Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Woooow Mtk39, cestitaaaaam 😘😘❤️❤️
    Moja beta u petak, 10.dnt😶

  • Nonina

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Cestitam cure na lijepim betama  a sretno svim cekalicama i curama koje su u postupku. Naravno i nama ostalima koje ceka nadajmo se uspjesna 2019!
    Cure koje ste kod dr Skvorca. Da li imate kakvu informaciju da li ce i u 2019 god imati ugovor sa hzzo? Na stranicama za sada jos nista ne pise. 

    muž-sve ok, ja- odstranjeni jajovodi,niski amh
    1.) polustim.gonal - 1 js ,beta 0
    2. ) prirodni 0 js
    3. ) elonva 2 js , 2 vraćena,beta 0
    4. ) elonva 4 js, sve došle do 3d,ali 5d=1 bl, beta 0
    5. ) puregon , 0 js
    6. ) prirodni 0 js

  • ivy001

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Mtk39Ajme moja intuicija je nepogrešiva! Čestitam draga!!! Sad sve one priče o tvojim nikakvim šansama neka kače mačku o rep 😍 Neka se sve lijepo dupla i samo hrabro dalje! ❤️
    Ivy001 kod Pavičić Baldani. A ti?
    Perla za estradiol je isto očekivano da se povisi od stimulacije koja može utjecati na hormone još 3 do 6 mjeseci nakon postupka. Najbolje da vidiš s liječnikom, no vjerujem da nemaš razloga za brigu.

    Ja kod Lane Škrgatić ali razmišljala sam promijeniti  kod prof. Vrčić 

  • Nika5555

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Nonina

    Cestitam cure na lijepim betama a sretno svim cekalicama i curama koje su u postupku. Naravno i nama ostalima koje ceka nadajmo se uspjesna 2019!
    Cure koje ste kod dr Skvorca. Da li imate kakvu informaciju da li ce i u 2019 god imati ugovor sa hzzo? Na stranicama za sada jos nista ne pise.

    Ja sam se danas cula s njim da se narucim u 1 mj posto taman ciklus pada bas oko blagdana pa mi je rekao da su do 12tog na godisnjem i da ipak provjerim na stranici njegovoj jesu li produzili ugovor

    Ja 79.godiste, AMH bio7,u dvije godine pao na 2, bez jednog jajovoda,ostalo ok
    Mm 83.godiste,asthenoozoospermiaPokusavamo 3 god.
    2018 prvi postupak Vuk vrhovec,bez transfera, drugi posupak,beta 0
    Otkriven hydrosalpinx,laporaskpska operacija,uklonjen lijevi jajovod
    2019/2020 poliklinika Skvorc, dva prirodna,dva stimulirana,beta 0
    16.08. Planirana oplodnja doniranom js

  • Nonina

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Hvala Nika, znaci jos cekamo . 

    muž-sve ok, ja- odstranjeni jajovodi,niski amh
    1.) polustim.gonal - 1 js ,beta 0
    2. ) prirodni 0 js
    3. ) elonva 2 js , 2 vraćena,beta 0
    4. ) elonva 4 js, sve došle do 3d,ali 5d=1 bl, beta 0
    5. ) puregon , 0 js
    6. ) prirodni 0 js

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Mtk jesi ti ona cura kojoj su rekli da zbog niakog amh nema bas neke sanse?

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ma fantasticno. Mtk sretno dalje!

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Mtk39Ajme moja intuicija je nepogrešiva! Čestitam draga!!! Sad sve one priče o tvojim nikakvim šansama neka kače mačku o rep 😍 Neka se sve lijepo dupla i samo hrabro dalje! ❤️
    Ivy001 kod Pavičić Baldani. A ti?
    Perla za estradiol je isto očekivano da se povisi od stimulacije koja može utjecati na hormone još 3 do 6 mjeseci nakon postupka. Najbolje da vidiš s liječnikom, no vjerujem da nemaš razloga za brigu.

    Ma ti si cudo Nikitta! 😘❤ Jedva cekam vidjeti doktora, ako Bog da da se beta bude lijepo duplala, da mu sad ja kazem par rijeci! 

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    MojeSve

    Woooow Mtk39, cestitaaaaam 😘😘❤️❤️
    Moja beta u petak, 10.dnt😶

    Sretno 🙏❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Cure iz Petrove😊 jel vadenje bete spada pod D1 uputnicu ili trebam novu? I ako ujutro dodem na vadenje jesu nalazi standardno od 12gotovi ili odmah dobijem rezultat.
    P.s ja sam kod doktorice Banovic i predivniju osobu jos nisam upoznala❤️ 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.