Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Cure imam pitanje.. jos uvijek imam bolove od punkcije.. nije nista strasno ali kad moram ici mokriti uhvati me kao grc i onda kada obavim prođe.. i kada malo vise nesto radim ili hodam pocne boliti i cim legnem okej sam… i jos sam poprilicno napuhana… i prekjucer sam imala smeđi rastezljiv iscjedak i jucer žuckast ali u manjoj kolicini..
    Dugih simptoma nemam..tako da sad ne znam dali se to javlja hiper ili je to samo zbog punkcije jos.. ali ne sjecam se da mi je tako bilo prosli put.. sad sutra bi trebao biti transfer.(kazem trebao jer od utorka ne znam kako napreduju mrvice) nadam se naravno pozitivnom ishodu…

  • Avatar ansi25

    ansi25

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Babylove draga nadam se da nije nista ozbiljno sto bi moglo izazvati preskakanje postupka (u slucaju npr hiperstimulacije), voljela bi ti pomoci ali nisam imala iskustva s tim poslije punkcije, iako rekli su da je blaga sukrvica normalna jos dan dva nakon aspiracije, vjerujem da ce sve proci u najboljem redu. Kada je covjek dugo u ovim postupcima sve mu pocinje ljuljati povjerenje u uspjesnost, i najmanja stvar…samo pozitivno ❤

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    ansi25

    Babylove draga nadam se da nije nista ozbiljno sto bi moglo izazvati preskakanje postupka (u slucaju npr hiperstimulacije), voljela bi ti pomoci ali nisam imala iskustva s tim poslije punkcije, iako rekli su da je blaga sukrvica normalna jos dan dva nakon aspiracije, vjerujem da ce sve proci u najboljem redu. Kada je covjek dugo u ovim postupcima sve mu pocinje ljuljati povjerenje u uspjesnost, i najmanja stvar…samo pozitivno ❤


    Hvala ti draga.. kada ti betu vadis? Koliko embrija ti je vraceno.. znam da si pisala ali puno nas je i izmijesa mi se sve.. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Babylove ja sam imala bolove od punkcije zadnji put jos 7 dana nakon tocno to sto opisujes. To je bilo kad sam imala vise js. Pa pretpostavljam da ce i kod tebe biti tako

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Swift3, prošli tjedan je bila punkcija u prirodnom ciklusu, dobivena jedna stanica oplođena icsi metodom  i treći dan od punkcije sam imala transfer 5-staničnog embrija. Sad je već prošlo 3 dana od transfera i nemam apsolutno nikakvih simptoma o kojima su cure pisale. Ni bolova u trbuhu, niti me cice bole…ništa. Možda je još rano, ali ne polažem baš neke nade u ovaj ciklus… 12 mj. planiram malo predahnuti od svega i onda u 1.mj ponovno na prirodni.
    Što se tiče nižeg amh, ja sam se isto bojala kakva će mi biti stanica s obzirom da mi je i doktorica rekla da bi trebalo utvrditi dali uopće dajem stanicu svaki mjesec i kakva je ta stanica, ali eto ispala je ovaj mjesec dobra. Čitala sam dosta strane forume i članke i tamo se amh povezuje sa količinom preostalih stanica, ali ne i sa kvalitetom stanice. Ja sam još ne znajući kakve su mi stanice počela uzimati dodatke za poboljšanje kvalitete, pa sad dali su oni djelovali ili je stanica sama takva ne znam.. u svakom slučaju hoću ti reći da ne razbijaš glavu s time, vjerujem da će i tebi stanice biti dobre i spremne za oplodnju 

  • Ema93

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Babylove

    Cure imam pitanje.. jos uvijek imam bolove od punkcije.. nije nista strasno ali kad moram ici mokriti uhvati me kao grc i onda kada obavim prođe.. i kada malo vise nesto radim ili hodam pocne boliti i cim legnem okej sam… i jos sam poprilicno napuhana… i prekjucer sam imala smeđi rastezljiv iscjedak i jucer žuckast ali u manjoj kolicini..
    Dugih simptoma nemam..tako da sad ne znam dali se to javlja hiper ili je to samo zbog punkcije jos.. ali ne sjecam se da mi je tako bilo prosli put.. sad sutra bi trebao biti transfer.(kazem trebao jer od utorka ne znam kako napreduju mrvice) nadam se naravno pozitivnom ishodu…


    I ja sam sad u zadnjem postupku dugo imala bolove,kao grceve.. nisam nista mogla raditi jer cim pocnem duze stajati ili hodati,pocnu mi grcevi.. trajalo mi je 2 dana i prestalo.. a napuhana sam bila skroz do 9og dana nakon transfera,i imala sam te grceve i probadanja u maternici, s tim da prva 4 dana nakon transfera nisam mogla ici na wc,to mi je bilo komaaaaa … 

  • Ema93

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    mimicaRI

    Swift3, prošli tjedan je bila punkcija u prirodnom ciklusu, dobivena jedna stanica oplođena icsi metodom i treći dan od punkcije sam imala transfer 5-staničnog embrija. Sad je već prošlo 3 dana od transfera i nemam apsolutno nikakvih simptoma o kojima su cure pisale. Ni bolova u trbuhu, niti me cice bole…ništa. Možda je još rano, ali ne polažem baš neke nade u ovaj ciklus… 12 mj. planiram malo predahnuti od svega i onda u 1.mj ponovno na prirodni.
    Što se tiče nižeg amh, ja sam se isto bojala kakva će mi biti stanica s obzirom da mi je i doktorica rekla da bi trebalo utvrditi dali uopće dajem stanicu svaki mjesec i kakva je ta stanica, ali eto ispala je ovaj mjesec dobra. Čitala sam dosta strane forume i članke i tamo se amh povezuje sa količinom preostalih stanica, ali ne i sa kvalitetom stanice. Ja sam još ne znajući kakve su mi stanice počela uzimati dodatke za poboljšanje kvalitete, pa sad dali su oni djelovali ili je stanica sama takva ne znam.. u svakom slučaju hoću ti reći da ne razbijaš glavu s time, vjerujem da će i tebi stanice biti dobre i spremne za oplodnju


    Nista to ne znaci sto nemas nikakvih simptoma, ja sam u drugom IVF-u imala sve simptome,napuhana, vidljive vene na cickama, stalno neka probadanja i grcevi pa nula bodova. 
    Drzim fige da bude pozitivno 😊😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Ema93, hvala ti draga 
    Vidjet ćemo uskoro, ako i ne bude ništa idem dalje od nove godine.. nema šanse da odustanem.
    Sretno i tebi, držim fige da sve u novoj godini šetamo s trbušćićima 

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Ansi čestitam 🤗
    Znala sam da je neka lijepa vijest u pitanju i da sigurno ima neki plusic… čitala sam vas jucer ujutro i danas dodjem ono hrpa novih stranica 😀

  • Ana992

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pa valjda ću i ja uspit imat tako željenu bebu. Nadam se pošto mi je oatao desni jajnik da ce doći do oplodnje.. Koliko otprilike čekam na konzultacije?? Isla bi u vinogradsku

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.