Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    I hvala svima na 🤞🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼 trebat ce🙈 zadnja 2 dana sam dusu isplakala pa se nadam da barem tamo necu imati ispad kako god da bude 😂

  • DorisOs

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Mtk39 cestitaaam!! Bas mi je dragooo 😊😊 drzim 🤞 da sad sve bude savrseno i da uzivate 😊
    Moja beta je za 9 dana to ce biti 15dnt i ne mogu docekati svi smo pozitivni i nadamo se da ce biti velika 😊

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Cure moje bila na pregledu poslije ove menge koja je dosla iza pobacaja . Kaze sve je ured. Sve se ocistilo . Pitala kad cu opet u postupak. Endometrij je trolinijski. Samo mi kaze malo mi idu jajnici da su policisticni rekoh odkud sad to ja nikad nisam imala policisticne jajnike kaze ma sve je ured. Kazem ja moze li bit od stimulacije jer sam bila u postupku ona suti. Posto vi imate vise iskustva i znanja od mene mozete li mi vi rec dali je mogla stimulacija utjecat na to . U biti ni neznam sta su policisticni jajnici morat cu iscitat 

  • medi89

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Mtk39

    Moram priznati da mi je ovih 13 dana bilo tesko, znate i same kako je cekati. Stalno sam visila na forumima od transfera do bete i trazila simptome, izludila samu sebe jer ama bas nikakvih simptoma nisam imala. A pored svega da vam ne pricam kakvih sam jos stresnih situacija imala i stvarno sam mislila da od ovoga puta zbog toga nece bit nista.


    čestitam i osjecam tvoju srecu <3....da nas uskoro ovdje puno bude koje cemo redati i duplati bete :)660 eur sma nasla lijekove u Mađarskoj pa ako nekoj bud etrebalo dat cu i informacije i gdje :)....mada nadam se da nece nikom zatrebati, gledamo se cure :*

    Želim male bebane <3 <3 <3

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Bravo za betu! Eto, a oni su ti govorili da odustaneš. Fino sam ti već tada rekla da pričaju gluposti! Baš mi je drago da si dokazala drugačije! ❤️

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Nika5555

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Mtk39 ma bravo generacijo moja,cestitke,a u kojoj si ti klinici,ne mogu sve pohvata jbg

    Ja 79.godiste, AMH bio7,u dvije godine pao na 2, bez jednog jajovoda,ostalo ok
    Mm 83.godiste,asthenoozoospermiaPokusavamo 3 god.
    2018 prvi postupak Vuk vrhovec,bez transfera, drugi posupak,beta 0
    Otkriven hydrosalpinx,laporaskpska operacija,uklonjen lijevi jajovod
    2019/2020 poliklinika Skvorc, dva prirodna,dva stimulirana,beta 0
    16.08. Planirana oplodnja doniranom js

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Mtk cestitke od sveg  💓
    Cure ja sam bila danas na dogovoru.. trazila sam ga hsg i test za trombofiliju... i slozio se je sa hsg posto je spermio ok sad... za trombofiliju je rekao da ne treba ali ako zelim da ce napisati da mi daju uputnicu..
    Pitala sam i za histeroskopiju ali je rekao da se sa tim jos ne opterecujem jer da nesto je bi se vidjelo na uzv..
    Pitala sam ga za kvalitetu stanica ali je rekao da nema nista za to.. da sve sto mi zapravo mislimo da ce nam pomoci nece... da rijetko kome pomogne.. ja sam ga ubiti htjela pitati da mi pretragu da da napravim ali nije on skuzio.. no dobro obaviti cu ovo dvoje i nadati se da ce biti sve oke pa tko zna mozda nam uspije.. u 3 mj sam upisana za ljekove

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Mtk39 cestitam!! Predivne vijesti!!!! Ja cekam betu u ponedjeljak, 13 dnt....
    Malagarava ja imam dijagnozu PCOS... Dugi ciklusi oduvijek, veci od 40 dana, AFC 33 (3 dan ciklusa), AMH 67. Uglavnom, krenuli s vrlo niskom stimulacijom, malo ju povecavali, ali sve jako oprezno da ne odem u hiper....na kraju, 13 folikula, 8 oplođenih, 6 blastica....4 smrzlica, a za dvije blastice cekamo betu  😉😘😘

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Nika5555

    Mtk39 ma bravo generacijo moja,cestitke,a u kojoj si ti klinici,ne mogu sve pohvata jbg

    Cito

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    ninna1804

    Mtk39cestitam!! Predivne vijesti!!!! Ja cekam betu u ponedjeljak, 13 dnt….
    Malagarava ja imam dijagnozu PCOS… Dugi ciklusi oduvijek, veci od 40 dana, AFC 33 (3 dan ciklusa), AMH 67. Uglavnom, krenuli s vrlo niskom stimulacijom, malo ju povecavali, ali sve jako oprezno da ne odem u hiper….na kraju, 13 folikula, 8 oplođenih, 6 blastica….4 smrzlica, a za dvije blastice cekamo betu 😉😘😘

    Sretno u ponedjeljak! ❤
    Ja ujutro ponavljam betu, samo da bude lijepo poduplana...

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.