Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Sretna Nova curke! :) Neka 2019. donese puuuuno plusića!
    Kiki989, od tvojih nalaza vidim blagu inverziju fsh i lh, nešto niži amh. Više se bavim s-gramom pa me samo zanima kako to da ste u razmaku od 2 dana radili i drugi? Mi imamo i smanjenu koncentraciju i slabu pokretljivost, odnosno oligoasthenozoospermiu. Gdje idete na ivf?

    ja '92. mm '82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Nemasekirancije - tako je, vade ti hormone da vide je li sve o.k.! Naravno, ne vade ti baš svaki put prije IVF. Npr.  meni su vadili prije prvog IVF pa onda dugo nisu jer su hormoni bili o. k! Onda su mi opet vadili prije FET-a jer je on bio nekoliko godina kasnije i onda ponovo za godinu dana. 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Vaki

    Magice - to što nisi imala mjesečnicu ne znači da nisi ovulirala pa može biti i implantacija. Mislila sam da si isključila mogućnost trudnoće pa mi to nije palo napamet. Držim fige!
    Ninna, odlično! Nikad nisam čula za to, a kamoli da mi je netko nudio. Sretno!


    A neznam vidjecemo za koji dan dali cu dobit M. Malo su me za brinule te svjetlo roze tockice. Moja kuma je tako imala i bila kasnije trudna. A ja neznam sta da mislim posto nemam M. A mozda i imam ovulaciju ko sto si rekla daj boze. 
    Jel neko od vas radio hssg? Jel to bolno? Ja ako dobijem mengu moram ic to radit pa me malo strah. 

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Evo mene sa prvog ultrazvuka, jedna mrvica se je primila i srce nam kuca 🤗 ❤ Bogu dragom hvala sto za sad ide sve kako treba 🙏 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mtk cestitam i zelim ti uspjesnu i divnu trudnocu! 
    Nemasekirancije spolne hormone traze nalaz svakuh godinu dana novi. Meni stigli bas danas svi nalazi i u pon se moram javiti s njima svojoj mpo pa ako bude srece da ne dobijem prije nedjelje mozda odmah krenemo u postupak. Meni se recimo povecao lh dosao na 7.5, a prije mi bio bas nizak. I omjer mi je bio veci sad je 1:1.3 koliko vidim to je ok pa se nadam da ce biti uspjeha uskoro i kod nas.

  • BackInBlack

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Bok svima!
    Evo da vam se i ja pridruzim, cekam da dobijem menstruaciju pa krecemo s ivfom...ovo nam je 3. stimulirani i nadam se da ce konacno biti uspjesan....
    Svima drzim fige i da sto prije ostvare svoje zelje ;-)

    38+6

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Mtk prekrasna vijest na pocetku godine... neka se tako nastavi 💓💫
    Ninna ja sam isto jako zadovoljna prof. i sestrama. S obzirom da sam tamo ležala na odjelu sve sam ih upoznala i stvarno su predivne! Znaci mozda se i sretnemo jednom...
    Grizli ma nece m doći do nedjelje! U pon ujutro 🤗
    Kiki da, zašto su rađena dva spermiograma u razmaku 2 dana? 
    BackInBlack welcome back i da ovaj put preseliš na drugu i ljepšu temu...
    Jel mi sada nemamo cekalica? 

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Backinblack zelim ti uspjesan napokon :)!
    Grizli..vaki.. A da to znam da je svakih god dana al nisam znala da ti 3dc vade da vide kakvi su bez obzira kad imaju zadnje. A dobro, neka vade pametno. Papu i briseve imam nove a hormoni su mi 6 mj. A neka vade ako treba :). Skuzila aam kad sam gore cekala uzv da salju neke zene na vadjemje krvi samo nisam shvatila za kaj :) Pocela sam bit uzbudjena a tek za najmanje 2 tj krecem haha. 
    Mtk cestitammm :)!

  • kiki989

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Sunshine 25, Blacky89.. evo sad sam pogledala na datumima, krivo sam napisala, sve sam na brzinu pisala jer sam se htjela sto prije ukljuciti.. jedan je raden nakon 1,5 dan apstinencije a drugi nakon 3 dana apstinencije a oba su se odradila u istom tjednu (na pocetku i na kraju tjedna).. i zasto je ovaj nakon 3 dana apatinencije losiji od prvog? Koji mogu biti razlozi? 

    Ja AMH 13, MM Oligo
    12.2019. 1. IVF -> vracena blastica, dosla M
    3.2020. 2. IVF -> vracen trodnevni, dosla M
    8.2020. 1. FET -> vracena blastica 1.9. 🙏🏼 9. dnt beta 225,50, 11. dnt beta 566,40 🤗5.2021. Stigao 👶🏼❤️
    1.2023. novi FET, beta ➖
    3.2023. Nove konzultacije. Novi nalazi AMH 8, oligo.
    5.2023. 3. IVF (imali sudar na dan transfera i nisam stigla pa su zaledili 2x blastice)
    9.2023. FET, beta ➖
    11.2023. FET

  • kiki989

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    E i na ivf smo u kbc split, bila sam kod doktorice Martine Sunj

    Ja AMH 13, MM Oligo
    12.2019. 1. IVF -> vracena blastica, dosla M
    3.2020. 2. IVF -> vracen trodnevni, dosla M
    8.2020. 1. FET -> vracena blastica 1.9. 🙏🏼 9. dnt beta 225,50, 11. dnt beta 566,40 🤗5.2021. Stigao 👶🏼❤️
    1.2023. novi FET, beta ➖
    3.2023. Nove konzultacije. Novi nalazi AMH 8, oligo.
    5.2023. 3. IVF (imali sudar na dan transfera i nisam stigla pa su zaledili 2x blastice)
    9.2023. FET, beta ➖
    11.2023. FET

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.