Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bluebird

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    DorisOs

    Hvala vam sto ste me primirile 😊 stvarno ne pratim znakove ni simptome samo sam se zabrinila nisam znala jel to normalno ili ne.
    MojeSve i ninna1804 drzim vam fige da budu velike betee ❤

    Ja sam od punkcije pa sve do prije par dana imala jake grceve i bolove... uglavnom, ako su jako natekli jajnici i ako je bila malo jaca stimulacija, to je kao normalno... dok god je izdrzivo, drzi se! Ja sam test radila na 8. dnt i bio je pozitivan, pa me poslalo vaditi betu dosta ranije, 4 dana ranije...

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Bluebird hvala ti puno... Danas je 6. dnt, test cu vjerojatno napraviti za vikend jer necu izdrzati 😄😄 a za betu moram vidjeti jel rade na Badnjak ili ce mi reci da dođem poslije Bozica.... Cestitam ti na trudnoci, nek bude prava skolska!!!! 😘😘

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Ja sam ih pila, ali mi nisu pomogli kod tzv. endometrioze. Tek kad sam pila kontracep. onda se smanjila i nestala.. Držim fige da tebi pomognu. 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • medi89

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Cure molim Vas ako znate gdje u BiH Iili RS imaju ovi lijekovi ili ako ima jef ici cu i u Hrtvatsku...ulazim u postupak sledeci mjesec pa mi treba:CETROTIDAE 0,25 5 AMPULA
    MERIONAL 0,75IJ 30 AMPULA
    OVITRELLE 250 MCG
    FEMARA 1 TABLA
    Molim curke koje su radile ako je nekoj ostalo da moze prodati ako je povoljno ili one koje znaju gddje ima za kupiti :)

    Želim male bebane <3 <3 <3

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Medi- ja ne kupujem lijekove jer ih dobivam u klinici pa ne znam odgovor, ali imam klomifene ako ne nađeš femaru. Sretno! 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Medi- ja ne kupujem lijekove jer ih dobivam u klinici pa ne znam odgovor, ali imam klomifene ako ne nađeš femaru. Sretno! 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    medi89

    Cure molim Vas ako znate gdje u BiH Iili RS imaju ovi lijekovi ili ako ima jef ici cu i u Hrtvatsku…ulazim u postupak sledeci mjesec pa mi treba:CETROTIDAE 0,25 5 AMPULA
    MERIONAL 0,75IJ 30 AMPULA
    OVITRELLE 250 MCG
    FEMARA 1 TABLA
    Molim curke koje su radile ako je nekoj ostalo da moze prodati ako je povoljno ili one koje znaju gddje ima za kupiti :)

    U principu može ti ih svaka ljekarna naručiti, cijene su više manje iste barem u Hrvatskoj.Ja sam naručivala dan unaprijed točno količinu koja mi je trebala jer je sve to skupa jako skupo.

  • medi89

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Jako su sretni oni koji ne plaćaju ni postupak ni lijekove, postupak u klinici za koju sam se odlučila je 2000 eur a lijekovi u BIH su 1000 eur... jako sam uznemirena jer bas je sve skupa preskupo da znam da ce uspjeti ne bih se brinula nikako je rnije mi zao ali ako sve skupa propadne onda je bas i razočarenje a i finansijski jako puno :(

    Želim male bebane <3 <3 <3

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Joj ja sam iz BIH i zvala sam da vidim koliko u ljekarnoj kostaju inekcije da usporedim sa HR jer sam ja u HR radila postupak nesjecam se tocno koliko mi je rekla ali znam da je to bilo tu tako nesto po sjecanju pa sam ja kupovala inekcije gdje sam i radila u klinici 

  • medi89

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Nikkita uzasno je sve ovo...koliko jedna zena prepi u svemu ovome i kos to kaze još do bankrota dođes u BiH lijekovi kostaju 1000 eur u Srbiji sam našla 700 eur , u Siklošu u Mađarskoj 480,00 eur je 30 kom merionala ili ti menopura i citrodae je negdje oko 40 eur po komadu ma uzas i sve na to moze da ne uspije,,,ja sam imala prirodnu trudnocu ali nazalost spontani i sve mi nalazi ok doktorica kaze da su veliki izgledi ali nikad se kaze ne zna...jako se bojim i mislim da je to jedan veliki stres sve skupa, a curke koje su kupovale i gdje ima povoljnije ako im nije problem neka napišu veliku uslugu ce mi uciniti...sta vise ako neko iam na prodaju po nekoj normalnoj cijeni , hvala vam unapriejd <3

    Želim male bebane <3 <3 <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.