Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Od transfuzijskih pretraga jedino PAI1 pise heterozigot 4g/5g ostalj svi normalni. Sad dal to nesto znaci pojma nemam.

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Stigao nalaz, beta je 1164 😘

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Mtk odlicna beta!!

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Bluebird

    ninna1804

    Bluebird hvala ti puno… Danas je 6. dnt, test cu vjerojatno napraviti za vikend jer necu izdrzati 😄😄 a za betu moram vidjeti jel rade na Badnjak ili ce mi reci da dođem poslije Bozica…. Cestitam ti na trudnoci, nek bude prava skolska!!!! 😘😘
    Hvala ti, sutra mi je prvi pregled uzv, sad me vec lagano vata muka… oce li biti sve kako triba…

    Uhh, mogu mislit kako ti je. Sretno sutra, neka bude sve u redu😘❤

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mtk super beta! Cestitam i sretnu trudno u ti zelim. 
    Joj bilo je cura koje sutra vade betu jel da? Sretno i vama. 
    Aaaari ti imas ko i ja trombofiliju. Meni je preporuka hematologa prije prvog ivf bila andol 100 stalno uzimat. Heparin eventualno ako vide da ima potrebe nakon potvrdjene bete. Za sad je takvo mišljenje hematologa za tu mutaciju u mom slucaju. Iako trazim i drugo misljenje trenutno pa cu vidjet. 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Idem u 1 mj kod dr u Vinogradsku pa cu tamo i njega pitati sta on misli. Mozda se prebacimo kod njih ako budemo mogli. Za sad imam samo pozitivna iskustva pa cemo vidjeti.  Koliko god mi je utjeha sto je sve u redu s maternicom tolko je opet koma sto ne znamo koji je problem. Cekam jos neke nalaze s rebra , a iskreno ne razumijem se bas u ove koje su nam.poslali ali su u granicama pa mi se onda.cine.ok.

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu
  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Imunofenotipizacija limfocita periferne krvi

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Koliko sam shvatila to su NK stanice.

  • Bluebird

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    MojeSve sritno ujutro 😘😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.