i uspjeti ivf ovaj mjesec kad je menga uranila 5 dana tak da je ovo tako na brzaka..
    E da, klomifene sam uzimala već kod inseminacije ali tad je bilo 5 dana po jedna tableta i imala sam tri veća folikula i dva manja pa me baš zanima što će onda ispasti od ove doze
    Nemam pojma al sigurno ce cure znati :)! A gdje ono ides na mpo? Ajde drzim fige da to bude bas dobitna doza hehe
    joj nadam se :D u inseminaciju nisam polagala neke nade ali u ovo se bome nadam.. :D Mi smo na VV :D

    Onda se zajedno druzimo :)! 

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Hrabrive- ovo ti je prvi IVF pa ćete sigurno probati s prirodnjakom, da se ne pikaš ako nema potrebe. Sretno! 
    Vidim da nas se skupilo, bit će to pravi baby boom! 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Hrabrica

    nemasekirancije

    Hrabrica

    Cure danas mi je treći dan menge i uspjela sam doći do svoje doktorice koja mi je dala uputu da odmah danas krenem sa klomifenima 2 tablete dnevno pet dana i da se vidimo idući tjedan. Mene zanima jel koja imala ivf samo sa klomifenima ili mogu očekivati i pikice? Kakav bi to bio protokol onda? Inače bi doktoricu sve ispitala ali bilo je brzinski preko telefona i dobro da ćemo uopće i uspjeti ivf ovaj mjesec kad je menga uranila 5 dana tak da je ovo tako na brzaka..
    E da, klomifene sam uzimala već kod inseminacije ali tad je bilo 5 dana po jedna tableta i imala sam tri veća folikula i dva manja pa me baš zanima što će onda ispasti od ove doze
    Nemam pojma al sigurno ce cure znati :)! A gdje ono ides na mpo? Ajde drzim fige da to bude bas dobitna doza hehe
    joj nadam se :D u inseminaciju nisam polagala neke nade ali u ovo se bome nadam.. :D Mi smo na VV :D

    Btw zenska je fakat zakon. Kaj si ju uspijela kontaktirati na GO? Btw cula sam da je ok sto se tice kontakta na mob i sl

  • kiki989

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Mene ivf ceka za kraj drugog mjeseca...
    Sretno svimaa i dau novoj godini bude puno plusicaaaa ➕➕➕ ☺️☺️☺️

    Ja AMH 13, MM Oligo
    12.2019. 1. IVF -> vracena blastica, dosla M
    3.2020. 2. IVF -> vracen trodnevni, dosla M
    8.2020. 1. FET -> vracena blastica 1.9. 🙏🏼 9. dnt beta 225,50, 11. dnt beta 566,40 🤗5.2021. Stigao 👶🏼❤️
    1.2023. novi FET, beta ➖
    3.2023. Nove konzultacije. Novi nalazi AMH 8, oligo.
    5.2023. 3. IVF (imali sudar na dan transfera i nisam stigla pa su zaledili 2x blastice)
    9.2023. FET, beta ➖
    11.2023. FET

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Kiki mene isto ☺️ 
    Ja nekako imam osjećaj da cemo ovdje imati pravi baby boom🎉🎉🎉🎉

