Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nikita osjecam se prozvanom... 🤔🤔🤔 Nisam iskreno uopce cula za ovo do sad, al isla sam provjeriti o cemu se radi.
    Radi se o pretrazi za imunitet i kod sumnje na neke bolesti i stanja. Sniženi postotci CD3+ stanica nađeni su u slijedećim uputnim dijagnozama: hipogamaglobulnemija, kolagenoza, Morbus Waldenstrom, Morbus Behcet, stanje poslije paraidektomije i folikulitis, dok su povišene vrijednosti nađene u multiple sklerozi, bolest mačjeg ogreba i vasculitisu, te kod leukopenije (lypmhadenopathia) i bicitopenije na gornjoj granici normale. Cd56 povezan je sa trombocitopenije i recidivirajuceg herpesa. CD3 su biljezi za T-limfocite, a Cd56cd3 su nk stanice. U principu nalaz ti je uredan i ne mkras se time zamarati. Uglavnom do porasta ili pada tih stanica dolazi zbog nekih bolesti i stanja, a onda zbog toga nase tijelo moze ima obrambeni mehanizam protiv te bolesti a sami time i protiv nasih embrija. Sorry nisam stigla detaljije pogledat ove bolesti koje su navedene dal koja ima jos kakve simptome ili povezanosti sa neplodnoscu al budem cim se docepam svog laptopa. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Bluebird

    MojeSve sritno ujutro 😘😍

    ❤️❤️🤞🏼🤞🏼 Javim se

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Grizli

    Nikita osjecam se prozvanom… 🤔🤔🤔 Nisam iskreno uopce cula za ovo do sad, al isla sam provjeriti o cemu se radi.
    Radi se o pretrazi za imunitet i kod sumnje na neke bolesti i stanja.Sniženi postotci CD3+ stanica nađeni su u slijedećim uputnim dijagnozama: hipogamaglobulnemija, kolagenoza, Morbus Waldenstrom, Morbus Behcet, stanje poslije paraidektomije i folikulitis, dok su povišene vrijednosti nađene u multiple sklerozi, bolest mačjeg ogreba i vasculitisu, te kod leukopenije (lypmhadenopathia) i bicitopenije na gornjoj granici normale. Cd56 povezan je satrombocitopenije i recidivirajuceg herpesa. CD3 su biljezi za T-limfocite, a Cd56cd3 su nk stanice. U principu nalaz ti je uredan i ne mkras se time zamarati. Uglavnom do porasta ili pada tih stanica dolazi zbog nekih bolesti i stanja, a onda zbog toga nase tijelo moze ima obrambeni mehanizam protiv te bolesti a sami time i protiv nasih embrija. Sorry nisam stigla detaljije pogledat ove bolesti koje su navedene dal koja ima jos kakve simptome ili povezanosti sa neplodnoscu al budem cim se docepam svog laptopa.

    Tocno to sam i ja citala. Isla sam na Rebro vaditi vise toga. Ali taj je prvi nalaz dosao. A rekli su mi da ce tek sljdece godine osvi biti gotovi. Tami sam vadila : Nk stanice, ANA, i antikardiolipinska antitijela. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Negativan 😭😭😭😭

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Grizli pa kad si ti duboko u tome, i znam da si puno istraživala. ☺️ znala sam da ćeš ti dati dobru info! Bogu hvala sve joj je OK, samo da, onda je sve samo pitanje embrija i malo sreće. Ne znam je li gore imat ili nemat dijagnozu.Meni stigao jutros ponovljeni nalaz TSH, nakon uzimanja 12.5 mcg dnevno 3 mjeseca, TSH mi je skočio na 3,4 😭 Onak, zakaj?! Osim kaj sam pod stresom abnormalno… bio mi je 2.7 i uvijek mi se kreće oko 2 u zadnje dvije godine. Baš me sad to ispizdilo. Prestala sam s terapijom jer nisam u postupku, i jer pijem Duphastone, ma joj, bla. Prepustit ću se blagdanima, opuštanju, a TSH neka se šiša.

    Ja sam pocela u zadnjem fetu uzimatu jacu dozu eutiroxa  I nalaz 1.97 a bio mi je stalno oko1.5. Tko bi to znao. 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    MojeSve

    Negativan 😭😭😭😭

    Koji dan ti je od transfera? Mozda je prerano

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    10.dnt, vadila betu

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    MojeSve

    10.dnt, vadila betu

    Žao mi je. Nažalost, velika većina nas ovdje zna kako ti je. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    MojeSve zao mi je! Drzi se... Aaaari meni isto ana mora doci tek u novoj godini 1-2 mj su rekli. Dosta s e čeka te imuno nalaze. Samo sta Rijea ima glupo jer ne šalje ako je netso vec gotovo koliko sam skuzila nego svi nalazi cekaju da sve obrade sto je na tu uputnicu vadjeno. 

  • Bluebird

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    MojeSve

    Negativan 😭😭😭😭

    Bas mi je žao 😥 drzi se draga

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.