Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • DorisOs

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Da bi stvar bila jos bolja i otkaz sam dobila 😢
    Trebam li sada ici na neke pretrage da se utvrdi zbog čega je došlo do biolem.? I znači li to da su i ostali smrznuti embriji loši i da će tako završiti?

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Dorisos ako ti je vracen embrij u tom stimuliranom ciklusu nazalost dese se biokemijske jer se hormoni malo poremete u stimulaciji i zato nekima vise pase fet radi toga pogotovo jos ako imas svoje redovne cikluse pa ti vrate embrij nakon tvoje ovulacije,znaci prirodnije za tijelo,tako je meni bilo
    Mislim da mozes odmah u fet,samo meni je poslije biokemijske malo kasnila menstruacija,pa se poslije unormalilo
    Koliko god ti je tesko gledaj to kao dobar znak da ce kad tad doc do trudnoce,meni je 4 transfer bio uspjesan,i kazu tako da je 3-4 transfera neki prosjek uspjeha ako ne da se trazi dublje u cemu je problem

  • DorisOs

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Norules hvala puno na informacijama nadam se da cemo imati vise srece sa smrzlicima onda

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    DorisOs žao mi je, samo hrabro dalje, smrzlića imate i ponekad je stvarno veća šansa sa fetom jer tijelo nije pod stimulacijom.Evo da i ja napišem kako nam je bilo u Belgiji na konzultacijama. Predivni doktori i dobra organizacija. Odmah smo dobili dojam da su stručni i da smo dobro odlučili. Obavili smo razg. sa genetičarom i doktorom koji će raditi cijeli proces i dali krv i sada čekamo da oni naprave PGD test da na osnovu njega mogu testirati embrije. To sada traje 2-3 mj. Ako dobijemo zdrav embrij velika je vjerojatnost da se primi, ali su nam male šanse dobiti iz prve zdrave embrije. Vracanje ce biti u sljedećem ciklusu jer kažu tako je veći uspjeh. E sad rekao je doktor da mi daje veliku dozu lijekova baš zbog toga što nam je cilj dobiti što više stanica za analizu. Baš se ne razumijem u lijekove pa ako može komentar: 
    Gonal F 450 IU/0,75 ml 1 kutija
    Gonal F 900 IU/1,5 ml 3 kutije
    Decapeptyl 0,1 mg 2 inekcije
    Cetroide 7 inekc. x 0,25 mg 1 kutija
    Gonal od 2.dana, Cetroide od 7.danaOsim uzv koji ću raditi u prvom dijelu ciklusa kod nas i slati njima sliku i podatke, moram i hormone na 2. i 9. dan vaditi i u roku 1 dana im poslati nalaz. Postoji li mogućnost u Zg u nekoj bolnici da mi odmah budu gotovi nalazi hormona?

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Doris- baš mi je žao. Ja sam ti imala isto biokemijsku u 9.mjesecu. Na VV sam kao i ti... Možeš u FET kad budeš spremna. E, sad oni imaju dvije varijante FET-a. Nekad dobiješ tablete za zadebljanje endometrija + decapeptyl, a nekad samo štopericu. Ovisi o vašem dogovoru. Sretno, mila! 
    Lemon- meni su na VV isti dan gotovi nalazi hormona. Sretno! 😘

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    DorisOs zao mi je... no smrzlici te čekaju i mozda su bas oni dobitni 🤗
    Idemo cure u Novu godinu pune optimizma 👏🏼💓🎉 2019. je nasa!!!

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Drage zene od srca vam zelim sretnu Novu godinu i da ova 2019 bude nasa godina puna pluseva i urednih trudnoca. 

  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Cure sretna vam Nova Godina. Meni nazalost počela tužno.
    Jutros 12dpt test negativan i prilikom brisanja pojavile se dvije kapi krvi. Poslije toga ništa vise. Ujutro vadim betu ali već znam rezultat. Smrzlića nemamo i jako sam tužna 😔

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Cure moje drage, zelim vam sretnu Novu Godinu!!! 😘❤
    Ja sam prekosutra na prvom uzv, molim Boga da bude sve u redu. Sto se tice simptoma, kao da i nisam trudna, tu i tamo me malo zicne dole i to je to i malo malo me bole cice...

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Lilypie

    Cure sretna vam Nova Godina. Meni nazalost počela tužno.
    Jutros 12dpt test negativan i prilikom brisanja pojavile se dvije kapi krvi. Poslije toga ništa vise. Ujutro vadim betu ali već znam rezultat. Smrzlića nemamo i jako sam tužna 😔

    Zao mi je 😕 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.