Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ansi25

    ansi25

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Ema93

    Ansi- prvi embriotransfer? Nisam u toku,ali svejedno cestitam od ❤
    Kenguricada svakako cu ici na dogovor tamo pa cu sve ispitati detaljno.
    A za inseminacije je i meni bilo bezveze sto me salju na to,nekako sam odmah kontala kako je to za nas gubljenje vremena,ali su mi rekli da kao moramo i to proci,pa sad,nikad se ne zna,mozda uspije. Naravno nije. Al dobro,bar smo i to prosli 😀


    Je je prvi transfer… 3 AIH i sada 1 IVF

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    ansi25

    Ema93

    Ansi- prvi embriotransfer? Nisam u toku,ali svejedno cestitam od ❤
    Kenguricada svakako cu ici na dogovor tamo pa cu sve ispitati detaljno.
    A za inseminacije je i meni bilo bezveze sto me salju na to,nekako sam odmah kontala kako je to za nas gubljenje vremena,ali su mi rekli da kao moramo i to proci,pa sad,nikad se ne zna,mozda uspije. Naravno nije. Al dobro,bar smo i to prosli 😀

    Je je prvi transfer… 3 AIH i sada 1 IVF


    Stimulacija ili prirodni?

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ansi ja, ako ae ne varam imala vrlo blagu stimulaciju. 75 jedinica gonala. 

    [lilypie.com]

  • Avatar swift3

    swift3

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    mimicaRI

    Swift3, ja imam 32 a mm 36.. Ti? Di ste u postupku?
    Na početnim konzultacijama nama dodijeljenu liječnicu je mijenjala druga koja je predložila prvo inseminaciju pa tek onda ivf. Kad sam bila prvi put kod svoje liječnice ona je odmah rekla da bi ona radije da krenemo s ivf-om jer zbog mog nižeg amh bilo bi dobro vidjeti dali uopće imamo stanicu svaki mjesec i kakva je ona. Meni je iskreno tad više odgovaralo početi sa inseminacijom s obzirom da je bilo ljeto i zbog posla mi je bilo jednostavnije, pa smo tek sad krenuli sa ivf. I dobili smo jajnu stanicu prema riječima embriologa zrelu i pravilnu. Sad čekamo…

    Mi smo jedan i drugi 34, tako da nismo daleko po godinama…sorry nisam popratila, već ste obavili transfer? Sretno ako jeste, nadam se da će uspjeti i drago mi je čuti da je jajna stanica bila dobra. To je ono čega se najviše bojim…zbog tog niskog amh-a da jajne stanice nisu kvalitetne.

    Babylove

    Meni je iskreno cudno da su ikoga od vas sa niskim amh i losim spermiogramima slali na inseminaciju…
    Kod mene su nalazi uredni kod muza oligozoosppermija i odma smo isli na ivf/icsi

    Gdje si ti u postpuku? Baš zanimljivo da su preskočili inseminaciju, nekako po forumu vidim da je svima to početni put osim ako nisi starija od 38.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Swift nama su isto odmah prekocili inseminacije jer nismo kandidati za to posto mm ima samo par posto pokretnih a ja sam imala 4 spontana. Obicno se preskacu ako npr cure nemaju jajovode ili je spermiogram los. To ovisi o vasim dijagnozama.

    [tickerfactory.com]

  • Ana992

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Bok cure, žene, ovako imam pitanjee, 30.10.sam bila n laparotomiji i uklonili su mi lijevi jajnik i jajovod od endometrioze.. Jednostavno pojelo ga…ako idem u drz bolnicu dali prek hzzo plačam ista

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ana ne, ne placas. Imas pravo na 4 inseminacije, 2 prirodna IVF/ICSI i 4 stimulirana.

    [lilypie.com]

  • Ana992

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Dali se išta plača?? ?  Da znam.. Jer prvi put sam u ovome… Sumljaju na rak jajnika sa popratnom dijagnozom endometrioze… Pa me zanima… Sta otprilike treba za postupak i koji je najjednostavniji.. Ostao mi je 1 zdrav jajnik 1 jajovod… I koliko otprilike se čeka da se krene.. Kak se prijavljuje i to 

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    swift3

    mimicaRI

    Swift3, ja imam 32 a mm 36.. Ti? Di ste u postupku?
    Na početnim konzultacijama nama dodijeljenu liječnicu je mijenjala druga koja je predložila prvo inseminaciju pa tek onda ivf. Kad sam bila prvi put kod svoje liječnice ona je odmah rekla da bi ona radije da krenemo s ivf-om jer zbog mog nižeg amh bilo bi dobro vidjeti dali uopće imamo stanicu svaki mjesec i kakva je ona. Meni je iskreno tad više odgovaralo početi sa inseminacijom s obzirom da je bilo ljeto i zbog posla mi je bilo jednostavnije, pa smo tek sad krenuli sa ivf. I dobili smo jajnu stanicu prema riječima embriologa zrelu i pravilnu. Sad čekamo…
    Mi smo jedan i drugi 34, tako da nismo daleko po godinama…sorry nisam popratila, već ste obavili transfer? Sretno ako jeste, nadam se da će uspjeti i drago mi je čuti da je jajna stanica bila dobra. To je ono čega se najviše bojim…zbog tog niskog amh-a da jajne stanice nisu kvalitetne.

    Babylove

    Meni je iskreno cudno da su ikoga od vas sa niskim amh i losim spermiogramima slali na inseminaciju…
    Kod mene su nalazi uredni kod muza oligozoosppermija i odma smo isli na ivf/icsi
    Gdje si ti u postpuku? Baš zanimljivo da su preskočili inseminaciju, nekako po forumu vidim da je svima to početni put osim ako nisi starija od 38.


    U vinogradskoj sam.. i imam 25.. uskoro 26.. a muz je 31.. ne znam kako to da smo preskocili.. jer evo npr Ema i ja smo istoj bolnici kod istih doktora i oni imaju losije nalaze pa su isli prvo na inseminaciju… ocito nema pravila

  • Avatar ansi25

    ansi25

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Ansi ja, ako ae ne varam imala vrlo blagu stimulaciju. 75 jedinica gonala.


    Tako je, u pravu si potpuno :) jako slaba stimulacija

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.