Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bluebird

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Cure, obavljen pregled. Dvi gestacijske, dvi zumanjcane... jedna 1 mm manja... za 3 tjedna ponovo pregled... boze moj...

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Pa ni ne mogu biti iste, to će se sve ispraviti. Ne brini. Sve će biti o.k.!
    MojeSve-ljubim!
    Nikitta-pa od kud sad to? Sad se bojim da će i meni tako... 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Grizli pa kad si ti duboko u tome, i znam da si puno istraživala. ☺️ znala sam da ćeš ti dati dobru info! Bogu hvala sve joj je OK, samo da, onda je sve samo pitanje embrija i malo sreće. Ne znam je li gore imat ili nemat dijagnozu.Meni stigao jutros ponovljeni nalaz TSH, nakon uzimanja 12.5 mcg dnevno 3 mjeseca, TSH mi je skočio na 3,4 😭 Onak, zakaj?! Osim kaj sam pod stresom abnormalno… bio mi je 2.7 i uvijek mi se kreće oko 2 u zadnje dvije godine. Baš me sad to ispizdilo. Prestala sam s terapijom jer nisam u postupku, i jer pijem Duphastone, ma joj, bla. Prepustit ću se blagdanima, opuštanju, a TSH neka se šiša.

    Nikita mislim da nebi baš smjela prekidati terapiju vezano za tsh.Barem se konzultiraj sa endokrinologom.Ja sam na bromergonu zbog prolaktina, nevezano za postupak.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Bluebird cestitam pa to su sjajne novosgi! 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Bluebird

    Cure, obavljen pregled. Dvi gestacijske, dvi zumanjcane… jedna 1 mm manja… za 3 tjedna ponovo pregled… boze moj…

     cestitke

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    MojeSve

    Negativan 😭😭😭😭

    Zao mi je 😥

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Bluebird

    Cure, obavljen pregled. Dvi gestacijske, dvi zumanjcane… jedna 1 mm manja… za 3 tjedna ponovo pregled… boze moj…

    Boze pomozi! Nek se samo tako nastavi 🙏❤

  • Snjeska

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim trudnicama i onima koji  ce postati .opet sam bez uspjeha 3 embrija vratili i nijedan se nije primii ocito su moje godine u pitanju....dodem do transfera imam jajnih stanica a ocito stanu u razvijanju .bila sam privatno ivf centar  vec sam se funancijski iscrpila..imam jos pokusaja u drzavnom al neznam kuda bila sam na vv   i nije doslo do transfera. I bila sam razocarana..ima li koja zena da jre ostala trudna u 40 tim ima li nade

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Snjeska zao mi je zbog ovog neuspjeha. Vjerujem da je teško kad ti vrate 3 a ni jedan se uspije. Al nemoj gubiti nadu. Moja jedna draga poznanica je sa 40 bila u postupku zadnjem i nije im uspjelo s time da su 2 put isli privatno u sloveniju, na kraju odlucili posvojiti, godinu dana se zezali oko toga i taman kad im je stigla u kucu djevojcica koju su posvojili sazna da je zatrudnila spontano. Dakle moguce je zatrudniti sa 40+ i djecak joj je sad savršeno zdrava i lijepa bebica od par mjeseci. Tako da od sveg srca ti zelim da i ti uskoro ugledas pkusic, veliku betu i cujes srceko koje ce kucat jos duuugo duuugo u tvom životu. Kakvi su ti nalazi tebi i suprugu? Jesi probala sa akupunkturom?

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Snjeska

    Pozdrav svim trudnicama i onima koji ce postati .opet sam bez uspjeha 3 embrija vratili i nijedan se nije primii ocito su moje godine u pitanju….dodem do transfera imam jajnih stanica a ocito stanu u razvijanju .bila sam privatno ivf centar vec sam se funancijski iscrpila..imam jos pokusaja u drzavnom al neznam kuda bila sam na vv i nije doslo do transfera. I bila sam razocarana..ima li koja zena da jre ostala trudna u 40 tim ima li nade

    Evo ja sam tvojih godina, sad cu brzo napunit 40. Meni je ovo prvi postupak i vracena su isto 3 embrija, beta odlicna, sad cekamo prvi uzv. A sad, kako ce se sve dalje razvijati to samo Bog dragi zna. 
    Ne mislim da su godine u pitanju, jer evo cure ovdje znaju, vec sam pisala kako me je doktor odmah u startu prekrizio, sto zbog godina sto zbog niskog AMH. A evo vidis da je sve moguce. 
     

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.