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1359

    Prijavi adminu

    nemasekirancije

    Hrabrica

    nemasekirancije

    Hrabrica

    Cure danas mi je treći dan menge i uspjela sam doći do svoje doktorice koja mi je dala uputu da odmah danas krenem sa klomifenima 2 tablete dnevno pet dana i da se vidimo idući tjedan. Mene zanima jel koja imala ivf samo sa klomifenima ili mogu očekivati i pikice? Kakav bi to bio protokol onda? Inače bi doktoricu sve ispitala ali bilo je brzinski preko telefona i dobro da ćemo uopće i uspjeti ivf ovaj mjesec kad je menga uranila 5 dana tak da je ovo tako na brzaka..
    E da, klomifene sam uzimala već kod inseminacije ali tad je bilo 5 dana po jedna tableta i imala sam tri veća folikula i dva manja pa me baš zanima što će onda ispasti od ove doze
    Nemam pojma al sigurno ce cure znati :)! A gdje ono ides na mpo? Ajde drzim fige da to bude bas dobitna doza hehe
    joj nadam se :D u inseminaciju nisam polagala neke nade ali u ovo se bome nadam.. :D Mi smo na VV :D
    Btw zenska je fakat zakon. Kaj si ju uspijela kontaktirati na GO? Btw cula sam da je ok sto se tice kontakta na mob i sl

    Ma zena je vrh 👌👌 Ona je uvijek dostupna sto god treba, zeli objasnit i ono sto je meni najbolje kod nje nema celofana tj kak je tak i veli da se pripremis.. Ne odugovlaci i bas imam povjerenje u nju.. Kad ti moras gore? Ja iduci petak 😁😁😁

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1359

    Prijavi adminu

    Vaki

    Hrabrive- ovo ti je prvi IVF pa ćete sigurno probati s prirodnjakom, da se ne pikaš ako nema potrebe. Sretno!
    Vidim da nas se skupilo, bit će to pravi baby boom!

    Tnx 😁 vjerojatno zvuci bedasto sto se veselim prirodnjaku s drugim stupnjem endometrioze ali tu su nam valjda vece sanse nego u inseminaciji.. Bar se nadam 🙏🤞

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Nika, mi smo kod Škvorca 14., možda se i sretnemo 😁 isto se nadam da ćemo brzo u postupak, papire sve imamo, moram još tsh čekirati. 
    Aliiiii, mi smo ovaj ciklus isprobali onaj sperm meets egg nakon ture profertila, i sva sam si čudna 😂 sutra (ne)očekivane M pa ćemo vidjeti 😁 nadam se da ne zabrijavam opet.
    Sretno svimaaaa 💚

    ja '92. mm '82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Hrabrica

    nemasekirancije

    Hrabrica

    nemasekirancije

    Hrabrica

    Cure danas mi je treći dan menge i uspjela sam doći do svoje doktorice koja mi je dala uputu da odmah danas krenem sa klomifenima 2 tablete dnevno pet dana i da se vidimo idući tjedan. Mene zanima jel koja imala ivf samo sa klomifenima ili mogu očekivati i pikice? Kakav bi to bio protokol onda? Inače bi doktoricu sve ispitala ali bilo je brzinski preko telefona i dobro da ćemo uopće i uspjeti ivf ovaj mjesec kad je menga uranila 5 dana tak da je ovo tako na brzaka..
    E da, klomifene sam uzimala već kod inseminacije ali tad je bilo 5 dana po jedna tableta i imala sam tri veća folikula i dva manja pa me baš zanima što će onda ispasti od ove doze
    Nemam pojma al sigurno ce cure znati :)! A gdje ono ides na mpo? Ajde drzim fige da to bude bas dobitna doza hehe
    joj nadam se :D u inseminaciju nisam polagala neke nade ali u ovo se bome nadam.. :D Mi smo na VV :D
    Btw zenska je fakat zakon. Kaj si ju uspijela kontaktirati na GO? Btw cula sam da je ok sto se tice kontakta na mob i sl
    Ma zena je vrh 👌👌 Ona je uvijek dostupna sto god treba, zeli objasnit i ono sto je meni najbolje kod nje nema celofana tj kak je tak i veli da se pripremis.. Ne odugovlaci i bas imam povjerenje u nju.. Kad ti moras gore? Ja iduci petak 😁😁😁

    Ma mrak je zena. Ja sam onaj tam tjedan (za 2 tj) negdje krajem kad bude 3dc :)! Mozda se i vidimo!!! Neka samo budi pozitivna biti ce to super :)!!!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.