Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • DorisOs

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Kad sam došla iz bolnice primjetila sam par kapljica svježe krvi pa sam odma išla kod gin na pregled. Na uzv je našao nešto što bi po njegovom bila gestacijska vrecica ali rekao je da je jos prerano i da nista ne mozemo znati u ponedjeljak ponavljam betu pa cemo tek tada vidjeti... 😢😢

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Pošto se vidi nešto onda je to dobar znak jer se inače na ultrazvuku ne vidi ništa kod malih beta. Sretno, draga! Mogu misliti kako ti je. 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Mika- pronašla sam članak koji govori o manjku vitamina D i pobačaju. Citat.: "Iako nikad nisam otkrila uzrok, saznala sam se nevjerovatne stvari zbog kojih se spontani može desiti. Jedna od njih je manjak D vitamina u krvi koji treba da se prekontroliše ukoliko planirate trudnoću. Nizak nivo D vitamina može biti uzrok nemogućnosti začeća, ali i razlog zastoja ploda u razvoju."

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Vaki hvala ti na trudu, bas sam danas kupila d vitamin u spreju i pocela ga uzimati, ne znam da li je to razlog ali svakako nece škoditi.

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Ja takodjer stosta prikupljam informacija jer cu za koji dan u doktora bas cu joj i ja spomenut za vitamin d . Jer imala sam i ja pobacaj pa nije zgoreg da joj spomenem da prekontrolisem i vitamin d. Covjek stvarno ovdje svasta nauci. 

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Mislim da ni nasi ginekolozi ne znaju sve, meni je ovo preporucila doktorica iz privatne klinike u zagrebu koju sam kontaktirala mailom i sad mi je preporucila visoke doze d vitamina da mi vrijednosti sto brze porastu buduci da planiram novu trudnocu, eto, ne znam da li je to stvarno uzrok nasih problema ali kao sto sam vec napisala nece škoditi, a ako mi iduca trudnoca bude uspjesna nitko sretniji od mene.

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Cure stigli moji nalazi s rebra. Sve ok osim cini mi se ANA. Ima li koja isksustva s tim?

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1359

    Prijavi adminu

    Curke evo bliži se prvi mjesec pa se polako pripremam za naš prvi ivf. Zanima me je li koja od vas koristila bolovanje pod šifrom N98 (komplikacije u mpo, iliti 21 dan bolovanja)? Ako da, koji su uvjeti za taj oblik bolovanja? Inaće nebi bježala na toliko bolovanje ali na poslu je stanje užas, svaki dan minimalno 9 sati radnih, skoro svaka subota radna a stres je sve veći..od omalovažavanja, galame, psovanja i iskreno ako nam ovaj prvi ivf ne upali ozbiljno razmišljam da se maknem iz takve firme jer mislim da mi badava sve injekcije, terapije i hodočašćenja po bolnici ako se ne maknem od glavnog stresa.. 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Hrabrica ja sam u svom prvom ivfu bila na bolovanju cijeli mjesec. Od prvog dana pikanja. Pa sve dok mi se hiperstimulacija nije smirila. Dr mpo i ginekolog su me nagovarali nek produzim dok se ful ne oporavim ali sam ja (glupača) jurila na posao. Nikad nisam gledala sifre koje mi pise. Ali imasbpravo biti doma od pocetka do bete. Nadam se da ce ti biti pozitivna i da ces samo produziti.

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Ja sam isto bila citav mjesec od prve injekcije na bolovanju 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.