Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Nisam inace na ovoj temi, ali bih trebala vase misljenje ako ima koja iskustva. Iza sebe imam 2 spontana pobacaja, svi nalazi uredni, jedino vitamin D nesto nizi, doktorica mi je preporucila lux3000 tijekom iduca 4 mjeseca. Ima li koja od cas iskustva s tim i da li bi to stvarno mogao biti uzrok mojih problema

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Sunshine jel muz ima smanjenu proizvodnju spermija?

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Vaki markeri se ponavljaju svakuh godinu dana.
    Sh
    Sunshine uuu bas mu je visok. Najbolje da se ond aopet javi andrologu sa nalazima. 

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Drage moje prvo da vam svima čestitam Božić!Čestitam i vama ostalima na plusićima.Dali ima itko da ide na firule  na humanu?

  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Svako jutro ustajem kao vampir u 5h.
    Danas tek 8dpt.... dani kao godine.
    Vise nemam nikavih simptoma osim onih koje pripisujem utrogestanu a to su pustošenje frižidera i bolne grudi. Nisu nešto narasle ali si bolne.
    Primjetila sam zadnjih dana nekakve točkice boje bijele kave. Negdje sam čitala da to zna utric oštetiti cerviks?

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Kengurica, ma ima oligoasthenozoospermiju, ali baš žestoku. Brisevi su nam ok, nema nikakvih bakterija, mora još ultrazvuk napraviti. Popio je turu profertila, kod škvorca će 14.1. napraviti spermiogram pa ćemo vidjeti jel se što popravilo..ali ne vjerujem da će biti bolji nakon što sam vidjela ovaj fsh. I testosteron mu je pri donjoj granici. 
    Grizli, hoćemo, ali tek je naručen 18.3. za ultrazvuk pa onda kod androloga. Ubija to čekanje, zadnji termin smo čekali 2mj.

    ja '92. mm '82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • DorisOs

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Drage moje pomozite mi, danas sam vadila betu nalaz je 22 što odgovara 1. tjednu gestacije, prvi pozitivan test bio je 24.12. Moje mišljenje je da je implantacija bila 21.12. naravno to ne mogu sa sigurnošću znati ali po bolovima i svemu bih tako rekla. Transfer je bio 13.12. dvodnevni embrij. Jel ta beta okej ili to nece biti dobro? Ja sam nekako očekivala veću betu i ovo me sad brine

  • zlatica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    DorisOs, ne bih te htjela plasiti i od srca se nadam da ce se beta krenuti duplati, ali ja sam prosli postupak imala slicnu situaciju. 11dnt blastice beta 35, da bi 15dnt pala na 5..bila je biokemijska..Ako je test uhvatio plus prije nekoliko dana morala je beta biti visa..Jesi li danas ponavljala test? Drzim fige da ti bude sve u redu, al u nasim situacijama nazalost moramo biti spremne na sve ishode..

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Mika- ne bih rekla da dolazi do pobačaja zbog vitamina D. Znam da je on važan za kvalitetu jajnih stanica pa bi laički bilo čak i moguće da trudnoća propadne zbog lošije kvalitete, ali nekako mi je to long shot. 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Doris- draga moja, držim ti fige. Nadam se da će tvoj scenarij biti bolji od mog... Ima urednih trudnoća i kod početnih malih beta, ali ne baš puno pa ti želim sreću do neba. Drži se draga! 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.