Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Snjeska jesam li dobro shvatila, ti nisi ni do pozitivne bete dosla?

  • Snjeska

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Grizli

    Snjeska zao mi je zbog ovog neuspjeha. Vjerujem da je teško kad ti vrate 3 a ni jedan se uspije. Al nemoj gubiti nadu. Moja jedna draga poznanica je sa 40 bila u postupku zadnjem i nije im uspjelo s time da su 2 put isli privatno u sloveniju, na kraju odlucili posvojiti, godinu dana se zezali oko toga i taman kad im je stigla u kucu djevojcica koju su posvojili sazna da je zatrudnila spontano. Dakle moguce je zatrudniti sa 40+ i djecak joj je sad savršeno zdrava i lijepa bebica od par mjeseci. Tako da od sveg srca ti zelim da i ti uskoro ugledas pkusic, veliku betu i cujes srceko koje ce kucat jos duuugo duuugo u tvom životu. Kakvi su ti nalazi tebi i suprugu? Jesi probala sa akupunkturom?

    Hvala utjesila si me malo al biolog kaze nije kvaliteta stanica ..a st a mi preporucujete di da idem preko hzzo..
    Ah nalazi hormona okej on ima astenozospermiju manje pokretnih ali icsi dode do oplodnje ono sto je da valjda stane sa razvijanjem to znaci kvaliteta  stime da ja prije 12 godina sam spontano ostala trudna pa 2012 .odem na vv insjemenacijom ostanem trudna i u 10 tj.prestane srce kucati tako da valjda je vec tada bila kvaliteta...a imala 34 god..i mislila desit ce se kad ono izgubi godine.

  • Snjeska

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Mtk39

    Snjeska

    Pozdrav svim trudnicama i onima koji ce postati .opet sam bez uspjeha 3 embrija vratili i nijedan se nije primii ocito su moje godine u pitanju….dodem do transfera imam jajnih stanica a ocito stanu u razvijanju .bila sam privatno ivf centar vec sam se funancijski iscrpila..imam jos pokusaja u drzavnom al neznam kuda bila sam na vv i nije doslo do transfera. I bila sam razocarana..ima li koja zena da jre ostala trudna u 40 tim ima li nade
    Evo ja sam tvojih godina, sad cu brzo napunit 40. Meni je ovo prvi postupak i vracena su isto 3 embrija, beta odlicna, sad cekamo prvi uzv. A sad, kako ce se sve dalje razvijati to samo Bog dragi zna.
    Ne mislim da su godine u pitanju, jer evo cure ovdje znaju, vec sam pisala kako me je doktor odmah u startu prekrizio, sto zbog godina sto zbog niskog AMH. A evo vidis da je sve moguce.

    Od srca ti zelim trojke sa srecom..mozda ja previse zelim mozda je nesto drugo uzrok..neznam ...pa neznam di si ti u postupku . meni je biologica lana kod dokt lucingera rekla da su losije kvalitete stanice ..ja ih imam, u prvom ivf dobila 12 st...od toga 5 embrija ..2 morule vratili nista ....onda u 10 mj..fet dvije odlicne blaszice i opet nista ...i sad 3 dan jedan odlivan dva vrlodobra i nista....a amh mi je bio u 1mj.11.9..proizvodim stanice al kvaliteta losa da .ja sam rekla da neodustajem dok god imam stanica samo moram poraditi na kvaliteti..uzela sam maca prah...i infolic uz druge vitamine   to sam cula da je dobro... opet neko uspije od prve neko nakon 10 tog puta valjda je takva sudbina....na vv imam lose iskustvo dobila sam 6 stanica nijedna se nije oplodila a po spermiogramu su trebali ici icsi a ne klasicnim a i bemfolu sam imala ona bas ne reagira i lose stanice   ovdje sam na gonalima i dodem do transfera al od bete ni a....savjetujte me da probam opet gore ili negdje drugdje 
    .pa cu opet pokusati privatno kad ispucam...pokusaje.

  • Snjeska

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Mtk39

    Snjeska jesam li dobro shvatila, ti nisi ni do pozitivne bete dosla?


    2012.prvi put insjemenacija tad nisam ocekivala a beta prva 1299...medutim zavrsila u 10 tj..samo tada pozit..beta i testovi..

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Snjeska joj bas se mučiš vec godinama vidim. Uh! Za kvalitetu je tocno da je inofolic dobar. Jesi radila kad histeroskopiju maternice mozda se plod ne imolantira dobro pa tu nastaje problem. Za kvalitetu stanica dobro je uzimat vitamine D, E, A i C. Treba cinka, selena i joda. Andol 100 ili aspirin za povecanje prokrvljenosti. Citala sam i dhea-s tablete iako kod nas se ne prodaju neki gin ih preporuce neki ne, ja osobno sam se odlucila da cu ih uzimat jer mi je dhea-s nizak. Folna kiselina. Pretopstavlnam da su ti hormoni, njihovi omjeri, stitnjaca i sve to uredno. Jesi radila trombofiliju? Sa muzevom dijagnozom svakako treba icsi po meni, s obzirom na dijagnozu i godine, a ne prepustat da se sami oplode. Iskoristi na hzzo sto imas, a sad za kliniku ne znam ti rec jer ja sam u Rijeci jer nemamo bas izbora kao u Zg. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Cure, koje sve pretrage mogu traziti nakon neuspjelog ivf. Kod nas je 'idiopatska neplodnost', pod navodnicima jer za mene to znaci da se netko nije potrudio naci problem.Histeroskopija? Sto vi mislite koji bi bili sljedeci koraci

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    MojeSve koliko neuspjelih ivf? I sto si do sad radila od pretraga

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    MojeSve iskreno mi je zao 😢😢 nije ni kod mene nista bolja situacija, jutros 11dnt negativan test, a i menga lagano dolazi..... 😢😢😢😢😢

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Bluebird predivne vijesti, cestitam!!!! Drzim fige za 9 uspjesnih, zdravih i blagoslovljenih mjeseci 😘😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Grizli

    MojeSve koliko neuspjelih ivf? I sto si do sad radila od pretraga

    Sve one standardne da bi uopce mogla na ivf. I sve je bilo u redu. Ovo mi je 1.
    Od jucerasnje tuge i jada sam dosla do ljutnje jer su me uvjeravali kako cu odmah ostati trudna. Vratili 2 embrija, jedan 10stan.i izvrstan drugi je mislim 6stan.i oni meni cak mogucnost blizanacke trudnoce spomenuli, a na kraju 0

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.