Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Zenskice jel neko zna sta znaci kad kod ginekologa na ultrazvuku kaze da je zadebljanje maternice? 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Magica koji dan ciklusa ti je? Ili si cekalica? 

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja pridruzim i mi takodjer kontamo na FET ici ili u trecem ili u cetvrtom mjesecu to cemo jos vidjet. Grizli ja sam takodjer kad sam bila u postupku krenula sa pikanjem 2dc a punkcija 11 dan bila 

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Grizli

    Magica koji dan ciklusa ti je? Ili si cekalica?

    Zadnja M. Bila 18.10. Na ultrazvuku bipa 18.12 i to mi rekla? I dala mi utrogestan. Pocela sam ga 29.12 pit. 1.1 imala svjetlo roze kapljice u gacicama. Sad sam se sjetila da mi to bila rekla na ultrazvuku. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Koliko znam maternica bude zadebljana pred ovulaciju, al i u pocetku trudnoce dok plod jos nije vidljiv vidljivo je zadebljanje. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Grizli

    A nis mi ne preostaje nego cekat pon i vidit sta kazu, danas sam dobila kao sto se gospodja i najavila, tako da sad skapavam od bolova. Muci me sto ja inace imam rano punkcije vec 10dc sam imala u 2 postupka i jednom 11dc. Koje dane ste BackInBlack, Nikita, Vaki imale punkcije? A kako bude jedino sto si zelim od ovog postupka kad god on bio je da bar bude koji embrij vise od jednog pa ako ne uspije da imam bar 1 smrzlicu, eto to mi je zelja. I napokon ce biti moja mpo dr. Nekako kad je ona sam skroz opustena i mogu je sve pitat. Mislim i drugi su ok bili al ne volim svaki dan kod drugog biti pa svaki prica svoju pricu i kao sve ce biti super stil, ova bar odmah kaze realnu u glavu sve sto te ide. E da jos jel zna koja za RIJEKU kad daju anesteziju za punkciju? Planiram traziti pa makar platila ako budem imala vise folikula jer onu agoniju od zadnji put si ne zelim bas.

    Grizli mora za taj dan bit narucen anesteziolog,meni su sami ponudili kad mi je raslo 11 folikula i rekli da je vec narucen,ja i jos jedna cura smo imale taj dan punkciju,jedna u 8 druga u 8 i po

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Magica

    Grizli

    Magica koji dan ciklusa ti je? Ili si cekalica?
    Zadnja M. Bila 18.10. Na ultrazvuku bipa 18.12 i to mi rekla? I dala miutrogestan. Pocela sam ga 29.12 pit. 1.1 imala svjetlo roze kapljice u gacicama. Sad sam se sjetila da mi to bila rekla na ultrazvuku.

    Magica popij turu utrica kolko dana ti je receno pa ces vidjet dal ce doc vjestica i da postoji mogucnost trudnoce on ne skodi

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Grizli

    Koliko znam maternica bude zadebljana pred ovulaciju, al i u pocetku trudnoce dok plod jos nije vidljiv vidljivo je zadebljanje.

    Ako je ajmo rec bila ovulacija kad bi onda mogla radit test? Ili kad bi trebala onda dobit M.? Jel mozda znas to? 

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Norules

    Magica

    Grizli

    Magica koji dan ciklusa ti je? Ili si cekalica?
    Zadnja M. Bila 18.10. Na ultrazvuku bipa 18.12 i to mi rekla? I dala miutrogestan. Pocela sam ga 29.12 pit. 1.1 imala svjetlo roze kapljice u gacicama. Sad sam se sjetila da mi to bila rekla na ultrazvuku.
    Magica popij turu utrica kolko dana ti je receno pa ces vidjet dal ce doc vjestica i da postoji mogucnost trudnoce on ne skodi

    Prvomi rekla 15 dana 2 na dan. I onda mi je rekla ipak 10 dana jer imam zadebljanje maternice. 

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Bilo mi malo cudno sto mi je i davala utrogestan inace mi uvijek davala da M. dobijem Duphaston. U ljekarni kad sam dizala utrogestan sam trazila muzu spraj za nos i rekla mi ako je to za vas a kako vidim trudni ste moram vidjet koje. Jer kao da se te piju u trudnoci.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.