Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • medi89

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Vaki

    Medi- ja ne kupujem lijekove jer ih dobivam u klinici pa ne znam odgovor, ali imam klomifene ako ne nađeš femaru. Sretno!

    Odakle si mila ti pa ne kupujes lijekove u nas u BiH TO NE POSTOJI :(

    Želim male bebane <3 <3 <3

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Medi - tako je kako ti je Nikitta napisala. U Hrvatskoj imaš pravo na 6 besplatnih postupaka, od toga 2 moraju biti prirodna, a 4 stimuliranja. Barem nešto za razliku od BiH . Baš mi je žao što je kod vas još gore nego kod nas. Na žalost, mnogima ni ovih 6 nije dovoljno da ostvare trudnoću pa mogu misliti kakav je osjećaj kad moraš odmah skupljati lovu ako želiš dijete. 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Imam pitanje,stiga s mi je nalaz hormona .Znači unazad šest mjeseci fsh je bio 8.5 lh 6.9 estradiol 190.Danas nalaz fsh 7.6 lh 3.7 estradiol 290.Ovo mi je četvrti put u dvije god da radim hormone i uvijek su bili isti osim ovih sada.Šta vi mislite, jel' to uredu?I zašto sad odjednom ta promjena?

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Svaki put vađeno na 3dc? Ha gle, ako si u postupcima, logično je da FSH šeta. Meni je bio jednom 8, a nakon postupka 12 😬 Dr. mi je rekao da je to od stimulacije, ipak primamo gonadotropine, lijekove u kojima je mješavina LH-FSH, svašta nešto.

    Uvijek 3 dan ciklusa, nisam trenutno u postupku, bila sam ovo ljeto sada ću u prvom opet Čudan mi je taj estradiol,sad čitam po netu da ne valja visok.Mislim u referentnim je vrijednostima, ali za 100 veći od prošlog puta.Jeli to bitno uopće?28 idem na humanu sa tim nalazom da mi dr odredi lijekove za postupak u prvom mjesecu .

  • ivy001

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Nikitta

    U HR kad ideš na postupke u bolnice preko zdravstvenog (HZZO) ne plaća se ništa. Lijekove dobijamo tamo na licu mjesta. Koliko znam Vaki je isto preko HZZO u Merkuru, ja sam u Petrovoj.

    Nikitta kod kojeg si liječnika u Petrovoj?

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Nikitta kao da si znala koji je dan danas 😁 e pa cure moje drage imam lijepu vijest, danas je 13dt i beta je 465,60 😊 
    U soku sam cijeli dan, jos ne vjerujem. Bogu dragom hvala, toliko sam se molila 🙏. Nadam se da ce se lijepo duplati i da ce i dalje bit sve u redu.

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Moram priznati da mi je ovih 13 dana bilo tesko, znate i same kako je cekati. Stalno sam visila na forumima od transfera do bete i trazila simptome, izludila samu sebe jer ama bas nikakvih simptoma nisam imala. A pored svega da vam ne pricam kakvih sam jos stresnih situacija imala i stvarno sam mislila da od ovoga puta zbog toga nece bit nista. 

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Mtk39 čestitam!!! 👏🏼💓🤰

  • ivy001

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Mtk39

    Nikitta kao da si znala koji je dan danas 😁 e pa cure moje drage imam lijepu vijest, danas je 13dt i beta je 465,60 😊
    U soku sam cijeli dan, jos ne vjerujem. Bogu dragom hvala, toliko sam se molila 🙏. Nadam se da ce se lijepo duplati i da ce i dalje bit sve u redu.

    Cestitam samo polako i sve ce biti super 😘🤗

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Blacky89

    Mtk39 čestitam!!! 👏🏼💓🤰

    Hvala Blacky89 😘❤
    Ima li koja cekalica? Tesko je sve popratiti. U svakom slucaju svima zelim puno puno srece! I dalje vam se javljam, tko zna kako ce ovo sve ispast. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.