Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Tko zna babylove mozda bude srece :) drzim fige! Ja sam dobila na merkuru samo tablete protiv bolova. Nista sttasno izdrzi se ;)!
    Vaki imas PP na tapatalku.
    Draga koliko sam skuzila na VVu moze ici odmah fet. A dal ce ti vaditi krv ili ne..e to neznam. 
    Mene zanima isto za VV...ja imam briseve i papu stare mj dana. Hormone stare 6 mj. Dali ako mi vade hormone 3dc na VVu odmah mogu u krenuti na ivf taj ciklus? Te dali jos nesto treba imati da je manje od 6mj? Idem prvi put na ivf pa se raspitujem :) polaniran je sad za cca 2 tj kad dobijem M.

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Bog zenskice vec sam par puta pitala ali nitko mi nigdje ne odgovara. 
    Jel neko bio na hssg? Jel to bolno? Sad kad dobijem  M. moram to ic obavit pa me malo strah. 
    Pozz svima

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Magice - prije par dana su cure pisale o tome. Mislim da je Nikitta opisala svoje iskustvo. Izdrži se... Koliko sam shvatila, ako nema zapreka onda nije strašno, a ako zapne onda je malo gore. No, nije neizdrživa bol... 
    Nemasekirancije - poslala sam ti. 😘

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Magica

    Bog zenskice vec sam par puta pitala ali nitko mi nigdje ne odgovara.
    Jel neko bio na hssg? Jel to bolno? Sad kad dobijem M. moram to ic obavit pa me malo strah.
    Pozz svima

    Draga evo ja sam ga prosla. Znaci ako je prohodno ili neprohodno ne boli jako. Ako ima prirasloca pa one pucaju pod pritiskom to boli. Al u svakom slucaju se izdrzi. Samo razmisljas zasto to radis i pretrpi se..traje par sec :)

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Hvala vam puno za odgovore. Nadam se da ce sve dobro proc. 

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1359

    Prijavi adminu

    Cure danas mi je treći dan menge i uspjela sam doći do svoje doktorice koja mi je dala uputu da odmah danas krenem sa klomifenima 2 tablete dnevno pet dana i da se vidimo idući tjedan. Mene zanima jel koja imala ivf samo sa klomifenima ili mogu očekivati i pikice? Kakav bi to bio protokol onda? Inače bi doktoricu sve ispitala ali bilo je brzinski preko telefona i dobro da ćemo uopće i uspjeti ivf ovaj mjesec kad je menga uranila 5 dana tak da je ovo tako na brzaka.. 
    E da, klomifene sam uzimala već kod inseminacije ali tad je bilo 5 dana po jedna tableta i imala sam tri veća folikula i dva manja pa me baš zanima što će onda ispasti od ove doze 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Hrabrica

    Cure danas mi je treći dan menge i uspjela sam doći do svoje doktorice koja mi je dala uputu da odmah danas krenem sa klomifenima 2 tablete dnevno pet dana i da se vidimo idući tjedan. Mene zanima jel koja imala ivf samo sa klomifenima ili mogu očekivati i pikice? Kakav bi to bio protokol onda? Inače bi doktoricu sve ispitala ali bilo je brzinski preko telefona i dobro da ćemo uopće i uspjeti ivf ovaj mjesec kad je menga uranila 5 dana tak da je ovo tako na brzaka..
    E da, klomifene sam uzimala već kod inseminacije ali tad je bilo 5 dana po jedna tableta i imala sam tri veća folikula i dva manja pa me baš zanima što će onda ispasti od ove doze

    Nemam pojma al sigurno ce cure znati :)! A gdje ono ides na mpo? Ajde drzim fige da to bude bas dobitna doza hehe

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Hrabrice-ako ti ne ubace pikice onda će to biti prirodnjak. Tako ti računaju ako su samo Klomifeni i štoperica, a ako ti kasnije ubace nekoliko injekcija Puregona ili Menopura i slično onda ti to računaju kao stimulaciju. 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Nika5555

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Bit ce nas ovaj mj znaci puno😊,i mi cekamo M pa pred kraj mj u postupak, ovo ce nam biti 3 stimulirani,cekamo Skvorca da dodje s godisnjeg pa na dogovor,pusa svima

    Ja 79.godiste, AMH bio7,u dvije godine pao na 2, bez jednog jajovoda,ostalo ok
    Mm 83.godiste,asthenoozoospermiaPokusavamo 3 god.
    2018 prvi postupak Vuk vrhovec,bez transfera, drugi posupak,beta 0
    Otkriven hydrosalpinx,laporaskpska operacija,uklonjen lijevi jajovod
    2019/2020 poliklinika Skvorc, dva prirodna,dva stimulirana,beta 0
    16.08. Planirana oplodnja doniranom js

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1359

    Prijavi adminu

    nemasekirancije

    Hrabrica

    Cure danas mi je treći dan menge i uspjela sam doći do svoje doktorice koja mi je dala uputu da odmah danas krenem sa klomifenima 2 tablete dnevno pet dana i da se vidimo idući tjedan. Mene zanima jel koja imala ivf samo sa klomifenima ili mogu očekivati i pikice? Kakav bi to bio protokol onda? Inače bi doktoricu sve ispitala ali bilo je brzinski preko telefona i dobro da ćemo uopće i uspjeti ivf ovaj mjesec kad je menga uranila 5 dana tak da je ovo tako na brzaka..
    E da, klomifene sam uzimala već kod inseminacije ali tad je bilo 5 dana po jedna tableta i imala sam tri veća folikula i dva manja pa me baš zanima što će onda ispasti od ove doze
    Nemam pojma al sigurno ce cure znati :)! A gdje ono ides na mpo? Ajde drzim fige da to bude bas dobitna doza hehe

    joj nadam se :D u inseminaciju nisam polagala neke nade ali u ovo  se bome nadam.. :D Mi smo na VV :D 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.