Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    ninna1804

    Mtk39cestitam!! Predivne vijesti!!!! Ja cekam betu u ponedjeljak, 13 dnt….
    Malagarava ja imam dijagnozu PCOS… Dugi ciklusi oduvijek, veci od 40 dana, AFC 33 (3 dan ciklusa), AMH 67. Uglavnom, krenuli s vrlo niskom stimulacijom, malo ju povecavali, ali sve jako oprezno da ne odem u hiper….na kraju, 13 folikula, 8 oplođenih, 6 blastica….4 smrzlica, a za dvije blastice cekamo betu 😉😘😘

    Ja nikad dosad nisam imala problema ciklusi 28 dana tocni u dan u 9 mj odradim stimulaciju sad u 12mj po njoj kao da imam policisticne jajnike pa mi je nejasno odkud to sad moze li biti razlog stimulacija to mi je nejasno nikad nisam imala problema sa tim. Jos jednom cu ti pozeliti veliku betu od srca 

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Malagarava - nemoj se uopće obazirati na to. Meni je jedan ginekolog rekao, nakon što sam već 3 godine bila u MPO vodama, da imam polic. jajnike. Izbezumila sam se, krenula proučavat tematimu i onda isti doktor (za mjesec dana) pita tko je napisao tu glupost da imam policisti. jajnike!? Eto, pa sad ti meni reci je li to normalno!? 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Nikita Vaki hvala vam veliko na odgovorima. To mi je bas danas bio veliki upitnik odakle sad policisticni jajnici do nazad tri mjeseca sve super bilo. Da ne pricam o tome kako mi uopce nije posvetila vremena vec dugo ona mi zivce kopa ali kontam oticu jos ovaj put kod nje jer ona mi je vodila trudnocu kontam zna citav slucaj od pocetka i tako. Stigao mi nalaz phd kaze nista ovdje ne pise bitno i cak u toj trci sam je zaboravila pitat za trombofiliju uzas nikad se vise ja i ona necemo sresti. A cula sam se mailom sa ovim mojim u Splitu rekli su i oni da to moze biti od stimulacije. Mislim kako tako lupetaju dijagnoze 

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Malagarava to ti je soc. ginekologinja? Ja iskreno kontam da žene koje su duze u MPO vodama znaju vise od njih. Nekako sto se vise uključujem u to, shvacam koliko oni bas i nisu najupućeniji u MPO. Nekad imam osjećaj da svom soc.gin. moram crtat neke stvari, a tek sam na pocetku. 

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Blacky89

    Malagarava to ti je soc. ginekologinja? Ja iskreno kontam da žene koje su duze u MPO vodama znaju vise od njih. Nekako sto se vise uključujem u to, shvacam koliko oni bas i nisu najupućeniji u MPO. Nekad imam osjećaj da svom soc.gin. moram crtat neke stvari, a tek sam na pocetku.

    Jest to mi je soc.ginekologinja . Ma mislim neznam bas sam ostala bez teksta na to lupanje dijagnoza. I jos je pitam dali moze biti od stimulacije jer upucena je da sam bila u postupku i ona suti   . Mislim neznam evo sta reci osim da sam danas zavrsila s njom za sva vremena . 

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Hvala veliko  . 

  • Bluebird

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    ninna1804

    Bluebird hvala ti puno… Danas je 6. dnt, test cu vjerojatno napraviti za vikend jer necu izdrzati 😄😄 a za betu moram vidjeti jel rade na Badnjak ili ce mi reci da dođem poslije Bozica…. Cestitam ti na trudnoci, nek bude prava skolska!!!! 😘😘

    Hvala ti, sutra mi je prvi pregled uzv, sad me vec lagano vata muka... oce li biti sve kako triba...

  • Bluebird

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    ivy001

    Mtk39

    Nikitta kao da si znala koji je dan danas 😁 e pa cure moje drage imam lijepu vijest, danas je 13dt i beta je 465,60 😊
    U soku sam cijeli dan, jos ne vjerujem. Bogu dragom hvala, toliko sam se molila 🙏. Nadam se da ce se lijepo duplati i da ce i dalje bit sve u redu.
    Cestitam samo polako i sve ce biti super 😘🤗

    Čestitan draga, sad neka se lipo dupla i idemo dalje... sa skoro istim terminom poroda 🤣

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Mtk39

    Nikitta kao da si znala koji je dan danas 😁 e pa cure moje drage imam lijepu vijest, danas je 13dt i beta je 465,60 😊
    U soku sam cijeli dan, jos ne vjerujem. Bogu dragom hvala, toliko sam se molila 🙏. Nadam se da ce se lijepo duplati i da ce i dalje bit sve u redu.

    Prekrasno čestitam!!!!

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Za sve koje se spremaju za histeroskpoiju evo da podijelim moje iskustvo. Bila sam u Vinogradskoj. Radili su dijagnosticku histeroskpiju. Anestezija je bila opca. Nakon posupka nista me nije boljelo. Malo sam krvarila taj dan. Drugi dan se ide doma iz bolnice. Svi su jako ljubazni i susretljivi. 
    Posto je nalaz uredan sad smo opet na pocetku. Cekamo jos karigram u 1 mj. Ostali nalazi svi stizu i svi u dobri.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.