Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Nikitta PRP maternice, iduci tjedan idem na FET pa mi to ponudili, kazu da moze samo pripomoci 😘

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Cure kakve su pauze na VVu? Izmedju 2 stimulirana ivf-a  je 6 mj jel tako? Koliko je nakon stimuliranog za fet odnosno za prirodni ivf?

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Nemasekirancije - tako je... Pa ako će to biti o. k. onda mogu u postupak... Inače, ne govore svima isto za puzu između stimuliranih. Meni su rekli  2 ciklusa pauze, no meni se uvijek nešto poremeti pa ispadne veća pauza. 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Bok curke sretna nova  svima zelim sve najbolje i da svi ugledaju sto prije plusice.Evo ja peti dan pijem utrogestan i juce sam imala dvije jako svjetlo roze tockice u gacicama i nista vise.pijem utrogestan da bi dobila mengu jer je nemam od 18.10. Jel neko zna mozda sta bi to moglo biti? 

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

     Valjda duphastone, a ne utrogestane? Nisam još čula da netko pije utrogestane da bi dobio mjesečnicu. Meni od njih tek kasni. 😁

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Magice, možda ti se pojavila neka cista... 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Vaki

    Valjda duphastone, a ne utrogestane? Nisam još čula da netko pije utrogestane da bi dobio mjesečnicu. Meni od njih tek kasni. 😁

    Prije sam pila duphoston a sad mi dala utrogestan. 

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Vaki

    Magice, možda ti se pojavila neka cista…

    Neznam nisam imala nikakve bolove samo dvije male jako svjetlo roze tockice i nista vise. 

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Vaki

    Nemasekirancije - tako je… Pa ako će to biti o. k. onda mogu u postupak… Inače, ne govore svima isto za puzu između stimuliranih. Meni su rekli 2 ciklusa pauze, no meni se uvijek nešto poremeti pa ispadne veća pauza.


    Ajde onda drzimo fige da i ti krenes :) pa cemo zajedno!!
    Aha znaci tak..a dobro vidjeti cemo.

  • Avatar darliv

    darliv

    Broj poruka: 1129

    Prijavi adminu

    Djevojke iz Petrove, oni rade i sub i ned? Trebala bih na prvi ivf, a cini se kako ce mi 2dc taman pasti na vikend..pa ne znam sto da radim..dalek put je preda mnom, pa ne bi htjela da me posalju kuci.. I mozete li mi reci da li na 2dc rade uzv i vade krv ili? 

    Ja '88., mm '78.
    2018. - Petrova - 3 AIH ❌❌❌
    9/2020. Petrova - 1. IVF - 16 js -> 2 bc, ET 2 bc ❌
    4/22 Petrova - 2. IVF -13 js -> 4 bc; ET 1 bc ❌, 7/22 FET 🐧 ❌, 10/22 FET 🐧🐧 ❌
    3/23 Sv. Duh 3. IVF- 8 js -> 4 bc
    ET 1 bc ❌, 7/23 FET 🐧 ❌
    8/23 prirodna trudnoća, vanmaterična ❌
    6/24 FET 🐧🐧 beta 14.dpt 4534, ❤️ 💔🟰💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.