Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    sunshine25

    Nika, mi smo kod Škvorca 14., možda se i sretnemo 😁 isto se nadam da ćemo brzo u postupak, papire sve imamo, moram još tsh čekirati.
    Aliiiii, mi smo ovaj ciklus isprobali onaj sperm meets egg nakon ture profertila, i sva sam si čudna 😂 sutra (ne)očekivane M pa ćemo vidjeti 😁 nadam se da ne zabrijavam opet.
    Sretno svimaaaa 💚

    Sta je to sperm meet eggs :)?? Hahaha 
    Drzimo figeee 😚😚😚

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    E to sam iskopala negdje na nekim forumima 😂 nisam ni ja nikad prije čula, ali reko ajd idemo probati, mm se nije bunio 😂
    Evo recepta😁: 
    Radi se o metodi koje se drze zene nakon spontanog, ali i mnoge koje tek pokusavaju ostati trudne, posebno prije nego krenu u IVF postupke.Vise i tome: Sperm meets egg plan - link

    ja '92. mm '82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Curke na stimulaciji jel su počeli kojoj od vas stimulaciju 3.dc? Mislim dal ima smisla ili bas 2 dc se krece samo? Bas me poceo bolit trbuh i mislim da mi ne gine sutra dobiti M ili cak tokom noci pa da znam dal uopce ima sanse jos za postupak ili ne. Jer bi probala na poslu si onda mjenjat go za kasnije kad cu biti u postupku al sad nema sanse nikakve

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Grizli-ja uvijek počinjem 3.dan. Nisam još nikad počela 2. dan sa stimulacijom.
    Hrabrice- naravno da su šanse veće! 
    Sunshine - onda držimo fige da ne dobiješ i da ubzo ugledaš plus. 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    O ma daj Vaki?! Tako znaci onda mozda jos i bude ovaj put. Ja sam imala samo 1 stimulaciju i krenula sam sa bockanjem bila 2dc doduse oni su racunali kao 2dc, jer sam dobila bila u 19h pa su rekli da slijedeci dan racunaju zapravo kao 1dc. A vidit cemo. Koliki su tebi inace ciklusi? Meni su se sad nekako ustalili na 25-26dana a ranije imala na 28, pa mi je i ovulaciju ranije zato sam mislila da mi nece htjet krenut 3 dc. 

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Grizli meni isto krenuli sa stimulacijom 3. dan. A moja kolegica iz bolnice trebala pocet 3. dan, ali bilo joj to prvi put, nije se sporazumila sa sestrom koja joj izdaje terapiju 😂😂 pa na kraju promasila prvo pikanje i krenula tek 4. dc i bilo super na kraju 😉😉

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Grizli - meni su se ciklusi isto skratili. Inače je to često od 36. ili 37. godine. Nekima i ranije jer nam tako priroda daje veće šanse da zatrudnimo prije nego što ostanemo bez jajašca.
    Nisam ni znala da se pika i od 2.dc

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Joj cure super, hvala za info eto i meni nesto novog i vama. Necu onda nis na poslu jos mjenjat. Meni se ciklusi skratili sad nakon zadnje stimulacije najvise, odnosno nakon svakog postupka ciklusi mi se skratili, nakon prvog prirodnog dosli mi na 27, sad nakon stimulacije 25-26. Racunam da to tako na mene djeluju ti svi hormici. 

  • BackInBlack

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Grizli

    Curke na stimulaciji jel su počeli kojoj od vas stimulaciju 3.dc? Mislim dal ima smisla ili bas 2 dc se krece samo? Bas me poceo bolit trbuh i mislim da mi ne gine sutra dobiti M ili cak tokom noci pa da znam dal uopce ima sanse jos za postupak ili ne. Jer bi probala na poslu si onda mjenjat go za kasnije kad cu biti u postupku al sad nema sanse nikakve

    Uvijek do sada sam pocinjala 2 dc, a sad moze li se i 3 dc, ocito moze, ali to ovisi valjda o dr. 
    Tako i sada, 2dc pocinjem s pikanjem, a kako se stvari razvijaju, cini se da ce to cak biti od ned. Vidjeti cemo...

    38+6

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    A nis mi ne preostaje nego cekat pon i vidit sta kazu, danas sam dobila kao sto se gospodja i najavila, tako da sad skapavam od bolova. Muci me sto ja inace imam rano punkcije vec 10dc sam imala u 2 postupka i jednom 11dc. Koje dane ste BackInBlack, Nikita, Vaki imale punkcije? A kako bude jedino sto si zelim od ovog postupka kad god on bio je da bar bude koji embrij vise od jednog pa ako ne uspije da imam bar 1 smrzlicu, eto to mi je zelja. I napokon ce biti moja mpo dr. Nekako kad je ona sam skroz opustena i mogu je sve pitat. Mislim i drugi su ok bili al ne volim svaki dan kod drugog biti pa svaki prica svoju pricu i kao sve ce biti super stil, ova bar odmah kaze realnu u glavu sve sto te ide. E da jos jel zna koja za RIJEKU kad daju anesteziju za punkciju? Planiram traziti pa makar platila ako budem imala vise folikula jer onu agoniju od zadnji put si ne zelim bas. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.