Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar summer4

    summer4

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Drage zenice sretna vam nova godina..zelim vam sve sve najbolje i puno uspjeha u 2019. I zelim nam svima da u 2019.uspijemo dobit svoje bebice💕💕💕💕💝💝💝

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Lilypie, baš mi je žao. Neka nam svima bude uspješnija i sretnija 2019. godina.

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Djevojke, sretna Nova svima.... naravno, da nam bude puna plusica, visokih beta, skolskih trudnoca i malih smotuljaka ❤❤❤❤
    DorisOs i Lilypie zao mi je jakooo cure,  znam da je tesko i razocaravajuce..ali glavu gore i idemo dalje, svasta mi izdrzimo 😘😘
    Ja sam ispakala svoju betu 0 i krecem u FET, danas mi 10 dc, pijem estrofem....i jucer bila na PRP metodi, to mi je prvi put, nadam se da ce pomoci 😏😏

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Mtk39

    Cure moje drage, zelim vam sretnu Novu Godinu!!! 😘❤
    Ja sam prekosutra na prvom uzv, molim Boga da bude sve u redu. Sto se tice simptoma, kao da i nisam trudna, tu i tamo me malo zicne dole i to je to i malo malo me bole cice…

    Sretno na uzv-u... 😘😘❤❤

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Sretna nova svima

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Sretna Nova Godina cure moje! I da nam ova godina svima donese srecu najvecu koju si zelimo! 

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Eto mene nazad ovdje..malo odmarala :)! Prvo svim curkama s pozitivnim betama cestitam, a onima koje se joa trude kao i ja porucujem...2019 JE NASA :)! Ja krecem u 1 mj na prvi ivf. Na VVu sam. Iskreno se nadam da ga nece odgodit ili oni ili bilo sto samnom lol. Zadnji put imala inseminaciju u 9 mj a od onda stalno nesto. Sad bi trebala O kroz dan dva..tako da racunam kroz nekih 2 tj. Ima jos koja cura na VVi da ide? Vaki ti imas pregled kod endokrin negdje sredinom 1 mj jel?

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Sretna i uspjesna 2019.godina,da nam se svima ostvari najveća zelja🎉🎈💖🤗

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Kad pocinju raditi gore na vv-u?trebala bih dobit ovih dana, ali ako krecu raditi od 7mog,onda mi ovaj mj.propada cekam onda2mj.jer sam trebala dobit u nedjelju a cice me bole za izludit, pa ju ocekujem svaki cas🤔

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Didi28

    Kad pocinju raditi gore na vv-u?trebala bih dobit ovih dana, ali ako krecu raditi od 7mog,onda mi ovaj mj.propada cekam onda2mj.jer sam trebala dobit u nedjelju a cice me bole za izludit, pa ju ocekujem svaki cas🤔

    Od 7og krecu.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.