Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    mimicaRI

    Pencil

    Jeli se nekome desilo da nakon hsga menstruacija kasni ?
    Pencil, hssg ne utječe na menstruaciju i ne bi ti trebala kasniti. Da provjeriš da nisi možda trudna

    To sam joj i ja htjela reći .Meni se to dogodilo😀

  • Deleted user

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Čekalice sretno! Navijam za vaše visoke bete 🥰 Ja trebam sutra 7 dc na uzv da se vidi ima li nade da je nerupturirani folikul pukao, ili da se stvorio novi. Šanse su male, nikakve. Dajem si nadu do 10 dc, ako se kaj stvori, stvori, ako ne - idem na pilule. I onda u stimulirani u 1 mjesecu. Nadam se da ću dogurati do transfera, nemrem vjerovat da ove godine nisam do transfera uopće došla. 🤨

    Nikitta, sretno sutra! Držim fige da bude sve ok. Ako ne, pilule i guraj hrabro dalje. Svakim korakom si sve bliže do cilja. Nažalost moramo proći svašta, ali sve je vrijedno nagrade koja nas čeka na kraju 

  • Ana992

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Cure, mamice, daj mi recite sve... Sta se radi na konzultacijama, koji se nalazi vade, di ih možeš vadit, folikumetrija, jer nisam bas s nićim upoznata, nakon raka sve mi palo u vodu, ali sam optimist veliki, i vjerujem da cui ja svoje cudo imati, danas dosli nalazi phd, kazuda je oatalo jos endometrioze i da mi je zavaljena maternica blizu crijeva. Tak da se nadam da cu uspt imat bebu bar jednu sa 25g

  • DorisOs

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Nikitta ma ne znam sto bi rekla :/ i emotivno sam bila jaka uopce se nisam ni sekirala ni plakala bas sam bila uvjerena da ce bit bolje i bilo je i iskreno nije mi palo na pamet da ce se vratit jer se svega jos pridrzavam, jedino sam Visanne prestala pit zbog postupka i eto jucer sok totalni... Znam da moram ostat jaka i smirena i posvetit se ovom postupku i nadat se da ce dobro proci ali eto to me tako sad slomilo... jos cu si danas dopustit da budem tuzna i jadna al od sutra moram bit bolje i moram bit pozitivna! Iduci tjedan je punkcija i veselim se i nadam se najboljem a ova glupa endo me ne zanima 😁 

  • winter

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Hej cure! Pisala sam prije 2 mjeseca i uzela predah od foruma i "net-istrazivanja" pa posto krece vrijeme ostvarivanja zelja ne moram pisati sto vam/nam svima zelim😊
    Ako ima plusica, cestitam!
    Mi smo u fazi cekanja nalaza od krvnih pretraga. Prema doktorici, ako ce sve biti u redu, u 1.mjesecu krecemo u postupak i to odmah s vantjelesnom oplodnjom. Vec sad me lovi neki strah...i trenutno sto me zanima, zbilja punkcija js jaaako boli?😯 

  • Ana992

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Nijr mi suprug.. Nisam jos udata ali zivimo 4 godine skupa

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Vaki ja ti imam hashimoto. Meni se s eutyroxom stitnjaca dovela u red za 3 mj. Makar mislim da bi stvarno do 1 mj mogla to dovest u normalu.
    Cestiram napokon na plusicu na temi :)! Ja tu i tamo dodjem pa vas sve procitam! Drzite se cure :)!
    Ja sam eto imala infekciju neku, lijecila se..sad je vec par dana bez nje..brisevi i papa uredni. Trebala krenuti u postupak u 12 mj, cekam ga od 9tog ali..ovaj ciklus mi je anovulacijski i M bi trebala doci za vikend po nekom redu...ali ja nemam aposlutno nikakve simptome da ce doci. Inace me uvijek cice bole i grcici. Sad bas nista. 
    Jel kome u anovulacijskom ciklusu kasnila M? 
    Neznam do kad rade na VV al vkerujem da imaju pauzu od 22.12-7.1 jel tako cure s VVa? Tako da neznam ako ce kasnit M da cu uopce stic u postupak. Jeste kad sta dobivale za pocetak M?

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Ana992 ok, morate ja mislim donijeti Izjavu o tome da ste u izvanbračnoj zajednici, ovjerenu kod javnog bilježnika.Nemasekirancije meni je sad kasnila 4 dana, i zato sad i jest nerupturirani folikul na 3 dc, a kao utvrdili ovulaciju 9 dc uzv-om. Katastrofa. Nikad ne znaš jesi zaista ovulirala, jbt. Može se dobit Duphastone koje piješ 5 do 7 dana, pa treba nastupit krvarenje nakon 3 do 5 dana od zadnjeg Duphastona. I meni je bilo kao da neću dobit, ni grčevi, ni cicke. Dobila s 4 dana zakašnjenja, i tek onda počele cice bolit. Danas sam 6 dc i još uvijek bole. Kad prestanu, znat ću da je folikul napokon otišao. Nadam se.

    Uzas. Da nit uzv neznaju. Meni rekli nema ovulacije ovaj mj. Ma kaj ja znam, glupo mi je pit duphastone jer ak kasni ionak necu stici na postupak. Kaj su te cice pocele boljet tek kad si dobila?

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Ana992

    Nijr mi suprug.. Nisam jos udata ali zivimo 4 godine skupa

    Napisala si da bi u vinogradsku... tamo ti je isto kao sto ti je napisala Nikita...
    Ja sam se npr na konzultacije javila sa nalazima samo koje me je moj ginic slao... nisam se raspitivala sto jos treba tako da sam jednom isla na konzultacije..pa sljedeci put je bio dogovor...
    Znaci ja sam isla sa papom.. brisevima.. progeseteron sam vadila (to sam u petrovoj vadila).. nalaz krvi.. i suprug je radio spermiogram, bris i ejakulat... ( to ostalo sam kod nas u gradu rijesila)
    E onda su me oni trazili ostale spolne hormone amh, prolaktin.. za supruga spermiogram i ejakulat..( to samo morali raditi kod njih).. pa markeri i krvne  grupe.. tsh i ostalo ( to smo vadili kod nas u gradu isto) i kad smo se dog za postupak za 2 mj su me narucili za stimulirani a prije tog smo isli u prirodni

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Uh, cure! Sad se bojim prestati s konzumacijom kontracepcije da mi se ne bi endometrioza vratila... 
    Nemasekirancije - nadam se da će mi sutra endokrinolog dati nešto pa da to čudo smanjim... 
    Ja sam isto pila duphastone kad mi je kasnila... 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.